PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20230918
Poniedziałek 18. 9. 2023
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
00:30
Tomljanović – Townsend
(WTA Guadalajara 2)
(1)
0:2
6:7
3
4:6
0
-
0
finał
1
2
(6:7 (3), 4:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
02:00
Fernandez – Muhammad
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:0
6:1
6:3
0
-
0
finał
1
2
(6:1, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
03:30
Stephens – Li
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:0
7:5
6:4
0
-
0
finał
1
2
(7:5, 6:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
08:00
Baindl – Masarova
(WTA Guangzhou)
(1)
0:2
5:7
2:6
0
-
0
finał
1
2
(5:7, 2:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
08:00
Liu – Sznajder
(WTA Guangzhou)
(1)
0:2
1:6
3:6
0
-
0
finał
1
2
(1:6, 3:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
09:30
Minnen – Parry
(WTA Guangzhou)
(1)
2:0
6:2
6:2
0
-
0
finał
1
2
(6:2, 6:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
09:44
Tauson – Fruhvirtova
(WTA Guangzhou)
(1)
2:0
6:2
7:6
6
0
-
0
finał
1
2
(6:2, 7:6 (6))
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
11:00
Dart – Niemeier
(WTA Guangzhou)
(1)
2:0
6:3
6:2
0
-
0
finał
1
2
(6:3, 6:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
13:23
Linette – Burrage
(WTA Guangzhou)
(1)
2:1
6:7
3
6:0
6:1
0
-
0
finał
1
2
(6:7 (3), 6:0, 6:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:00
Dolehide – Stearns
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:1
6:7
1
7:6
5
7:6
2
0
-
0
finał
1
2
(6:7 (1), 7:6 (5), 7:6 (2))
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:00
Sanders – Szymanowicz
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:0
6:3
6:4
0
-
0
finał
1
2
(6:3, 6:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:00
Montgomery – Azarenka
(WTA Guadalajara 2)
(1)
0:2
1:6
1:6
0
-
0
finał
1
2
(1:6, 1:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:00
Osorio Serrano – Fręch
(WTA Guadalajara 2)
(1)
0:2
1:6
2:6
0
-
0
finał
1
2
(1:6, 2:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:00
Sherif – Giorgi
(WTA Guadalajara 2)
(1)
0:2
5:7
3:6
0
-
0
finał
1
2
(5:7, 3:6)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:30
Navarro – Mateas
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:0
6:0
6:4
0
-
0
finał
1
2
(6:0, 6:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:30
Trevisan – Paolini
(WTA Guadalajara 2)
(2)
2:0
7:5
6:2
0
-
0
finał
1
2
(7:5, 6:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:30
Kostjuk – Fungová
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:1
6:3
2:6
6:0
0
-
0
finał
1
2
(6:3, 2:6, 6:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:42
Pliskova – Baptiste
(WTA Guadalajara 2)
(2)
1:2
6:7
5
7:5
6:7
4
0
-
0
finał
1
2
(6:7 (5), 7:5, 6:7 (4))
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
22:00
Arango – Potapowa
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:0
6:4
6:3
0
-
0
finał
1
2
(6:4, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
22:00
Kudermetowa – Bouchard
(WTA Guadalajara 2)
(2)
2:1
6:2
6:7
4
6:4
0
-
0
finał
1
2
(6:2, 6:7 (4), 6:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
23:30
Vickery – Collins
(WTA Guadalajara 2)
(1)
0:0
7:6
7
0:0
0
-
0
Domyślne
1
2
(7:6 (7))
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
domyślny
więcej
23:30
Kenin – Zhao
(WTA Guadalajara 2)
(1)
2:0
6:4
6:3
0
-
0
finał
1
2
(6:4, 6:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej