0:3
5:7
2:6
2:6
Fatalne pożegnanie Polaka z Australian Open. Niestety nasze reprezentant od połowy drugiego seta wyglądał, jakby kompletnie nie zależało mu na zwycięstwie w tym meczu. Bardzo dobra postawa Floriana Mayera, który bardzo zasłużenie wygrał ten mecz. Co bardzo smutne – Polak nie zanotował dzisiaj nawet jednego przełamania. Z taką formą Janowicz powinien raczej skupić się na długim, żmudnym treningu, niż na występach w jakichkolwiek turniejach. Szkoda tylko naszych kibiców, którzy w sporej liczbie pojawili się dziś na korcie i bardzo gorąco dopingowali kiepsko grającego Jerzego. Dziękuję za uwagę!
0:2
6:72
4:6
Po niezłym spotkaniu Piter I Rosolska niestety przegrywają z Peschke i Srebotnik 0:2(6-7,4-6). Możemy czuć spory niedosyt. Polki w pierwszym secie miały dwie doskonałe okazje na wygranie tej partii, ale je zaprzepaściły. Rywalki doprowadziły do tie-break i w nim pokazały klasę łatwo go wygrywając. Drugi set niestety przebiegał już pod ich dyktando i to one zagrają w trzeciej rundzie debla. To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę.