Aston Villa – Newcastle 1:2 (koniec) | Queens Park – Man City 0:0 (koniec) | Stoke – Wigan 2:2 (koniec)
Sunderland – Swansea 0:0 (koniec)
Aston Villa
1:2 (0:2)
Newcastle United
Wtorek 29.01.2013, 20:45 • Villa Park • Angielska Premier League

Ja już się z Państwem żegnam. Dobranoc! (22:40:19)

Koniec, koniec, koniec! Koniec tego szalonego meczu na Villa Park. Newcastle po wspaniałej 1. połowie meczu, ale już dużo gorszej drugiej wywozi z Birmingham 3 punkty po golach Cabaye i Cisse. Aston Villa dziś przegrywa, ale jeżeli w każym kolejnym meczu będzie grała chociaż w połowie z takim zaangażowaniem jak w drugiej połowie tego meczu może być spokojna o swoje utrzymanie!

90+4
    Benteke wyraźnie sobie nie radzi. Wszyskie pojedynki przegrywa. N'Zogbia na prawej stronie. Centra, ale wybija Cabaye

90+3
    Złe zagranie Lowtona. Weimann nie opanowywuje piłki i od bramki goście

90+2
    Kolejna długa piłka. Benteke słabo uderza. Znowu bramkarz gości

90+1
    Cabaye nie utrzymuje piłki. Już Lowton na prawej stronie. Długa piłka na Benteke, ale Krul poraz kolejny pewnie wychodzi do piłki

Sędzia dolicza 5 minut!

90
    Benteke nie przyjmuje na 16 metrze. Aston Villa ciągle przy piłce. Lowton na prawej stronie. Strzał. Zablokowany i kolejny strzał, również zablokowany!! Krul piąstkuje

90
    Clark mocno w pole karne. Krul piąstkuje i rzut z autu

89
    Teraz "Sroki". Długa piłka, ale niedokładnie. Z autu gospodarze

88
    N'Zogbia z lewej strony. Podanie do środka, ale za głęboko i Krul spkojnie łapie piłkę

88
    Gutierrez wybija. Zamieszanie w polu karnym, które wyjaśnia Krul. Pewnie łapie piłkę

87
    Bardzo ostry faul Ameobiego. I mamy żółtą kartkę

86
    Baardzo długa piłka od Guzana do Benteke, ale ten nie opanowywuje piłki! Miałby stuprocentową okazję!