Pogoń – Śląsk 2:2 (koniec) | Lech P. – Korona 2:0 (koniec)
Pogoń Szczecin
2:2 (2:0)
Śląsk Wrocław
Niedziela 11.08.2013, 15:30 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa

Sprawiedliwy podział punktów w Szczecinie! Śląsk w drugiej połowie odrobił dwie bramki i udało się wyrwać jeden punkt z portowego miasta. Graczem meczu wybieram PRZEMYSŁAWA KAŹMIERCZAKA, który przepięknym uderzeniem dał wiarę ekipie z Wrocławia na korzystny rezultat. Po więcej relacji zapraszam na lajfy.com!

90+3
    Ależ zamieszanie w polu karnym Pogoni! Ostatecznie jednak Janukiewicz chwyta piłkę!

90+3
    Gavish nie opanował piłki w polu karnym Pogoni, zacznie Janukiewicz.

90+2
    Edi Andradina zmienia Murayamę na końcowe 60 sekund meczu...

90+2
    Mila próbował uderzenia z dystansu, ale piłka minimalnie nad bramką Janukiewicza.

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Odważne wyjście Janukiewicza na 14 metr i dobre piąstkowanie we własnym polu karnym!

88
    Więzik faulował rywala w polu karnym Pogoni i zaczną gospodarze z rzutu wolnego.

87
    Gol dla Śląska!
    TOMASZ HOŁOTA świetnie przyjął piłkę, odwrócił się i huknął wolejem w kierunku bliższego słupka Janukiewicza! Mamy remis!

86
    Zacięte ostatnie minuty spotkania! Śląsk dąży do wyrównania, a Pogoń uznaje, że najlepszą obroną jest atak, dobre zawody w Szczecinie!

85
    Więzik zmienia Stevanovica w drużynie z Wrocławia.

85
    Hołota za Ostrowskiego w Śląsku...

84
    Murayama uderza, ale zablokowany. Mimo to piłka dla szczecinian, rzut rożny...

83
    Gavish faulowany przez Dąbrowskiego w polu karnym Śląska, zacznie Kelemen od rzutu wolnego.