Nice – Olympique 0:1 (koniec) | Brest – Lille 1:2 (koniec) | Lyon – Sochaux 1:2 (koniec)
Olympique Lyon
1:2 (0:0)
FC Sochaux
Niedziela 31.03.2013, 21:00 • Stade de Gerland • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Pozdrawia redakcja lajfy.com! (22:59:53)

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Zapraszamy na kolejne w portalu lajfy.com!

Niezwykle ciekawe spotkanie w Lyonie kończy się sensacyjnym zwycięstwem gości!

90
    Po strzale Greniera piłka trafiła w poprzeczkę.

90
    Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

89
    Bakambu za zdjęcie koszulki po strzeleniu bramki ukarany został żółtym kartonikiem.

89
    Bramka dla Sochaux!
    Strzelcem bramki BAKAMBU!
    Akcja Lyonu pod bramką Sochaux, piłkę na oślep wybił jeden z obrońców. Futbolówkę na połowie Lyonu wywalczył Sio, który ograł Lovrena. Napastnik Sochaux podał do Bakambu, który z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

86
    Lyon rozpaczliwie atakuje, a Sochaux stara się kontrować.

84
    Do końca spotkania pozostało kilka minut. Tempo gry sugeruje, że żadna z drużyn nie ma już sił na strzelenie zwycięskiej bramki.

81
    Kolejna doskonała akcja Sochaux. Przed szansą stanął Boudebouzi, który jednak nie potrafił pokonać golkipera Lyonu.

78
    Bakambu mógł zdobyć bramkę dla swojego zespołu. Jego strzał nie trafił jednak do siatki.

78
    N'Jie zmienił Gomisa.

77
    Lovren ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

75
    Lyon ma zdecydowaną przewagę, obrońcy Sochaux grają coraz słabiej i zdarzają się im koszmarne błędy.

72
    Umtiti strzelił na bramkę gości z lewej strony pola karnego. Piłka minimalnie obok bramki Sochaux.

68
    Bramka dla Lyonu!
    Strzelcem bramki GOMIS!
    Napastnik gospodarzy strzelił z jedenastu metrów i zdobył bramkę dla swojego zespołu.