Wisła II – Libiąż 4:1 (koniec)
Wisła II Kraków
4:1 (2:0)
Janina Libiąż
Niedziela 01.09.2013, 11:00 • Stadion Wisły Kraków • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:51:55)

Po bardzo dobrym meczu rezerwy Wisły Kraków pokonują Janinę Libiąż 4:1! Bramki dla gospodarzy zdobywali Zając, Gulczyński, a dwa trafienia dołożył Kuczak. Po stronie gości rzut karny wykorzystał zaś Witoń!

89
    Dośrodkowanie Ślęczki na głowę Szywacza, ale strzał tego drugiego zablokowany.

87
    Ucierpiał Bierzało, jednak po chwili podniósł się z murawy bez pomocy lekarskiej.

84
    W polu karnym z piłką pod nogami znalazł się Pułka, ale trafił prosto w bramkarza.

82
    Kolejne uderzenie Kuczaka, tym razem piłka ląduje w rękawicach Stambuły.

81
    Gol dla Janiny!
    Jedenastkę na bramkę pewnie zamienia WITOŃ!

80
    W międzyczasie Bartłomiej Kolanko zmienia Downara-Zapolskiego

80
    Rzut karny dla Janiny! Do piłki podchodzi Witoń...

78
    Gol dla Wisły II!
    Tym razem KUCZAK nie pomylił się! Wprowadzony na boisko zawodnik otrzymuje piłkę w polu karnym i strzałem po ziemi zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!

77
    Przed znakomitą szansą stanął Kuczak, który w sytuacji sam na sam uderzył tuż obok bramki!

76
    Sprzed pola karnego próbował Ambroziak, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć Zająca.

75
    Faulował Bierzało, który również zapracował sobie na "żółtko".

74
    Żółtą kartką ukarany Ambroziak.

72
    Podwójna zmiana w zespole gości, Kamil Jesionowski i Damian Patyk zmieniają Szlęzaka i Wierzbę

69
    Na boisku pojawia się Piotr Ferens, który zastępuje Kamińskiego.

68
    Sprzed pola karnego niecelnie uderzał Kmiecik.

62
    Żółtą kartką napomniany Treściński.

65
    Marcin Ambroziak zmienia na boisku Jamroza.

61
    W polu karnym piłka trafiła do KUCZAKA, który mocnym strzałem skierował ją do siatki! Młody zawodnik Wisły zdobywa bramkę kilkanaście sekund po wejściu na boisko!

60
    Zmiany w obu zespołach, wśród gospodarzy Kamil Kuczak zmienia strzelca pierwszej bramki, Zająca , zaś trener gości zdejmuje z boiska Adamczyka, a zastępuje go Michałem Kanclerzem.

57
    "Zero ambicji, Górnicy zero ambicji" krzyczy grupka kibiców z Libiąża, którzy przyjechali oglądać to spotkanie z wysokości trybun.

54
    Nieodpowiedzialne zachowanie Madeja i przed znakomitą okazją znalazł się Zając, który podciął piłkę nad Stambułą, ale zrobił to minimalnie niecelnie!

51
    Mocne uderzenie Strojka, piłka przelatuje tuż obok słupka.

48
    Przed polem karnym faulowany Zając, groźny rzut wolny dla Wiślaków, z którego jednak nic nie wyszło.

46

W przerwie na placu gry pojawia się Michał Bierzało, który zmienia Kujawę.

Po pierwszych 45 minutach rezerwy Wisły Kraków po dobrej grze prowadzą z Janiną Libiąż 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobywali Tomasz Zając oraz Grzegorz Gulczyński!

45
    Piłka wpadła pod nogi Witonia, który powinien skierować ją do siatki, jednak zareagował zbyt późno!

45
    Kolejna odważna akcja Szlęzaka, tym razem pomocnik gości wywalczył rzut rożny.

43
    Za faul w ofensywie żółtą kartką napomniany Grociak.

42
    Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ląduje na głowie GULCZYŃSKIEGO, który bez problemów pakuje ją do bramki rywali!

41
    Uderzenie Zająca z rzutu wolnego sprawiło sporo problemów Stambule, jednak ostatecznie bramkarz Janiny wybija piłkę na rzut rożny.

40
    Tym razem Jamróz w roli faulującego, za to przewinienie ukarany żółtą kartką.

38
    W dobrej sytuacji znalazł się Witoń, ale skuteczna interwencja Zająca ratuje Wisłę.

37
    Faulowany Jamróz, żółtą kartką ukarany Downar-Zapolski.

35
    Zupełnie nieudane uderzenie Kościelniaka, piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

31
    Znakomity rajd Adamczyka, który wpadł w pole karne Wisły, jednak nie dał rady oddać strzału.

27
    Ofensywna akcja Zająca, ale w porę interweniował Stambuła, wyłuskując mu piłkę spod nóg.

24
    Fenomenalne uderzenie TOMASZA ZAJĄCA z okolic 30. metra, które nie dało Stambule żadnych szans!

19
    Znakomita sytuacja dla Wisły! W poprzeczkę trafił Tomasz Zając, a dobitkę Downara-Zapolskiego z najwyższym trudem wybronił Stambuła!

17
    Za faul na Zającu żółtą kartką ukarany Madej.

16
    Ładna indywidualna akcja Tomasza Zająca, precyzyjne uderzenie, z którym radzi sobie Stambuła.

15
    Znów Kmiecik bardzo bliski zdobycia bramki, tym razem jego uderzenie głową tuż obok lewego słupka!

14
    Uderzenie z powietrza Kmiecika, z którym z trudem poradził sobie Zając!

10
    Strzał Kmiecika tuż obok bramki!

9
    Sprzed pola karnego próbował Ślęczka, ale z tym uderzeniem poradził sobie Stambuła.

8
    Uderzenie Gulczyńskiego zablokowane przez obronę gości.

6
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Szlęzak, ale nie piłka nie trafiła do żadnego z jego kolegów z zespołu.

3
    Zagotowało się pod bramką Zająca, ale młody bramkarz Wisły w porę interweniował.

Składy obu drużyn:

Wisła II Kraków: 30. Mateusz Zając – 3. Remigiusz Szywacz, 19. Grzegorz Gulczyński, 24. Krystian Kujawa, 14. Aleksander Ślęczka – 8. Konrad Furtak, 7. Jakub Downar-Zapolski, 10. Jakub Pułka, 17. Dominik Kościelniak – 9. Tomasz Zając, 15. Dawid Kamiński

Janina Libiąż: 1. Dawid Stambuła – 5. Marcin Strojek, 20. Daniel Treściński, 18. Mateusz Madej, 2. Adrian Grociak – 13. Dawid Adamczyk, 17. Łukasz Wierzba, 19. Łukasz Jamróz, 10. Artur Szlęzak – 7. Grzegorz Kmiecik, 9. Piotr Witoń

Sędziowie: Marcin Bąk – Zbigniew Górnicki, Maciej Smolanko.

1

W pierwszym składzie Janiny Libiąż najprawdopodobniej wystąpi dziś Grzegorz Kmiecik, syn legendarnego zawodnika Wisły Kraków, Kazimierza, który zaliczył również epizod w barwach seniorskiej drużyny "Białej Gwiazdy", zdobywając między innymi bramkę w meczu o Superpuchar Polski przeciwko Legii Warszawa.

O jedno oczko mniej zebrali zaś Krakowianie, którzy zdołali pokonać na wyjeździe Wierną Małogoszcz, a pozostałe spotkania przegrali. W tabeli plasują się oni na 15. lokacie.

Już dziś rezerwy Wisły Kraków podejmą na własnym terenie zespół Janiny Libiąż. Dzisiejsi goście zdołali dotąd zgromadzić na swoim koncie 4 punkty i zajmują w tabeli 13. pozycję.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Adam Delimat

Gole: 24. Zając, 42. Gulczyński, 61. Kuczak, 78. Kuczak – 81. Witoń

Kartki:   37. Downar-Zapolski (WSK), 75. Bierzało (WSK) – 17. Madej (JAN), 40. Jamróz (JAN), 43. Grociak (JAN), 62. Treściński (JAN), 74. Ambroziak (JAN)

Wisła II Kraków: 30. Mateusz Zając – 3. Remigiusz Szywacz, 19. Grzegorz Gulczyński, 24. Krystian Kujawa (46. minuta: 11. Michał Bierzało), 14. Aleksander Ślęczka – 8. Konrad Furtak, 7. Jakub Downar-Zapolski, 10. Jakub Pułka, 17. Dominik Kościelniak – 9. Tomasz Zając (61. minuta: 20. Kamil Kuczak), 15. Dawid Kamiński (69. minuta: 23. Piotr Ferens)
    Janina Libiąż: 1. Dawid Stambuła – 5. Marcin Strojek, 20. Daniel Treściński, 18. Mateusz Madej, 2. Adrian Grociak – 13. Dawid Adamczyk, 17. Łukasz Wierzba (72 minuta: 14. Damian Patyk), 19. Łukasz Jamróz (65 minuta: 15. Marcin Ambroziak), 10. Artur Szlęzak (72 minuta: 16. Kamil Jesionowski) – 7. Grzegorz Kmiecik, 9. Piotr Witoń

Sędziowie: Marcin Bąk – Zbigniew Górnicki, Maciej Smolanko