Termalica – Lech P. 0:4 (koniec) | Puszcza – Jagiellonia 0:3 (koniec) | Ursus – Widzew 0:1 (koniec)
Arka – Ruch 3:2 (po dogrywce) | Piast – Zagłębie L. 0:0 (4:5 po rz. karnych)
Bruk-Bet Termalica
0:4 (0:0)
Lech Poznań
Niedziela 18.08.2013, 13:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna Puchar Polski

Koniec spotkania! Lech pewnie zwycięża z Termaliką 4:0 po bramkach Teodorczyka, Ślusarskiego, Pawłowskiego i Drewniaka! Świetną drugą połowę zagrali piłkarze "Kolejorza" i zasłużenie wygrali! MVP spotkania wybieram Bartosza Ślusarskiego, który wszedł w 61. minucie, w 63. minucie asystował, a w 65. minucie strzelił bramkę.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Lajfy.com!

Komentował Paweł Szymański. (14:56:03)

90+1
    Gol dla Lecha!
    DREWNIAK wbiegł w pole karne gospodarzy, a że był niekryty to zdecydował się na strzał i trafił! 4:0!

90
    Trzy minuty doliczył arbiter.

88
    Uderzenie Formelli z 25. metra pewnie wyłapał Kasprzik.

87
    Niepotrzebny faul Plevy w środku pola i obrońca Termaliki wylatuja z boiska.

86
    Za mocne zagranie do Formelli. Od autu zaczną gospodarze.

83
    I Formella za Ubiparipa.

82
    Drewniak za Hamalainena.

80
    Teodorczyk! Wrzutka z prawej strony, piłka mija obrońcę, spada pod nogi Teodorczyka, który nieczysto trafia w piłkę i futbolówkę wybija Kasprzik!

78
    Ceglarz za Rybskiego.

78
    PAWŁOWSKI wparował w pole karne Termaliki, "zabawił" się z obrońcą gospodarzy i strzelił po długim słupku! 3:0!