MSK Żilina – Rijeka 1:1 (koniec) | Dila – Hajduk 1:0 (koniec) | Rubin – Randers 2:0 (koniec)
Astra – AS Trencin 2:2 (koniec) | Metałurh Donieck – Kukësi 1:0 (koniec) | Maccabi H. – Ventspils 3:0 (koniec)
Hapoel TA – Pandurii 1:2 (koniec) | Lech P. – Żalgiris 2:1 (koniec) | Kubań – Motherwell 1:0 (koniec)
Milsami – Saint-Étienne 0:3 (koniec) | Gefle – Karabach 0:2 (koniec) | Hapoel R.Gan – Estoril 0:1 (koniec)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (koniec) | Thun – Hacken 1:0 (koniec) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po rz. karnych)
Zurich – Slovan 1:2 (koniec) | Malmo – Swansea 0:0 (koniec) | Arnhem – Petrolul 1:2 (koniec)
Trabzonspor – Dinamo M. 0:0 (koniec) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (koniec) | Stuttgart – Botew 0:0 (koniec)
Rapid – Asteras 3:1 (koniec) | Standard – Xánthi 2:1 (koniec) | Mladost – Sevilla 1:6 (koniec)
Crvena Zvezda – Czernomorec 0:0 (koniec) | Udinese – Široki 4:0 (koniec) | Club Brugge – Śląsk 3:3 (koniec)
St. Johnstone – FK Mińsk 0:1 (2:3 po rz. karnych) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po rz. karnych)
Strømsgodset IF
1:3 (0:1)
FK Jablonec
Czwartek 08.08.2013, 20:00 • Stadion w Drammen • Liga Europy UEFA

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (21:53:30)

Za zawdonika meczu wybieram JANA KOPICA, który rozegrał bardzo dobry mecz!

Sędzia skończył mecz! Do następnej rundy po wygraniu w dwumeczu 5:2 awansował FK Baumit Jablonec!

90
    Gol dla Jablonca!
    Bramkę zdobył PITÁK.
    Po podaniu od Jana Kopica, PITÁK gwarantuje Jabloncowi awans do IV rundy eliminacji Ligi Europy!

89
    Luboš Loučka fauluje rywala i zobaczył za niego żółtą kartkę!

87
    Ostatnia zmiana w drużynie gości!
    Za zmęczonego Jana Vošahlíka, wchodzi Tomáš Jablonský.

87
    Ola Kamara uderza silnie na bramkę Jablonca, ale na posterunku stał Michal Špit!

84
    Mohammed Keita złapany na pozycji spalonej!

81
    Bramkę zdobył VANĚK.
    Po wrzutce z prawej strony Lukáša Třešňáka, ONDREJ VANEK zdobywa bramkę!

80
    Teraz rzut rożny dla Jablonca, ale po wrzutce Čížeka, Kubista minimalnie chybił obok bramki po strzale głową z 5 metrów!

79
    Seria rzutów rożnych dla Strømsgodset IF, z których nic groźnego nie mogą stworzyć gospodarze!

76
    Mohammed Keita uderza z 16. metrów, ale minimalnie chybił!

71
    Gol dla Strømsgodset!
    Bramkę zdobył KAMARA.
    Lars-Christopher Vilsvik podał w pole karne do KAMARY, który zdobywa bramkę dla gospodarzy!

71
    Třešňák ukarany żółta kartką przez sędziego!

68
    W drużynie gości zaiana numer 2!
    Za strzelca bramki Michala Hubika, na boisku pojawia się Lukáš Třešňák.

65
    W drużynie gospodarzy za Pétera Kovácsa wchodzi Mohammed Keita.

64
    Teraz Ola Kamara uderzył celnie na bramkę Michal Špita, który obronił ten strzał!

62
    Ondřej Vaněk uderza głową po wrzutce z rzutu wolnego Čížeka, ale Larsen broni ten strzał!

61
    Teraz Stefan Johansen fauluje Jana Jan Vošahlíka, za co zawodnik gospodarzy zostaje napomniany żółtą kartką.

59
    Jørgen Horn nieprzepisowo zatrzymuje Vanka!

57
    Bardzo dużo spalonych w drugiej połowie, teraz złapany Ondřej Vaněk!

56
    Ola Kamara uderzył groźnie po podaniu od kolegi z 10 metrów, ale góra był bramkarz Jablonca!

55
    Péter Kovács kolejny raz na spalonym!

55
    Zablokowany został strzał Mounira Hamouda!

54
    Teraz Péter Kovács złapany na spalonym!

53
    Michal Hubnik na spalonym!

53
    Stefan Johansen uderzył silnie z dystansu, ale Michal Špit obronił ten strzał.

52
    Teraz Ola Kamara na spalonym!

49
    Karel Piták złapany na spalonym!

46

46
    W drużynie gości za Zoubele wszedł Vanek, a w druzynie gospodarzy zeszli Madsen i Wikheim, a za nich na boisku pojawili się Diomande i Kamara.

Koniec 1. połowy dość wyrównanego meczu, jakim wynikiem się skończy to spotkanie dowiemy się po 2. połowie, która rozpocznie się za około 15 minut!

44
    Michał Hubnik nieprzepisowo fauluje Mounira Hamouda, za co ujrzał żółtą kartkę.

41
    Teraz po podaniu od kolegi Gustav Wikheim znalazł się w świetnej sytuacji sam na sam z bramkarzem Jablonca, ale górą był bramkarz z Czech!

40
    Péter Kovács dobrze uderzył z dystansu, ale bramkarz gości świetnie wybronił ten strzał!

40
    Jan Kopic fauluej rywala i zostaje napomniany przez sędziego żółtą kartką!

38
    Rzut rożny dla gospodarzy!

38
    Strzał ibrahima zablokowany.

36
    Po wrzutce z rzutu rożnego Stefan Johansen, strzał głową oddał Jørgen Horn, ale został ten on zablokowany przez obrońców gości!
    To była dobra okazja na dobycie bramki przez gospodarzy!

34
    Michal Hubnik na pozycji spalonej!

33
    Čížek dośrodkował z rzutu rożnego, a strzał głową z 10 metrów Beneša niecelny.

32
    Po wrzutce z rzutu rożnego, strzał Pitaka zostaje zablokowany!
    To była dogodna okazja dla gości!

31
    Pierwszy korner dla drużyny z Jablonca.

29
    Vošahlík ujrzał żółty kartonik za faul na Johansenie.

28
    Od kilku minut ani jedna ani druga drużyna nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji na bramkę.