PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20230709
Niedziela 9. 7. 2023
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
12:00
Sutjiadi, Middelkoop – Strycova, Gonzalez
(Wimbledon Mikst)
(1)
2:1
6:4
3:6
7:6
7
0
-
0
finał
1
2
(6:4, 3:6, 7:6 (7))
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
12:10
Vondrousova – Bouzkova
(Wimbledon K)
(1/8)
2:1
2:6
6:4
6:3
0
-
0
finał
1
2
(2:6, 6:4, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
13:00
Potapowa – Andrejewa
(Wimbledon K)
(3)
0:2
2:6
5:7
0
-
0
finał
1
2
(2:6, 5:7)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
13:30
Tiafoe – Dimitrow
(Wimbledon M)
(3)
0:3
2:6
3:6
2:6
0
-
0
finał
1
2
(2:6, 3:6, 2:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:00
Pegula – Curenko
(Wimbledon K)
(1/8)
2:0
6:1
6:3
0
-
0
finał
1
2
(6:1, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:30
Rublew – Bublik
(Wimbledon M)
(1/8)
3:2
7:5
6:3
6:7
6
6:7
5
6:4
0
-
0
finał
1
2
(7:5, 6:3, 6:7 (6), 6:7 (5), 6:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:30
Safiullin – Shapovalov
(Wimbledon M)
(1/8)
3:1
3:6
6:3
6:1
6:3
0
-
0
finał
1
2
(3:6, 6:3, 6:1, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
14:30
Noskova, Wang – Bouzkova, Sorribes-Tormo
(Wimbledon DŻ)
(1)
0:2
4:6
4:6
0
-
0
finał
1
2
(4:6, 4:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:30
Sinner – Galan Riveros
(Wimbledon M)
(1/8)
3:0
7:6
4
6:4
6:3
0
-
0
finał
1
2
(7:6 (4), 6:4, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Detiuc, Gamiz – Gauff, Pegula
(Wimbledon DŻ)
(2)
1:2
6:4
1:6
4:6
0
-
0
finał
1
2
(6:4, 1:6, 4:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:30
Azarenka – Switolina
(Wimbledon K)
(1/8)
1:2
6:2
4:6
6:7
9
0
-
0
finał
1
2
(6:2, 4:6, 6:7 (9))
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:21
Świątek – Bencic
(Wimbledon K)
(1/8)
2:1
6:7
4
7:6
2
6:3
0
-
0
finał
1
2
(6:7 (4), 7:6 (2), 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej