Bayern Monachium
2:0 (1:0)
FC Barcelona
Środa 24.07.2013, 18:40 • Allianz Arena • Spotkania towarzyskie

Bayern München pewnie pokonuje FC Barcelonę. Strzelcami bramek w tym meczu byli Lahm oraz Mandzukić. Wynik w pełni sprawiedliwy, bowiem gospodarze dominowali niemal przez całe spotkanie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (20:36:20)

90
    Mamy jeszcze rzut rożny dla Bayernu. Słabe wykonanie, Barca oddala zagrożenie.

87
    Gol dla Bayernu!
    Oskrzydlająca akcja gospodarzy, płaska wrzutka w pole karne, tam był MANDZUKIĆ, który pewnie pokonał Oiera! 2:0!

86
    Gracze wyraźnie czekają już na ostatni gwizdek.

84
    Na stadionie w Monachium słychać gwizdy kibiców, którzy w ten sposób reagują na sytuację na boisku.

82
    Shaqiri bardzo dobrze zszedł do środka, oddał strzał – bardzo słabo i spokojnie łapie piłkę Oier.

79
    Aktywniej w ostatnich minutach Barca, ale ciągle ze stratą jednej bramki.

76
    Contento spróbował strzału na bramkę, pewnie jednak Oier.

75
    Tylko Alaba gra od początku meczu i wciąż przebywa na boisku.

74
    Kolejne zmiany na murawie. W grze meldują się Pizzaro i Can.

71
    Zdecydowanie wolniejsze tempo meczu w drugiej części gry.

69
    Kolejne zmiany w ekipie Bayernu Monachium. Po prawej stronie prezentujemy skład z drugiej połowy, tam też zobaczycie zmiany przeprowadzone w 68 minucie.

62
    Fatalny błąd obrońców Barcy, z błędu chciał skorzystać Mandzukić, ostatecznie będzie rzut rożny.

58
    Lahm świetnie do Thiago, ten w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońców!

56
    Ribery zakręcił obrońcami, oddał strzał, ale pewnie interweniuje Oier.

54
    Nie zdążył dobiec do piłki Ribery na lewym skrzydle.

52
    Oto skład Barcelony w drugiej połowie meczu:

Oier – Kiko, Femenia, Sergio Gomez, Planas Patric, Espinosa, Ilie, Quintilla, Roman, Dongou, Nieto

50
    Rzut rożny dla Barcy, nikt nie zamknął dośrodkowania.

Gole: 14. Lahm, 87. Mandzukić

Kartki:   41. Mascherano (BAR), 43. Bartra (BAR)

Bayern Monachium: Neuer – Rafinha, Boateng, Dante, Alaba, Lahm, Thiago, Kroos, Robben, Muller, Ribery

Druga połowa: Starke – Rafinha (74' Can), Boateng (68' Kirchhoff), Dante (59' van Buyten), Alaba, Lahm (59' Gustavo), Thiago (74' Pizzaro), Kroos (68' Schweinsteiger), Shaqiri, Mandzukić, Ribery (68' Contento)

FC Barcelona: Pinto – Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano, Song, Santos, Roberto, Alexis, Messi, Tello

Druga połowa: Oier – Femenia, Gomez, Planas, Patric, Espinosa, Ilie, Quintilla, Roman, Dongou, Nieto

Sędziowie: Felix Brych