Unia T. – Świt NDM 0:1 (koniec) | Radomiak – Stal S. W. 0:0 (koniec) | Łowicz – Olimpia E. 3:2 (koniec)
Wisła Pu. – Puszcza 2:3 (koniec) | Wigry – Stal Rz. 4:0 (koniec) | Siarka T. – Resovia 1:2 (koniec)
Garbarnia – Wisła Pł. 2:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:2 (0:1)
Resovia
Sobota 15.06.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Tarnobrzegu • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W rundzie jesiennej obie drużyny spotkały się 18 listopada. W Rzeszowie górą byli gospodarze, którzy wygrali z tarnobrzeską Siarką 1:0.

Resovia Rzeszów z dorobkiem 57 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli.
    Siarka Tarnobrzeg ma na swoim koncie 29 i zajmuje 17 lokatę.

Drużyna z Tarnobrzega walczy o utrzymanie. Aby Siarka została w II lidze, musi pokonać w dzisiejszym spotkaniu Resovie i liczyć na korzystny wynik meczu Unia Tarnów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (porażka bądź remis Świtu).

Rzeszowianie w praktyce nie walczą już o nic, ale zapowiedzi brzmią jednoznacznie "Sentymentów nie będzie", tak przynajmniej wyraził się trener gości Tomasz Tułacz.

Czy Siarka zdoła uratować ligowy byt, czy też Resovia pogrąży gospodarzy i "wyśle" ich do III ligi? Zapraszamy na mecz kończący sezon II ligi tuż przed godziną 17:00 na lajfy.com!

Na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu pogoda słoneczna. Obie drużyny wyszły na rozgrzewkę.

Składy obu drużyn są już znane. W rezerwie gospodarzy pozostają: K. Beszczyński, Wolan, Gębalski, Tyburski, Madeja, Zawłocki, Michalski.

Ławka rezerwowych Resovi przedstawia się następująco: Pietryka, Kaliniec, Kozubek, Frankiewicz, Hajduk

Trenerem Siarki w dzisiejszym spotkaniu jest Janusz Hynowski, ponieważ Artur Kupiec został odsunięty na 2 mecze za incydent podczas meczu w Pruszkowie.

Stadion Miejski w Tarnobrzegu zapełnia się widzami. Do Tarnobrzega przyjechali również kibice Resovi

Za moment rozpocznie się mecz ostatniej kolejki II Ligi Wschodniej. Oba zespoły wyszły właśnie na murawę. Siarka w strojach zielono-żółtych, Resovia w swoich tradycyjnych biało-czerwonych strojach.

1

1
    Mecz chwilowo przerwany ze względu na oprawę kibiców Siarki, którzy równo z gwizdkiem sędziego wyrzucili na boisko konfetti i taśmy.

2
    Aut dla Resovi na wysokości ich pola karnego.

3
    Początek meczu wyrównany, gra toczy się głównie w środku pola. Przy piłce na zmianę gracze Resovii i Siarki

3
    Faul dla Siarki, W okolicach pola karnego z lewej strony faulowany Kowalski. Do piłki podchodzi Piątkowski

3
    Wrzutka w pole karne skasowana przez obrońców Resovii. Nie najlepszy kontratak i w posiadaniu piłki Siarka

4
    Siarka gra mocnym presingiem i atakuje piłkarzy Resovii na ich połowie.

6
    Rzut wolny po faulu Grunta.

6
    Dośrodkowanie Tunkiewicza nieprecyzyjne i od bramki Ćwiczak

7
    Truszkowski pakuje piłkę do bramki Resovii! jednak chwile wcześniej sędzia Lis odgwizduje przewinienie napastnika Siarki

8
    Rzut rożny dla Siarki. Dośrodkowywać będzie Kowalski

9
    Genialne dośrodkowanie Kowalskiego, do piłki wyskoczył Truszkowski i głową uderzył jednak niecelnie, a następnie Grunt minął się z piłką. Powinno być 1:0 dla gospodarzy.

10
    Truszkowski podaje do wychodzącego Zalewskiego, jednak piłka odbija się od nogi wracającego obrońcy Resovii

Pierwsze dziesięć minut zdecydowanie dla Siarki

12
    Miazga z prawej strony dośrodkowuje, jednak niecelnie i od bramki Ćwiczak

Złe informacje dla kibiców Siarki Tarnobrzeg, w meczu w Tarnowie Świt Nowy Dwór prowadzi 0:1

15
    Kontratak Resovii. Trzech zawodników gości na dwóch obrońców Siarki, jednak wyjaśnia Beszczyński

16
    Aut dla Resovii na wysokości pola karnego gospodarzy. Wyjaśnia Grunt

18
    Kuranty wyprowadza akcje środkiem pola. Nie ma do kogo dograć i Sarka rozprowadza piłkę przez obrońców.

18
    Faul dla Siarki w okolicach 30m. Do piłki podszedł Kowalski

18
    Wrzutka w pole karne, jednak piłkę pewnie łapie Goszka

20
    Gol dla Resovii!
    Dośrodkowanie w pole karne, do piłki wyskakuje zawodnik Resovi – Mirosław BARAN i strzałem głową pokonuje Ćwiczaka, który broni na raty. Wydawało się, że zatrzymał piłkę przed linią bramkową. Jednak sędzia boczny był innego zdania. Po konsultacji sędzia Lis uznał bramkę dla Resovii

25
    Siarka atakuje, ale nie stwarza bezpośredniego zagrożenia pod bramką Goszki

26
    Lewą stroną atakują goście ale po swoim błędzie tracą piłkę. Aut dla Siarki

27
    Po bramce dla Resovii, coraz częściej to piłkarze gości atakują na bramkę tarnobrzeżan.

Piękna oprawa kibiców Siarki Tarnobrzeg, na sektorze powiewają chorągwie w barwach Siarki.

28
    Faul dla Siarki w środku pola, jednak do akcji nie podłączają się pozostali zawodnicy Siarki i piłkę przejmują goście.

31
    Piękna piłka do Buczka, który wychodzi sam na sam z Ćwiczakiem, górą golkiper Siarki!

31
    Genialne dośrodkowanie z prawej strony od Zalewskiego w pole karne, jednak zarówno Truszkowski jak i Kowalski mijają się z piłką i od bramki Goszka

33
    Za brutalny faul na Kowalskim ukarany Świechowski.

34
    Indywidualna akcja lewą stroną boiska Truszkowskiego, który wywalczył rzut rożny.

34
    Faul Kurantego na Kwieku w środku pola

35
    Kwiek lewą stroną atakuje, jednak Zalewski odbiera mu futbolówkę, a następnie jest faulowany.

37
    Rzut rożny dla Siarki, po mocnym strzale Truszkowskiego, piłka za linią boiska.

Doping "kibiców" obu drużyn skupia się na przerzucaniu wulgaryzmów w obie strony.

40
    Piątkowski dośrodkowuje z prawie linii końcowej boiska, piłka ląduje po drugiej strony boiska w nogach Kowalskiego, ten ogrywa Nikanovycha "kanałem" i znów przerzut na drugą stronę

41
    Sędzia Lis zaprasza na krótką przerwę, aby uzupełnić płyny. Dziwna decyzja, skoro do końca pierwszej połowy 4 minuty.

43
    Siarka nie ma pomysłu na rozegranie piłki i nie może wyjść z własnej połowy.

43
    Strata Siarki i strzałem z przed pola karnego Ciećko sprawdzał Ćwiczaka.

43
    Piękna akcja dwójkowa Truszkowskiego i Sulkowskiego w polu karnym Resovii. Sulkowskim mocnym strzałem z pierwszej piłki tuż obok słupka

Sędzia Lis doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry 1 połowy

45
    Rzut z autu dla Siarki na wysokości 11 metra, długi wyrzut w pole karne, w zamieszaniu piłka wraca z powrotem do Beszczyńskiego

45+1
    Ciećko w polu karnym miał piłkę i nie był kryty, wycofał do nadbiegającego pomocnika, jednak podanie przejął Daniel Beszczyński

45+1
    Atakujący Buczek fauluje Grunta

Siarka Tarnobrzeg gra dziś zdecydowanie lepiej niż w ostatnim spotkaniu na własnym boisku z Radomiakiem, rozgrywa piłkę i groźnie atakuje na bramkę Resovii. Początek meczu zdecydowanie należał do piłkarzy z Tarnobrzega, jednak po stracie bramki w 20 minucie pojawił się niepotrzebny chaos. Resovia gra dziś głównie z kontry.

W drużynie Siarki nastąpiła zmiana w przerwie meczu. Na boisku melduje się Zawłocki, który zmienił Piątkowskiego

46

46
    Zawłocki lewą stroną agresywnie, dogrywa po ziemi w pole karne jednak, tam nie ma żadnego zawodnika Siarki

47
    Początek drugiej połowy spokojny, gra toczy się w środku pola.

49
    Rzut wolny dla Siarki w środku pola, dogrywać będzie Kowalski.

50
    Po dośrodkowaniu, faulowany w swoim polu karnym golkiper gości.

50
    Groźna akcja Kwieka, który minął w polu karnym Ćwiczaka, ale Korona do końca przy napastniku Resovii i przejmuje piłkę

51
    Dogranie do Truszkowskiego, ten w polu karnym się pogubił i po jego strzale, piłka ląduje na górnej siatce

Szalikowcy Siarki i Resovii nie skupiają się na dopingu własnych drużyn. Wolą przerzucać się wyzwiskami.

52
    Dogranie do wychodzącego Miazgi, ten powstrzymany przez Daniela Beszczyńskiego na pograniczu faulu.

54
    Strzał z przed pola karnego w wykonaniu Tomasza Ciećko, jednak obok słupka. Ćwiczak nie musiał interweniować

55
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Miazga, na boisko wchodzi Frankiewicz.

56
    Stępień do Truszkowskiego, ten dogrywa w pole karne jednak Zalewski traci piłkę

57
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Kowalski, na boisko wchodzi Wolan.

57
    Strata Korony na połowie Resovii, groźna kontra lewą stroną w wykonaniu Tunkiewicza, obrońcy Siarki wybijają na aut

58
    Zawłocki lewą stroną zostawił za plecami dwóch zawodników Resovii, dogrywa w pole karne ale tam znów nie ma zamknięcia akcji.

59
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Zalewski, na boisko wchodzi Madeja.

60
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Buczek, na boisko wchodzi Hajduk.

61
    Od jakiegoś czasu na boisku wieje nudą. Gra powoli przesuwa się raz na połowę Siarki, raz na połowę Resovii

62
    Faul Frankiewicza na Wolanie.

62
    Dogrywał w pole karne będzie Madeja

62
    Zamieszanie w polu karnym i obrońcy Resovii wybijają na rzut rożny.

63
    Piłarze Siarki prawie całym zespołem na połowie Resovii, konstruują atak pozycyjny.

65
    Konrad Stępień pomiędzy dwoma obrońcami w polu karnym strzela, jednak broni Goszka

66
    Nieprzyjemne zderzenie Ćwiczaka z Beszczyńskim i obrońca Siarki leży kontuzjowany na murawie. Bramkarz Siarki jeszcze reagował bo zawodnicy Resovi kontynuowali atak. Obecnie i Ćwiczak jest opatrywany przez sztab medyczny

W miedzy czasie ładną oprawę prezentują kibice Resovi Rzeszów, wywieszając pokaźnych rozmiarów sektorówke

70
    Od autu, na połowie Siarki rozpocznie Resovia.

70
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Kwiek, na boisko wchodzi Makowski.

70
    Siarka atakuje prawą stroną, jednak w zamieszaniu traci piłkę. Z poświęceniem reagował Beszczyński, który zameldował się chwile wcześniej na boisku z opatrunkiem na głowie.

71
    Madeja dogrywa na wolne pole do Truszkowskiego, ten w polu karnym przepychał się z obrońcą i w rezultacie od bramki golkiper drużyny z Rzeszowa

71
    Rzut rożny dla Resovii

72
    Dośrodkowanie przed pole karne do Ciećko ten odgrywa do wbiegającego w pole karne Frankiewicza, który dogrywa w pole karne Siarkowców. W ogromnym zamieszaniu piłkę na aut wybijają obrońcy Siarki

74
    Siarka jakby zgubiła pomysł na grę i znów atakuje tylko długimi dograniami na osamotnionego z przodu Truszkowskiego

75
    Po mocnym strzale Hajduka, piłka odbija się od poprzeczki !

75
    Wolan ukarany kartonikiem.

76
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Stępień, na boisko wchodzi Michalski.

77
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Świechowski, na boisko wchodzi Kaliniec.

78
    Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę zobaczył Kamil Słaby

79
    Resovia atakuje od dobrej minuty, 10 zawodników Siarki jest w swoim polu karnym.

79
    Rzut z autu dla Resovii po beznadziejmym odbiorze Wolana

80
    Ależ sytuacja SIARKI! Michalski mocnym strzałem z przed pola karnego trafia tylko w słupek!

81
    Kaliniec ciągnął za koszulkę gracza Siarki ten upada na własnej połowie i za to zachowanie Kaliniec ogląda żółty kartonik

82
    Tunkiewicz strzela z przed pola karnego nad bramką, ale sytuacja mogła zakończyć się zupełnie inaczej, ale wcześniej Hajduk źle rozegrał akcje w polu karnym

84
    Dośrodkowanie Sulkowskiego w pole karne, a tam tylko osamotniony Truszkowski, który nawet nie wyskakuje do piłki

85
    Siarkowcy popełniają niewymuszone głupie błędy tuż przed polem karnym rzeszowian i tracą piłkę.

86
    Ciećko biegł prawą stroną, jednak piłka za mocno zagrywana, ale wykopał piłkę na aut, żeby Siarkowcy nie zagrali od bramki

87
    Za brzydki faul w środku pola

88
    Siarkowcy nie wyglądają na tych, którzy grają o życie. Piłka od jakiegoś czasu cały czas na połowie Siarki. Resovia właśnie ma rzut z autu na wysokości 5 metra.

90
    Po beznadziejnym zagraniu głową przez Beszczyńskiego, który zamiast wybijać piłkę w głąb boiska skierował futbolówkę tuż pod nogi napastnika Resovii, który był w polu karnym i mierzonym mocnym strzałem CIEĆKO pokonał Ćwiczaka

Do regulaminowego czasu gry sędzia Lis doliczył 5 minut

90+1
    Od rzutu z autu zaczyna Resovia. Dogranie w pole karne jednak wyjaśnia Zawłocki.

90+2
    Michalski leży na boisku, Ćwiczak wyrzuca piłkę na aut, by ten mógł zostać opatrzony.

90+2
    Na boisku ogromny chaos i przekopywanie piłki z jednej strony boiska na drugą przez zawodników obu drużyn.

90+3
    Na pozycje sam na sam wychodził Kaliniec, jednak sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej

90+4
    Gol dla Siarki!
    Na otarcie łez mierzonym silnym strzałem z 16 metra do bramki trafia MICHALSKI

Siarka w tym meczu grała o utrzymanie, ale na boisku swój charakter pokazała tylko w pierwszej połowie. Po utracie pierwszej bramki w grę Siarki wdał się chaos. Pomysł na grę zostawili w szatni podczas przerwy.
    Resovia zasłużenie wygrała to spotkanie.