Unia T. – Świt NDM 0:1 (koniec) | Radomiak – Stal S. W. 0:0 (koniec) | Łowicz – Olimpia E. 3:2 (koniec)
Wisła Pu. – Puszcza 2:3 (koniec) | Wigry – Stal Rz. 4:0 (koniec) | Siarka T. – Resovia 1:2 (koniec)
Garbarnia – Wisła Pł. 2:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:2 (0:1)
Resovia
Sobota 15.06.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Tarnobrzegu • 2 Liga Wschodnia

Ze Stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu żegna Państwa Michał Bartyzel (19:03:51)

Siarka Tarnobrzeg spada do III Ligi.

Siarka w tym meczu grała o utrzymanie, ale na boisku swój charakter pokazała tylko w pierwszej połowie. Po utracie pierwszej bramki w grę Siarki wdał się chaos. Pomysł na grę zostawili w szatni podczas przerwy.
    Resovia zasłużenie wygrała to spotkanie.

90+4
    Gol dla Siarki!
    Na otarcie łez mierzonym silnym strzałem z 16 metra do bramki trafia MICHALSKI

90+3
    Na pozycje sam na sam wychodził Kaliniec, jednak sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej

90+2
    Na boisku ogromny chaos i przekopywanie piłki z jednej strony boiska na drugą przez zawodników obu drużyn.

90+2
    Michalski leży na boisku, Ćwiczak wyrzuca piłkę na aut, by ten mógł zostać opatrzony.

90+1
    Od rzutu z autu zaczyna Resovia. Dogranie w pole karne jednak wyjaśnia Zawłocki.

Do regulaminowego czasu gry sędzia Lis doliczył 5 minut

90
    Gol dla Resovii!
    Po beznadziejnym zagraniu głową przez Beszczyńskiego, który zamiast wybijać piłkę w głąb boiska skierował futbolówkę tuż pod nogi napastnika Resovii, który był w polu karnym i mierzonym mocnym strzałem CIEĆKO pokonał Ćwiczaka

88
    Siarkowcy nie wyglądają na tych, którzy grają o życie. Piłka od jakiegoś czasu cały czas na połowie Siarki. Resovia właśnie ma rzut z autu na wysokości 5 metra.

87
    Za brzydki faul w środku pola

86
    Ciećko biegł prawą stroną, jednak piłka za mocno zagrywana, ale wykopał piłkę na aut, żeby Siarkowcy nie zagrali od bramki

85
    Siarkowcy popełniają niewymuszone głupie błędy tuż przed polem karnym rzeszowian i tracą piłkę.

84
    Dośrodkowanie Sulkowskiego w pole karne, a tam tylko osamotniony Truszkowski, który nawet nie wyskakuje do piłki

82
    Tunkiewicz strzela z przed pola karnego nad bramką, ale sytuacja mogła zakończyć się zupełnie inaczej, ale wcześniej Hajduk źle rozegrał akcje w polu karnym

81
    Kaliniec ciągnął za koszulkę gracza Siarki ten upada na własnej połowie i za to zachowanie Kaliniec ogląda żółty kartonik

80
    Ależ sytuacja SIARKI! Michalski mocnym strzałem z przed pola karnego trafia tylko w słupek!