Termalica – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Flota – GKS K. 1:0 (koniec) | GKS T. – Górnik Ł. 2:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
2:2 (0:1)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 28.07.2013, 12:15 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga

Piłkarze Termalici posiadali optyczną przewagę w tym spotkaniu, jednak w drugiej połowie pomogła im w tym czerwona kartka dla Sławomira Szarego. Ambitna postawa gości pozwoliła im jednak wywieźć jeden punkt z tego gorącego terenu! (14:10:33)

90+3
    Piłkarze ROW-u mądrze teraz wysoko wyszli z pod własnej bramki przerywając akcję Termalici już na połowie boiska.

90+2
    Do jeszcze jednego ataku zerwali się goście i wywalczyli rzut rożny.

90+1
    Sędzia do drugiej połowy tego spotkania dolicza aż 4 minuty.

90
    Na boisku leży teraz jeden z graczy ROW-u zyskując cenne sekundy.

89
    Groźna akcja gospodarzy, świetnie jednak zachowali się defensorzy ROW-u wyjaśniając całą sytuację.

87
    Za bardzo zmęczonego już Cisse, który przez większość spotkania był motorem napędowym gości na boisko wchodzi Bałuszyński.

86
    Świetna akcja Rybniczan w której zabrakło tylko strzału.

85
    Chwila teraz słabszej gry w wykonaniu obydwu zespołów, Rybniczanie koncentrują się teraz przede wszystkim na bronieniu własnej bramki, co wychodzi im bardzo dobrze.

82
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, za zmęczonego Rybskiego wchodzi doświadczony Biskup.

79
    Ależ teraz okazja przed wprowadzonym chwilę wcześniej Piotrowskim, w sytuacji sam na sam lepszy jednak Skrzeszewski!

77
    Kolejna zmiana w zespole gości za Feruge wchodzi Staniczek.

76
    Kolejna groźna akcja "Słoników", a konkretnie Piotrowskiego, jednak minimalnie za mocne podanie i wybijają obrońcy ROW-u.

75
    Chwila przerwy w grze, gdyż na boisku leży kontuzjowany Piątek.

74
    Pierwsza zmiana w zespole przyjezdnych, za Kurzawę wchodzi Słodowy.

73
    Druga zmiana w zespole Termalici, na boisko za Sebastiana Olszara wchodzi Piotrowski.

72
    Rzut rożny dla Termalici, bardzo dobre dośrodkowanie, piłka spada pod nogi jednego z graczy Bruk-Betu, który jednak się nie zorientował i wyjaśniają obrońcy ROW-u.