Pogoń – Śląsk 2:2 (koniec) | Lech P. – Korona 2:0 (koniec)
2:0 (2:0)
Korona Kielce
Niedziela 11.08.2013, 18:00 • Stadion Miejski, Poznań • PKO Ekstraklasa

Najlepszym graczem tego spotkania według lajfy.com był Lovrencsics, który był najlepszym piłkarzem na boisku, przy pierwszej bramce dla Lecha zaliczył asystę. (19:54:54)

Po dobrym spotkaniu Lech Poznań pokonał Koronę Kielce 2:0! Lechici byli zdecydowanie lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com!

90+2
    Lechici bardzo mądrze utrzymują się przy piłce, Korona broni się całym zespołem we własnym polu karnym.

90+1
    Jakiegoś urazu doznał Sobolewski, który bardzo nieprzyjemnie upadł na murawę.

90
    Arbiter główny doliczył trzy minuty do regulaminowych 90.

89
    Bardzo ładnie w pole karne Lecha wszedł Janota, ale po raz kolejny nie zdołał oddać strzału, ofiarnym wślizgiem piłkę wybija Hubert Wołąkiewicz.

88
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Lovrencsics, na boisku pojawia się Drewniak.

87
    Niecelny strzał z dystansu oddał Łukasz Trałka! Od bramk grę wznowi Małecki.

85
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Drygas.

84
    Lovrencsics świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, z najbliższej odległości w bramkę nie trafił Ślusarski!

83
    Pawłowski kapitalnie ruszył z piłką prawą stroną, zszedł do środka i oddał zaskakujący strzał! Małecki odbija z problemami!

82
    Kamiński zachował się bardzo rozsądnie przepuszczając piłkę do Kotorowskiego.

81
    Ubiparip faulował przy linii końcowej boiska Jovanovića, od własnej połowy boiska grę z rzutu wolnego wznowi Korona.

79
    Pawłowski zagrał długą piłkę do Ślusarskiego, jednak napastnik Lecha znalazł się na pozycji spalonej.

78
    Lech cofnął się całym zespołem na własną połowę boiska i czeka na kontrataki.

76
    Bartosz Ślusarski w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza Korony!

75
    Do końca tego spotkania zostało już tylko 15 minut, Korona stara się zdobyć bramkę kontaktową.

74
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Gołębiewski, na boisku pojawia się Trytko.
    Gole: 39. Trałka, 44. Ubiparip

Kartki:   0. Golański (KRN)

Lech Poznań: Kotorowski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Trałka – Lovrencsics (88. Drewniak), Pawłowski (85. Drygas), Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk (46. Ślusarski)
    Korona Kielce: Małecki – Golański (46. Dejmek), Stano, Malarczyk, Sylwestrzak – Jovanović, Lenartowski – Sobolewski, Janota, Kiełb (63. Sierpina) – Gołębiewski (73. Trytko)

Sędziowie: Daniel Stefański