Cracovia – Stal M. 1:1 (koniec)
Cracovia
1:1 (0:1)
Stal Mielec
Poniedziałek 15.07.2013, 18:00 • Stadion przy Wielickiej 101 w Krakowie. • Spotkania towarzyskie

To by było na tyle! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne relacje ze spotkań Cracovii w Ekstraklasie, czy Stali w II lidze!

Komentował Paweł Szymański.

Cracovia Kraków w bardzo szczęśliwych okolicznościach ratuje remis w pojedynku ze Stalą Mielec! Spotkanie kończy się wynikiem 1:1. Dla gospodarzy bramkę zdobył Kuligowski, a dla gości Radulj.

90+3
    Gol dla Cracovii!
    Po wrzutce Żurka piłkę głową w bramce Kozłowskiego umieszcza KULIGOWSKI! To była ostatnia akcja meczu!

90+2
    Pająk faulowany na 25. metrze przed bramką Kozłowskiego. Żurek ustawia piłkę.

90
    Obrońcy Cracovii wybili piłkę po wrzutce z rzutu rożnego. Za chwilę arbiter gwizdnie po raz ostatni.

90
    Skiba zdecydował się na strzał i mamy korner po rykoszecie.

89
    Źle rozegrali rzut rożny Mielczanie. Z kontrą wyszli gospodarze, ale oni również stracili piłkę.

87
    Zaskakujący strzał Radulja minimalnie niecelny.

85
    Żurek spanikował, gdy znalazł się w dogodnej sytuacji i nie wiedział, czy strzelać, czy oddać piłkę koledze. Piłkę natychmiast przejęli goście.

81
    Dobrze wyszedł z bramki Drzewiecki i wypiąstkował piłkę poza obręb pola karnego.

79
    Na murawie cierpi jeden z zawodników Stali. Potrzebna jest pomoc medyczna.

77
    Wrzutkę zawodnika Stali pewnie wybija Wełna. Bez zagrożenia.

75
    Podkręcony strzał Żurka z rzutu wolnego bardzo pewnie wyłapał Kozłowski.

72
    Tak samo, jak mocny był strzał Kłuska, tak samo niecelny. Od bramki Kozłowski.

70
    Bardzo mało dzieje się na boisku. To zapewne za sprawą coraz mocniej padającego deszczu.

67
    Strzał głową Pająka minimalnie niecelny. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Kozłowskiego.

64
    Zbyt głęboki przerzut do Kity i od bramki zaczyna Kozłowski.

61
    Bardzo mocny strzał Żurka przelatuje wysoko nad bramką Kozłowskiego.

60
    Gyozalyan faulowany na 18. metrze przed bramką Kozłowskiego.

59
    Strzał Jaroszyńskiego tylko w boczną siatkę.

56
    W pułapkę ofsajdową złapany Wełna.

55
    Fatalnie zachował się Wdowiak, który za długo zwlekał z oddaniem strzału i tylko rzut rożny mają gospodarze...

Słabo wygląda gra Cracovii... Mamy już 55 minutę, a to Stal dyktuje warunki gry.

52
    Pod swoją bramką piłkę spokojnie rozgrywają Mielczanie.

49
    Po błędzie Żurka piłkę przejął Byrtek i natychmiast strzelił! W bramce gospodarzy jednak udanie interweniował Drzewiecki i nadal 0:1.

46
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Fernandez, na boisku pojawia się Duszyk.
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Szewczyk, na boisku pojawia się Pająk.
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Kapustka, na boisku pojawia się Wdowiak.

46

Koniec pierwszej połowy! Stal Mielec po pierwszej połowie prowadzi z Cracovią Kraków 1:0 po golu Radulja w 25. minucie! Na Wielicką wracamy za niecały kwadrans!

43
    Szewczyk nie zdołał przejąć piłki do niego podawanej. Gdyby ją miał przy nodze to wyszedł by sam na sam z Danielem.

42
    Fernandez bardzo dobrze poradził sobie z Raduljem.

40
    Kita brawurowo wpadł w pole karne gości, a następnie padł na murawę. Nie ma mowy o faulu i rzucie karnym.

38
    Za niskie to dośrodkowanie Żurka. Przy piłce Mielczanie.

37
    Na lewej stronie boiska ostro potraktowany jeden z zawodników gospodarzy. Rzut wolny.

36
    Kita bardzo ładnie złożył się do strzału, ale uderzył niecelnie.

35
    Wełna zablokował wrzutkę Domańskiego i mamy kolejny rzut rożny.

34
    Mocny strzał Gyozalyana bez problemów obronił Daniel.

32
    Bardzo dobra akcja Stali! Piłkę wywalczył Żubrowski, podał w pole karne do Kościelnego, który strzelił na bramkę Drzewieckiego! Piłka po rykoszecie wychodzi na korner.

30
    Najwyżej do wrzutki wyskoczył Wełna i obrońca Cracovii wybił piłkę przed pole karne.

28
    Fernandez czysto wyłuskał piłkę Raduljowi. Korner.

25
    Gol dla Stali Mielec!
    RADULJ popisał się bardzo precyzyjnym strzałem i umieścił piłkę w bramce Drzewieckiego! Stal na prowadzeniu!

22
    Szewczyk przegrał pojedynek z Kadrysiem. Piłka przy nodze Daniela.

20
    Bardzo dobry strzał Kapustki mija bramkę Daniela o centymetry!

Przepraszamy bardzo, ale mamy małe problemy techniczne. Postaramy się wznowić relację za kilka minut.

6
    Słabo rozegrali akcję gospodarze i przy piłce ponownie Kościelny.

4
    Za mocne podanie do szarżującego prawą flanką Kardysia i od autu zacznie Jaroszyński.

2
    Wrzutkę w pole karne gospodarzy pewnie wyłapuje Drzewiecki.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Cracovia: Drzewiecki – Fernandez, Wełna, Kuligowski, Jaroszyński, Żołądź, Żurek, Kapustka, Gyozalyan, Kita, Szewczyk

Stal Mielec: Daniel – Kardyś, Duda, Załucki, Podstolak, Kościelny, Żubrowski, Radulj, Domański, Getinger, Zawodnik testowany

Sędziowie: .

Sędziowie czekają na piłkarzy na środku boiska.

Przed chwilą zakończyła się rozgrzewka. Piłkarze schodzą z murawy.

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a na relacje live z niego zapraszamy od 18 na Lajfy.com!

Stal Mielec to beniaminek II ligi wschodniej. Goście przed inauguracją rozgrywek rozegrają jeszcze dwa sparingi – z Wisłoką Dębica i rezerwami Korony Kielce.

Trener Stawowy przed tym spotkaniem powiedział:
    - W tym sparingu będę chciał żeby pół godziny zagrali ci zawodnicy, którzy są bardzo blisko składu wyjściowego na mecz z Piastem Gliwice.

W zespole z Krakowa sprawdzany jest jeden zawodnik – Norayr Gyozalyan. Król strzelców ormiańskiej ligi testy rozpoczął w czwartek. Być może dzisiaj uda mu się pokazać szerszej publiczności.

Dla drużyny Wojciecha Stawowego będzie to ostatni sparing przed pierwszym meczem ligowym z Piastem Gliwice.

W poniedziałek o godz. 18:00 na stadionie przy Wielickiej 101 w Krakowie, miejscowa Cracovia zmierzy się ze Stalą Mielec.

Paweł Szymański

Gole: 90+3. Kuligowski – 25. Radulj

Cracovia: Drzewiecki – Fernandez (46' Duszyk), Wełna, Kuligowski, Jaroszyński, Żołądź, Żurek, Kapustka (46' Wdowiak), Gyozalyan (69' Kłusek), Kita, Szewczyk (46' Pająk)
    Stal Mielec: Daniel (46' Kozłowski) – Kardyś, Duda, Załucki, Podstolak, Kościelny, Żubrowski, Radulj, Dmański, Getinger, Zawodnik testowany