Legia – Fluminense 2:0 (koniec)
Legia Warszawa
2:0 (1:0)
Fluminense F.C.
Niedziela 07.07.2013, 16:00 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • Spotkania towarzyskie

Ja już dziękuję za relację i zapraszam na kolejne na Lajfy.com!

Komentował Paweł Szymański. (17:52:01)

Koniec spotkania! Legia bardzo udanie zaczyna sezon 2013/14, bo od zdobycia pucharu Deyna Cup. Bramki w tym ciekawym spotkaniu strzelali; w 5. minucie Raul Bravo i w 77. minucie Janusz Gol, a Legia wygrała 2:0 z młodzieżową drużyną mistrza Brazylii.

MVP spotkania, jak dla mnie Dominik Furman. Co prawda, młody pomocnik Legii przygasł trochę w drugiej połowie spotkania, ale w pierwszej pokazał, że drzemią w nim duże pokłady umiejętnosci.

88
    Mikita świetnie popędził prawym skrzydłem i zdecydował się na mocny strzał ze skraju pola karnego. Muszę powiedzieć, że mało brakowało, a Legia prowadziłaby 3:0.

87
    Schodzi Furman, w jego miejsce Helio Pinto.

87
    Na boisku za moment powinien pojawić się Helio Pinto.

86
    Cassio zdecydował się na strzał z 25. metra. Nie jestem pewnien, ale chyba trafił Panu Bogu w okno...

84
    Na lewej flance faulowany Ronan i Fluminense będzie miało kolejny stały fragment gry.

83
    Farias zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego na bramkę Skaby, piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem Legii, ale ten nie miał najmniejszych problemów z wyłapaniem futbolówki.

81
    Tym razem Gol nie trafił czysto w piłkę i ta przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Leandersona.

79
    Lekko kontuzjowanego Żyrę zmienia Kopczyński.

77
    Gol dla Legii!
    Wawrzyniak z autu do Augusto i po chwili podanie zwrotne, w tym momencie Kuba zdecydował się zagrać do JANUSZA GOLA, który najpierw zwiódł obrońcę gości, a następnie idealnie trafił w kozłującą piłkę, a ta poleciała w samo okienko bramki Leandersona! Przepiękne uderzenie!

75
    Mikita próbował okiwać Santosa. Nie udało się to jednak młodemu Legioniście, Brazylijczyk połapał się w jego zamiarach.

74
    I jeszcze jedna zmiana w drużynie gości. W miejsce Ze Lucasa – Euller.

73
    W miejsce Marlona wchodzi Farias.

71
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Łukasik, na boisku pojawia się Augusto.
    Zmiana w drużynie Fluminense F.C.: z boiska schodzi Lelis, na boisku pojawia się Jefferson.

69
    Świetnie z rzutu wolnego akcję wznowił Furman, piłkę dostał Mikita i strzelił, ale pod presją Alana piłka przeleciała nad poprzeczką!

67
    Wawrzyniak bez pardonu wszedł z lewej flanki w pole karne, dociągnął do drugiego metra przed bramką Leandersona i zdecydował się na strzał i trafił wprost w bramkarza gości!

66
    Rzeźniczak udanie powstrzymał akcję Ze Lucasa. Od bramki Skaba.

Paweł Szymański

Gole: 5. Bravo, 77. Gol

Kartki:   19. Raul Bravo (LEG) – 36. Alan (FLU)

Legia Warszawa: Skaba – Broź, Rzeźniczak, Cichocki, Bravo (46' Wawrzyniak) – Łukasik (71' Augusto), Gol – Brzyski, Furman (87' Pinto), Żyro (79' Kopczyński) – Kucharczyk (46' Mikita)
    Fluminense F.C.: Leanderson – Juliao, Alan, Lelis (71' Jefferson), Ronan – Lucas (46' Santos), Ze Lucas (74' Euller), Fernando, Peterson (46' Robert) – Marlon (73' Farias) – Cassio

Sędziowie: Marciniak – Sokolnicki, Nejman