0:1 (0:0)
Chievo Verona
Wtorek 07.05.2013, 20:45 • Stadion Olimpijski w Rzymie • Włoska Serie A

Dziękuje za śledzienie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. Dobrej nocy. (22:41:05)

Na inaugurację 36. kolejki Serie A niespodziewanie Chievo Werona po raz drugi w tym sezonie pokonuje AS Romę – 1:0.

90+3
    AS Roma próbuje przedostać się pod bramkę Chievo, ale świetnie broni się zespół gości.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    GOL DLA CHIEVO!
    Drame dośrodkował w pole karne, a tam THEREAU strzelił bramkę dla Chievo, między nogami Lobonta.

88
    Po dośrodkowaniu od kolegi z boku pola karnego, Florenzi uderzył jak z armaty, ale wysoko nad bramką.

87
    Świetne podanie od kolegi dostał Florenzi, ale wyprzedził go bramkarz Chievo i z problemami, ale wyłapał to podanie.

85
    Strzał Thereau broni Lobont.

85
    Ostatnie 5 minut regulaminowego czasu gry i AS Roma musi rzucić się do ataku po trzy punkty.

81
    Ostatnia zmiana w drużynie Chievo, za Stoiana, na boisku melduje się Vacek.

78
    Ostatnia zmiana w AS Romie, za Destro, wchodzi Michael Bradley.

74
    Druga zmiana w drużynie gości, za Luciano wchodzi Seymour.

73
    Za Miralema Pjanicia, wchodzi Erik Lamela w zespole AS Romy.

69
    Za Nicolasa Freya, wchodzi Gennaro Sardo.

69
    Dwa rzuty rożne dla AS Romy jednak bramki nie zobaczyliśmy.

66
    Strzał Dodo z 5 metra wprost w obrońce Chievo.

63
    Rzut rożny dla AS Romy, ale świetnie zawodnicy Chievo wybili piłkę z pola karnego.

61
    Miralem Pjanić z wolnego uderzył obok bramki Chievo.

60
    Rzut wolny z rogu pola karnego dla AS Romy.

57
    Andreotti wpada na Tottiego w swoim polu karnym, a sędzia nie gwiżdże ewidentnego karnego.

56
    Za Ivana Pirisa, wchodzi Alessandro Florenzi.

54
    Świetna interwencja Puggioniego po strzale zawodnika Romy po dośrodkowaniu z rożnego.

54
    Strzał Tottiego po rykoszecie ląduje na siatce bramki Chievo.

50
    Dośrodkowanie Tottiego wyłapuje bramkarz Chievo.

48
    Strzał Destro z 15. metra wprost w Puggioniego.

47
    Dwie groźne akcje Chievo jednak nic z nich nie wyszło.

46

Obie drużyny wracają na boisko.

Zapraszamy na chwilę przerwy, po której wrócimy do relacji.

Miejmy nadzieje że druga połowa będzie lepsza oraz że w końcu zobaczymy bramki.

Spotkanie nie spełnia naszych oczekiwań, choć AS Roma, miała dwie stuprocentowe okazję na zdobycie gola.

45+2
    Potężna bomba Francesco Tottiego z wolnego wprost w bramkarza Chievo, który paruje to piłkę do przodu.

45+1
    Faul Pappa przed swoim polem karnym, za co zobaczył żółtą kartkę.

45
    Osvaldo na spalonym po raz kolejny.

44
    Groźna akcja Chievo przerwana przez obrońców AS.

43
    Dośrodkowanie AS Romy wybija z pola karnego na róg Drame.

43
    Groźne wejście Stoiana wyprostowaną nogą w przeciwnika, za co sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

41
    Obrońcy Chievo dobrze bronią dostępu do swojej bramki.

40
    Obrońcy Chievo zabrali piłkę szarżującemu w ich pole karne – Dodo.

34
    Ależ akcja AS Romy! Piris dośrodkował po ziemi w pole karne, Osvaldo uderzył silnie po ziemi, ale wprost w Puggioniego, który wybronił ten strzał.

32
    Faul Luciano na Francesco Tottim, za co ujrzał żółty kartonik.

31
    Osvaldo na spalonym.

30
    Osvaldo zaatakował bramkarza Chievo i sędzia odgwizdał faul na bramkarzu gości.

28
    Rzut rożny dla AS Romy, z którego nic nie wynikło.

26
    Zagranie ręką Miralema Pjanicia w polu karnym Chievo.

25
    Faul Pirisa na lewej stronie boiska przed polem karnym i wolny dla Chievo.

21
    Lewym skrzydłem urwał się Stoian, ale jego strzał zablokował obrońca AS.

20
    Atak AS Romy świetnie zatrzymują obrońcy Chievo.

18
    Strzał z dystansu Cofie bardzo niecelny.

15
    Kilka wrzutek AS Romy w pole karne Chievo, wybijają defensorzy Chievo.

13
    Strzał Dodo odbili defensorzy Chievo na róg.

12
    Pierwsze minuty to głównie gra obu zespołów w środku pola.

10
    Totti świetnie przyblokowany przez defensorów Chievo, który biegł skrzydłem.

9
    Na boisku po starciu z rywalem leży Thereau.

7
    Rzut wolny z lini bocznej na połowwie Chievo, dla AS, z którego jednak nic nie wyszło.