AS Roma – Hellas Verona 3:0 (koniec) | Atalanta – Torino 2:0 (koniec) | Bologna – Sampdoria 2:2 (koniec)
Catania – Inter 0:3 (koniec) | Genoa – Fiorentina 2:5 (koniec) | AC Milan – Cagliari 3:1 (koniec)
Sassuolo – Livorno 1:4 (koniec) | Udinese – Parma 3:1 (koniec)
Bologna FC 1909
2:2 (1:1)
UC Sampdoria
Niedziela 01.09.2013, 20:45 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna) • Włoska Serie A

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Czas na 2. kolejkę włoskiej Serie A, w ramach której Bologna podejmie u siebie ekipę z Samdorii.

W pierwszym meczu gospodarze musieli uznać wyższość wzmocnionego w tym sezonie Napoli. W Pucharze Włoch wygrali tylko 1:0 z drugoligową Brescią.

Goście również zakończyli pierwsze spotkanie bez punktów, przegrywając u siebie z Juventusem. W Pucharze pokonali 2:0 trzecioligowe Benevento.

Szykuje się interesujące spotkanie. W ubiegłym sezonie w Bolonii było 1:1, a w Genui 1:0 dla Sampdorii.

Czy gospodarze zrewanżują się za poprzedni sezon? A może to Sampdoria pozostanie niepokonana w meczach z Bolonią od 2009 roku? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź podczas przygotowanej przez portal lajfy.com transmisji live, na którą gorąco zapraszam!

Bologna FC 1909: Curci – Natali, Cech, Antonsson, Garics, Della Rocca, Kone, Krhin, Bianchi, Diamanti, Moscardelli.

UC Sampdoria: Da Costa – Palombo, Costa, Regini, Mustafi, De Silvestri, Renan, Krsticic, Obiang, Eder, Gabbiadini.

Sędziowie: D. Tommasi, D. Iori, N. Nicoletti, A. Marzaloni.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Przy piłce zawodnicy Bologni.

3
    Sędzia odgwizduje faul Diamantiego. Piłka dla Sampdorii.

4
    Nieczyste wejście De Silvestrima na Diamantiego. Gra przerwana.

5
    Dobra akcja gospodarzy lewym skrzydłem, Moscardelli wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny.

6
    Aktywna gra gospodarzy w pierwszych minutach spotkania. Diamanti podał do Della Rocci, ale jego strzał został zablokowany.

7
    Pierwsza ofensywna akcja przyjezdnych. Renan oddał celny strzał na bramkę Bologni, Curci broni.

8
    Diamanti nie może pogodzić się z odgwizdanym przez sędziego faulu na Obiangu.

9
    Eder ruszył skrzydłem z indywidualną akcją, Garics przerywa akcję faulem na zawodniku Sampdorii.

11
    Gabbuadini walczył o piłkę przy końcowej linii, ostatecznie jednak wybił futbolówkę poza obszar boiska. Od bramki zacznie Curci.

13
    Sporo chaosu w grze obydwu drużyn. Gra nie jest zbyt płynna.

15
    Dobra interwencja Da Costy po strzale Diamantiego.

16
    Ofensywna akcja Bologni, Bianchi jednak na spalonym.

17
    Długie podanie Garicsa do Bianchiego przerwane interwencją Da Costy.

19
    Nieudane dośrodkowanie Cecha, piłka wylatuje poza linię końcową.

20
    Strzał Diamantiego ponownie zablokowany. Kolejny korner dla gospodarzy.

21
    Faul Bianchego w ataku. Piłka dla Sampdorii.

22
    Eder urwał się z indywidualnym kontratakiem, dobrym wyjście z bramki popisał się jednak Curci.

23
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu. Ukarany został Krsticic za faul na Diamantim.

23
    Gospodarze będą wykonywać rzut wolny z około 30 metrów.

24
    Zamieszanie pod bramką Sampdorii. Niemałe problemy miał Da Costa. Wszystko jednak skończyło się dobrze dla przyjezdnych.

25
    Gol dla Sampdorii!

EDER dobija strzał Gabbiadiniego i pokonuje Curcie! Sporo szczęścia przy zawodnikach Sampdorii! 0:1!

27
    Diamanti strzelał, ale został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

29
    Niezły strzał Gabbiadiniego. Piłka jednak odbiła się rykoszetem od jednego z obrońców Bologni i wyleciała na aut.

30
    Świetne podanie De Silvestriego do Gabbiadiniego! W ostatniej chwili strzał zawodnik Sampdorii zablokował Garics.

32
    Diamenti próbował podać do Bianchiego, próbował bo było to podanie kompletnie nie udane.

33
    Gra znacznie się ożywiła po bramce Sampdorii.

34
    Eder ukarany żółtą kartką przez arbitra po nieczystym wejściu na jednego z zawodników Bologni.

35
    Diamanti podawał do Nataliego, który strzela nad bramką Da Costy.

36
    Ostra walka Moscardelliego o piłkę. Zawodnik gospodarzy po drodze poturbował Krsticica, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

39
    Coraz lepsza gra gospodarzy, którzy ciągle utrzymują grę przy lub w polu karnym Sampdorii.

39
    Krhin ukarany za faul na Ederze żółtą kartką.

40
    Krsticic zdołał przerwać akcję Bologni. Chwila oddechu dla gości.

41
    Rzut rożny dla gospodarzy.

41
    Gol dla Bologny!

Mamy wyrównanie! Świetnie rozegrany ten rzut rożny przez Bolognie! Akcję wykończył DAVIDE MOSCARDELLI i zdobył wyrównującego gola dla swojej drużyny.

43
    Opłaciła się ta niezwykle aktywna gra gospodarzy w ostatnich minutach. Bologna ponownie w ataku.

44
    Curci zaczyna od bramki po nieudanej kontrze przyjezdnych.

45
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

Sędzia nie zdecydował się doliczyć ani jednej minuty do pierwszej połowy. Do Bologni powracamy za 15 minut.

46

46
    Zaczynamy drugą połowę, przy piłce goście.

47
    Zbyt wysokie dośrodkowanie Diamantiego do Bianchi.

49
    Kolejna ofensywna akcja Sampdorii, na posterunku był jednak Curci.

50
    Bianchi celował na lewe okienko bramki Sampdorii. Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

51
    Sędzia odgwizduje faul Krhina na Obiangu. Rzut wolny dla gości.

52
    Gabbiadini trafia w słupek! Blisko było!

52
    Moscardelli ukarany żółtą kartką za faul na golkiperze Sampdorii.

54
    Krhin ponownie faulowany. Nie może dziś długo pograć z piłką ten zawodnik.

55
    Obiang trafia z rzutu wolnego w mur ustawiony przez zawodników Bologni.

56
    Na murawie z bólu zwija się Krhin po faulu Renana.

57
    Diamanti strzela z dystansu obok bramki Da Costy.

58
    Celny strzał Moscardelliego na bramkę Sampdorii, broni Da Costa.

60
    Rzut rożny dla Sampdorii.

61
    Curci łapie piłkę po dośrodkowaniu Renana z rożnego.

62
    Kolejny korner dla gości.

63
    Świetne dośrodkowanie De Silvestriego z kornera, Eder główkuje tuż obok słupka bramki Curci.

64

PANAGIOTIS KONE wykorzystuje świetne podanie od Garicsa i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

65
    Kone ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

65
    Pierwsza zmiana u gospodarzy. Krhin opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Perez.

66
    Druga zmiana w Bologni. Montovani za Cecha.

67
    Goście znacznie przyspieszyli grę. Szukają wyrównującej bramki.

68
    Niecelny strzał Renana z dystansu.

69
    Gra wycofana na chwilę do środkowej strefy boiska.

70
    Rzut wolny dla Sampdorii. Odległość od bramki Curciego to ok. 20 metrów.

72

Remis! Co za mecz! MANOLO GABBIADINI zdobywa drugą bramkę dla Sampdorii z rzutu wolnego!

74
    Do ataku ponownie ruszają gospodarze.

74
    Pierwsza zmiana u gości. Sansone za Edera.

75
    Gabbiadini wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

77
    Nieudane dośrodkowanie Renana.

79
    Strzał Diamantiego z dystansu zablokowany. Rzut rożny dla Bologni.

80
    Da Costa interweniuje po strzale Bianchiego.

81
    Druga zmiana u gości. Soriano za Renana.

82
    Soriano od razu popisuje się niezłym kontratakiem. Jego akcja została jednak przerwana tuż przed polem karnym Bologni przez Antonssona.

83
    Regini ukarany żółtym kartonikiem po faulu na Diamentim.

84
    Ostatnia zmiana u gospodarzy. Acquafresca za Bianchiego.

85
    Gabbiadini z dogodnej sytuacji przestrzelił tuż obok prawego okienka bramki Curciego.

87
    Świetny strzał Soriano. Curci broni po raz kolejny.

89
    Gra nieco się uspokoiła. Obie drużyny nie porywają się już do żadnych większych ataków.