Osasuna – Villarreal 0:3 (koniec) | Real Madryt – Bilbao 3:1 (koniec) | RCD Espanyol – Real Betis 0:0 (koniec)
Sociedad – Atletico 1:2 (koniec) | Sevilla – Malaga 2:2 (koniec) | Valencia – FC Barcelona 2:3 (koniec)
Sevilla FC
2:2 (1:1)
Malaga CF
Niedziela 01.09.2013, 21:00 • Estadio Ramon Sanchez Pizjuan • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Zapraszam na mecz 3. kolejki Premiera Division, w której swoje siły zmierzy niedawny pogromca Śląska Wrocław, Sevilla z nowym klubem Bartłomieja Pawłowskiego, czyli Malagą.

Obie drużyny są uplasowane w dole tabeli. Sevilla po dwóch meczach zajmuję odległą 16. pozycję. Po dwóch kolejkach dzisiejsi gospodarze uzbierali tylko punkt zdobyty z Levante. Ponadto w pierwszym meczu Sevilla uległa 1:3 z Atletico Madryt.

Drużyna Bartłomieja Pawłowskiego jest jeszcze niżej w tabeli. Malaga po dwóch kolejkach jest dopiero przedostatnia i mają zero punktów. Co prawda dzisiejsi goście mieli bardzo trudnych rywali i swoje spotkania przegrywali skromnie 0:1.

Trener gospodarzy, Unai Emery nie będzie mógł skorzystać z jednego gracza. Kontuzjowany jest środkowy pomocnik Cicinho.

Bernd Schuster również nie może skorzystać z usług jednego piłkarza. Kontuzjowany jest boczny obrońca, Weligton.

Sevilla FC: Javi Varas – Navarro, Coke, Cala, Alberto – Perotti, M'Bia, Rakitić, Rabello – Gameiro, Bacca

Malaga CF: Caballero – Gamez, Antunes, Angeleri, Sanchez – Tissone, Morales, Duda, Darder – Santa Cruz, Olinga

Sędziowie: Carlos del Cerro .

Bartłomiej Pawłowski tym razem zacznie mecz na ławce rezerwowych.

4
    Rakitić prostopadłym podaniem 'uruchomił' Baccę, jednak ten na spalonym.

6
    Niezły strzał Perottiego obroniony przez Caballero.

7
    Brzydki faul Moralesa na Navarro, jednak sędzia del Corro nie pokazuje jeszcze żółtej kartki.

9
    Pewna interwencja Javiego Varasa po strzale Moralesa.

11
    Malaga nie spuszcza z tonu, tym razem szczęścia próbował Antunes, jednak piłka przeleciała kilka metrów obok bramki Javi Varasa.

12
    Gamez wycina Alberto równo z trawą, rzut wolny dla Sevilli.

14
    Pierwszy rzut rożny w meczu, wykonuje go ekipa gospodarzy.

15
    Bez większego zagrożenia, od bramki zaczyna Malaga.

17
    Brzydki faul Dardera na Perottim i sędzia pokazuje Darderowi żółtą kartkę. Słusznie.

19
    Raz jeszcze Rakitić podaje prostopadle do przodu, jednak Cala złapany w pułapkę ofsajdową.

21
    Rabello powstrzymuje szarżę Dardera za pomocą przewinienia.

22
    Tym razem Navarro fauluje Moralesa. Mecz niestety ostry.

24
    Ładny strzał Dudy spoza pola karnego nie bez trudu broni Javi Varas.

25
    25 minut gry za nami, na razie 0:0 a mecz nie zachwyca. Miejmy nadzieję, że 'im dalej w las tym więcej drzew'.

26
    Darder strzela, jednak bardzo niecelnie.

28
    Rakitić zacentrował wprost na głowę M'Bii, ten strzelił jednak piłka poszybowała ponad bramką Caballero.

29
    Żółta kartka dla Sancheza za faul na Bacce.

31
    Bacca ucierpiał w tym starciu i mieliśmy prawie 2-minutową przerwę w grze. Gramy już jednak dalej!

32
    Żółty kartonik pokazany M'Bii za faul na Olindze.

34
    Angeleri fauluje Gameiro i otrzymuje za te zagranie żółtą kartkę.

36
    Cala złapany na spalonym.

38
    Antunes wybija piłkę na rzut rożny. Szansa dla gospodarzy.

40
    Gol dla Malagi!
    0:1, PEDRO MORALES! Duda podaje do Moralesa, a ten oddaje ładny strzał prawą nogą zza pola karnego i Javi Varas był bez szans!

42
    Duda kontuzjowany, przerwa w grze.

44
    Gol dla Sevilli!
    1:1, KEVIN GAMEIRO! Szybkie wyrównanie gospodarzy, Gameiro zaskoczył Caballero strzałem głową.

45
    Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

45+1
    Korner dla gospodarzy.

45+2
    Strzał Alberto zostaje zblokowany.

Do przerwy na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan 1:1 po bramkach Moralesa i Gameiro. Mecz niezły, choć dość brutalny. Czekamy na dalsze emocje!

46

46
    Zaczynamy drugą połowę!

47
    Od razu chwila przerwy, gdyż Santa Cruz zwija się z bólu.

48
    Zmiana w Maladze, Portillo zastępuje strzelca gola Moralesa.

50
    Rabello wyciął Dardera równo z trawą i rzut wolny dla Malagi.

51
    Strzał Dudy w ostatniej chwili zdołał zablokować Coke.

53
    Rzut rożny dla ekipy gości.

54
    Santa Cruz na pozycji spalonej.

55
    Antunes wybił piłkę na rzut rożny, szansa dla gospodarzy.

56
    Zmiana w Sevilli. Vitolo wchodzi na boisko w miejsce Rabello.

58
    Olinga centruje na głowę Portillo, ten strzela, lecz Varas dobrze interweniuje.

60
    Żółta kartka dla Cali za faul na Portillo.

61
    Druga zmiana w Maladze, Eliseu zastępuje zmęczonego Olingę.

63
    Główka M'Bii minęła bramkę Caballero o 2-3 metry.

65
    M'Bia fauluje Sancheza, wolny dla Malagi.

68
    1:2, ROQUE SANTA CRUZ! Mocny strzał w prawy dolny róg bramki Varasa i Malaga znów wychodzi na prowadzenie!

70
    Zmiana w Sevilli, Jairo zastępuje Baccę.

73
    2:2, KEVIN GAMEIRO wyrównuje stan meczu! Mierzony strzał lewą nogą i Caballero był bez szans!

74
    Żółta kartka dla Rakiticia.

75
    Jairo oddaje strzał, ale piłka przelatuje obok bramki Caballero.

76
    Główka Eliseu przelatuje obok bramki Sevilli.

78
    Ostatnia zmiana w Maladze. El Hamdaoui zmienia Santa Cruza.

79
    Kolejny strzał M'Bii i raz jeszcze niecelny.

81
    Ostatnia zmiana również w szeregach Sevilli. W miejsce zmęczonego i utykającego M'Bii pojawia się Iborra.

82
    Rzut rożny dla Sevilli.

85
    Przed nami ostatnie 5 minut meczu. Czy któraś drużyna zaryzykuje atak większą liczbą graczy?

86
    Strzał El Hamdaouiego broni Javi Varas.

88
    Niedokładne podanie Perottiego do Jairo.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Czerwona kartka dla Dudy za brutalny faul na Jairo.

Tak więc na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan pada remis 2:2.

Wynik raczej zasłużony, mecz był wyrównany.

Oglądaliśmy sporo ciekawych akcji, 4 gole oraz czerwoną kartkę także nie ma co narzekać, mecz był ciekawy dla obserwatorów.

Na miano MVP spotkania zasłużył Kevin Gameiro, który był motorem napędowym gospodarzy i zdobył 2 gole.

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania. (22:55:26)