PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20170617
Sobota 17. 6. 2017
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
11:00
Cosmos N. – Soła
(3 liga, gr. IV)
(34)
2:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
11:00
Stal Rz. – KSZO
(3 liga, gr. IV)
(34)
3:0
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
12:30
Słowacja – Białoruś
(ME - K)
(B)
68:59
(15:16, 32:33, 51:44)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
12:30
Czarnogóra – Łotwa
(ME - K)
(D)
55:76
(23:15, 37:38, 49:52)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
15:00
RKO – Belgia
(ME - K)
(D)
75:76
(15:29, 32:46, 49:61, 68:68)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
45'
)
więcej
15:00
Hiszpania – Ukraina
(ME - K)
(A)
76:54
(13:15, 35:34, 55:43)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
17:00
Lokomotiv - Polonia P.
(Żużel - Metalkas 2. Ekstraliga)
(10)
58:32
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
15
)
więcej
17:00
Rosja – N.Zelandia
(P.Konfederacji)
(A)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
17:00
BKS Stal – Lechia ZG
(3 liga, gr. III)
(34)
1:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Dzierżoniów – Pawłowice Śl.
(3 liga, gr. III)
(34)
0:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Miedź II – Jastrzębie
(3 liga, gr. III)
(34)
0:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Olimpia K. – Górnik II
(3 liga, gr. III)
(34)
0:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Żmigród – Skra
(3 liga, gr. III)
(34)
0:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Ruch Z. – Górnik W.
(3 liga, gr. III)
(34)
4:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Ślęza Wrocław – Polkowice
(3 liga, gr. III)
(34)
0:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Śląsk II – Rekord
(3 liga, gr. III)
(34)
0:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Unia T. – Stal B.
(3 liga, gr. III)
(34)
4:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Garbarnia – Unia T.
(3 liga, gr. IV)
(34)
2:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
17:00
Jarosław – Podhale N. Targ
(3 liga, gr. IV)
(34)
4:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Trzebinia-Siersza – Avia
(3 liga, gr. IV)
(34)
2:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Biała Podlaska – Karpaty K.
(3 liga, gr. IV)
(34)
1:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Resovia – Motor
(3 liga, gr. IV)
(34)
1:3
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
17:00
Spartakus – Orlęta
(3 liga, gr. IV)
(34)
5:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Węgry – Rumunia
(ME w minifutbolu)
(M3)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (3:2)
(
40+2
)
więcej
18:00
Grecja – Słowenia
(ME - K)
(C)
56:59
(14:12, 33:23, 47:44)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Czechy – Węgry
(ME - K)
(A)
70:74
(20:24, 38:38, 50:55)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Portugalia – Serbia
(ME U21)
(B)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
20:00
Rosja – Czechy
(ME w minifutbolu)
(Fin)
1:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (3:2)
(
40+2
)
więcej
20:30
Włochy – Turcja
(ME - K)
(B)
53:54
(17:12, 30:30, 42:45)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
20:30
Francja – Serbia
(ME - K)
(C)
73:57
(15:19, 33:34, 52:43)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
20:45
Hiszpania – Macedonia Płn.
(ME U21)
(B)
5:0
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
21:00
Getafe – Huesca
(LaLiga2)
(1.m. 2:2)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
21:00
Polska – Iran
(LŚ)
3:0
25:17
25:18
25:22
0
:
0
finał
1
2
(25:17, 25:18, 25:22)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej