Termalica – Lech P. 0:4 (koniec) | Puszcza – Jagiellonia 0:3 (koniec) | Ursus – Widzew 0:1 (koniec)
Arka – Ruch 3:2 (po dogrywce) | Piast – Zagłębie L. 0:0 (4:5 po rz. karnych)
Bruk-Bet Termalica
0:4 (0:0)
Lech Poznań
Niedziela 18.08.2013, 13:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna Puchar Polski

Koniec spotkania! Lech pewnie zwycięża z Termaliką 4:0 po bramkach Teodorczyka, Ślusarskiego, Pawłowskiego i Drewniaka! Świetną drugą połowę zagrali piłkarze "Kolejorza" i zasłużenie wygrali! MVP spotkania wybieram Bartosza Ślusarskiego, który wszedł w 61. minucie, w 63. minucie asystował, a w 65. minucie strzelił bramkę.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Lajfy.com!

Komentował Paweł Szymański. (14:56:03)

90+1
    Gol dla Lecha!
    DREWNIAK wbiegł w pole karne gospodarzy, a że był niekryty to zdecydował się na strzał i trafił! 4:0!

90
    Trzy minuty doliczył arbiter.

88
    Uderzenie Formelli z 25. metra pewnie wyłapał Kasprzik.

87
    Niepotrzebny faul Plevy w środku pola i obrońca Termaliki wylatuja z boiska.

86
    Za mocne zagranie do Formelli. Od autu zaczną gospodarze.

83
    I Formella za Ubiparipa.

82
    Drewniak za Hamalainena.

80
    Teodorczyk! Wrzutka z prawej strony, piłka mija obrońcę, spada pod nogi Teodorczyka, który nieczysto trafia w piłkę i futbolówkę wybija Kasprzik!

78
    Ceglarz za Rybskiego.

78
    PAWŁOWSKI wparował w pole karne Termaliki, "zabawił" się z obrońcą gospodarzy i strzelił po długim słupku! 3:0!

76
    Piekarski zmienia Sołdeckiego.

73
    Podanie Sołdeckiego przerywa Wołąkiewicz. Lech kontroluje to spotkanie.

70
    Foszmańczyk zmienia Drozdowicza po przerwie na uzupełnienie płynów.

69
    Kolejna przerwa na wodę.

66
    Świetne i mocne uderzenie z dystansu Horvatha! Piłka minimalnie obok bramki!

65
    Teodorczyk prostopadle do BARTOSZA ŚLUSARSKIEGO, ten wyszedł sam na sam z Kasprzikiem i po słupku umieścił piłkę w siatce!

63
    Ślusarski wrzucił z prawej strony do środka, tam był ŁUKASZ TEODORCZYK i napastnik Lecha umieścił piłkę w siatce!

61
    Ślusarski zmienia Lovrencsicsa.

59
    Jeszcze poprawka Pawlusińskiego. Niecelnie, grę wnowi Kotorowski.

58
    Strzał Jareckiego świetnie broni Kotorowski!

57
    Luis Henriquez ukarany żółtą kartką za faul na Drozdowiczu. Rzut wolny z okolic 20. metra.

55
    Skołorzyński ogląda żółtą kartkę.

54
    Jarecki świetnie wparował w pole karne Lecha i strzelił tylko w boczną siatkę!

53
    Kolejny strzał Pawłowskiego. Tym razem udanie interweniował Kasprzik.

51
    Pawłowski strzelał z 14. metra, strzał zablokowany, piłka odbiła się jeszcze od skrzydłowego Lecha i od bramki zacznie Kasprzik.

49
    Pawłowski w pole karne, tam Pielorz wyprzedził Teodorczyka i przejął piłkę.

47
    Świetny strzał Kamińskiego! Słupek ratuje gospodarzy!

46
    Pawłowski faulowany około 25. metrów od bramki Kasprzika. Będzie groźnie.

46

Do przerwy 0:0! W pierwszych minutach lepiej prezentowali się gospodarze, później przycisnął Lech, ale bramek nie zobaczyliśmy! Do Niecieczy wracamy za niecały kwadrans!

45
    Doliczona minuta.

45
    Rybski w pole karne do Piotrowskiego, ale szybszy Kotorowski.

43
    Podanie do Drozdowicza, ten w walce z Wołąkiewiczem fauluje obrońcę Lecha.

40
    Pawłowski sprytnie minął Pleve i Słowak musiał faulować. Żółta kartka.

38
    Bardzo słaby strzał Skołorzyńskiego. Piłkę pewnie wyłapał Kotorowski.

35
    Rybski! Z bramki wyszedł Kotorowski, bramkarz Lecha minął się z piłką, Drozdowicz zgrał na 14. metr do Rybskiego, a ten spudłował głową!

34
    Za mocna wrzutka. Przy piłce gospodarze.

34
    Rzut wolny dla Lecha.

33
    Pawłowski wrzucał z prawej strony, nogami interweniował Kasprzik. Korner.

31
    Strzał Pawlusińskiego bardzo niecelny.

30
    Lovrencsics faulował Jareckiego na skraju pola karnego. Będzie okazja do strzału.

27
    Teodorczyk sfaulował Pielorza i grę wznowi Kasprzik.

25
    Wracamy do gry. Od autu wznowią gospodarze.

24
    Arbiter zarządził przerwę na wodę.

23
    Zbyt ostre dośrodkowanie z rzutu rożnego, nadal przy piłce goście.

22
    Strzał Pawłowskiego ze skraju pola karnego ponownie blokują obrońcy i jeszcze jeden rzut rożny.

22
    Fatalnie wykonany rzut rożny. Z kontrą wychodzą gospodarze.

21
    Hamalainen do Pawłowskiego, ten schodzi do środka i decyduje się na strzał, który blokują obrońcy. Korner.

20
    Możdżeń wrzucił z prawej strony do Teodorczyka. Napastnik Lecha strzelił bardzo słabo, chyba nawet nie trafił w piłkę głową tylko barkiem. Od bramki Kasprzik.

19
    Kontra Termaliki. Dośrodkowanie Piotrowskiego, strzał głową Pawlusińskiego. Od bramki zacznie Kotorowski.

17
    Słabe uderzenie Ubiparipa. Piłkę bez problemów łapie Kasprzik.

15
    Kwadrans gry za nami. Jak na razie zdecydowanie lepiej prezentuje się Termalika. Gospodarze mieli już dwie dogodne sytuacje i powinni prowadzić.

14
    Teodorczyk znalazł się w polu karnym Termaliki, ale napastnik Lecha miał dwóch obrońców na plecach i nie zdołał się obrócić i strzelić.

12
    Bardzo groźny strzał Horvatha sprzed pola karnego! Piłka o centymetry mija słupek bramki Kotorowskiego!

11
    Za mocne zagranie do Drozdowicza i piłkę przejmuje Kamiński.

9
    Kolejna główka Drozdowicza niecelna. Tym razem napastnik Termaliki dość mocno się pomylił.

6
    Świetna akcja Termaliki! Pawlusiński z prawego skrzydła do środka na głowę Drozdowicza, a napastnik gospodarzy przenosi piłkę nad poprzeczką!

4
    Podanie Hamalainena przerywa obrońca i z kontrą wychodzą gospodarze. Podanie do Piotrowskiego i pomocnik Termaliki traci piłkę pod polem karnym gości.

2
    Teraz Teodorczyk złapany na ofsajdzie.

1
    Piotrowski płasko do Drozdowicza, piłkę złapał Kotorowski, ale nawet gdyby padł gol to nie zostałby uznany, bo napastnik gospodarzy był na spalonym.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Kasprzik – Skołorzyński, Pielorz, Pleva, Jarecki – Pawlusiński, Horvath, Sołdecki, Piotrowski – Rybski – Drozdowicz

Lech Poznań: Kotorowski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Trałka – Lovrencsics, Pawłowski, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk

Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski – Marcin Lisowski, Bolesław Rosa.

Mecz z Termalicą zapowiada się bardzo ciekawie, a gracze z Niecieczy z pewnością łatwo się nie poddadzą. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji od godziny 12:30 kiedy to poznamy oficjalne składy obu zespołów.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół z Wielkopolski. Lech mimo sprawił swoim kibicom niemiłą niespodziankę odpadając już w 3. rundzie Ligi Europejskiej, wobec tego wszystko wskazuje na to, że Kolejorz będzie chciał się odegrać w Pucharze Polski i w lidze.

Kadra Lecha na mecz z Termaliką:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Maciej Gostomski

Obrońcy: Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Luis Henriquez, Barry Douglas

Pomocnicy: Łukasz Trałka, Szymon Drewniak, Kamil Drygas, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski, Gergo Lovrencsiscs, Mateusz Możdżeń, Dariusz Formella

Napastnicy: Vojo Ubiparip, Łukasz Teodorczyk, Bartosz Ślusarski

W spotkaniu Pucharu Polski, Termalica podejmie na własnym obiekcie wicemistrza Polski, Lecha Poznań.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.