PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20181014
Niedziela 14. 10. 2018
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
00:00
Minnesota – Carolina
(NHL)
4:5
(1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
63'
)
więcej
01:00
Tampa – Columbus
(NHL)
8:2
(3:0, 1:2, 4:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
01:00
Florida – Vancouver
(NHL)
2:3
(0:0, 2:2, 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
01:15
Montreal – Pittsburgh
(NHL)
4:3
(0:2, 3:1, 0:0 - 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (2:0)
(
66'
)
więcej
01:20
Washington – Toronto
(NHL)
2:4
(1:0, 1:2, 0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
02:05
Nashville – NY Islanders
(NHL)
5:2
(3:0, 0:2, 2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
02:08
Dallas – Anaheim
(NHL)
5:3
(0:2, 4:1, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
02:30
Chicago – St. Louis
(NHL)
4:3
(2:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
65'
)
więcej
03:00
Arizona – Buffalo
(NHL)
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
04:00
Colorado – Calgary
(NHL)
2:3
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
61'
)
więcej
14:00
Gryf – Olimpia E.
(2. Liga)
(14)
0:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
14:00
Jekaterynburg – Saławat
(KHL)
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
14:00
Magnitogorsk – Novosibirsk
(KHL)
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
15:00
Rumunia – Serbia
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 4.)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
CSKA Moskwa – Chabarowsk
(KHL)
5:0
(1:0, 3:0, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:00
Din. Ryga – Władywostok
(KHL)
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:00
Din. Mińsk – Czerepowiec
(KHL)
1:2
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
65'
)
więcej
16:30
Dyn. Moskwa – Jarosław
(KHL)
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:30
Omsk – Barys
(KHL)
5:3
(1:1, 1:1, 3:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:30
Młyny Stoisław – KPR G.K.
(Superliga K)
(6)
33:28
(20:11)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
17:00
HC Slovan – Kunlun
(KHL)
4:3
(0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
61'
)
więcej
17:00
Wybrzeże – Stal
(Superliga M)
(7)
29:23
(13:13)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Industria – HC Vardar
(LM M)
(5)
31:27
(16:15)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
17:37
GKS – Indykpol
(PlusLiga)
(1)
3:1
25:23
25:17
23:25
25:23
0
:
0
finał
1
2
(25:23, 25:17, 23:25, 25:23)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Rosja – Turcja
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 2.)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Szkocja – Portugalia
(Spotkania towarzyskie)
1:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Azerbejdżan – Malta
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 3.)
1:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Wyspy Owcze – Kosowo
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 3.)
1:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
KPR Ruch – KPR J.G.
(Superliga K)
(6)
21:31
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Piotrcovia – MKS Perła
(Superliga K)
(6)
24:35
(10:18)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
59'
)
więcej
18:00
Chrobry – Zagłębie
(Superliga M)
(7)
23:19
(15:9)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Rekord – Red Dragons
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
6:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
39'
)
więcej
19:00
Gwardia – Gorenje Velenje
(Puchar EHF)
(2RK)
23:21
(12:9)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
19:00
New Jersey – San Jose
(NHL)
3:2
(0:0, 1:2, 2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
20:00
Dinamo – Orlen Wisła
(LM M)
(5)
24:21
(13:10)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
20:45
Polska – Włochy
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 3.)
0:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Izrael – Albania
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 1.)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Litwa – Czarnogóra
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 4.)
1:4
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej