Kazachstan – W-y Owcze 2:1 (koniec) | Rosja – Luksemburg 4:1 (koniec) | Czechy – Armenia 1:2 (koniec)
Macedonia Płn. – Walia. 2:1 (koniec) | Norwegia – Cypr 2:0 (koniec) | Malta – Dania 1:2 (koniec)
Rumunia – Węgry 3:0 (koniec) | Turcja – Andora 5:0 (koniec) | Ukraina – San Marino 9:0 (koniec)
Lotwa – Litwa 2:1 (koniec) | Bośnia i Herc. – Słowacja 0:1 (koniec) | Gruzja – Francja 0:0 (koniec)
Finlandia – Hiszpania 0:2 (koniec) | Słowenia – Albania 1:0 (koniec) | Szwajcaria – Islandia 4:4 (koniec)
Estonia – Holandia 2:2 (koniec) | Serbia – Chorwacja 1:1 (koniec) | Irlandia – Szwecja 1:2 (koniec)
Irlandia Północna – Portugalia 2:4 (koniec) | Niemcy – Austria 3:0 (koniec) | Włochy – Bułgaria 1:0 (koniec)
Liechtenstein – Grecja 0:1 (koniec) | Polska – Czarnogóra 1:1 (koniec) | Anglia – Mołdawia 4:0 (koniec)
Szkocja – Belgia 0:2 (koniec)
Rosja
4:1 (2:0)
Luksemburg
Piątek 06.09.2013, 17:30 • Kazań • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy. REDAKCJA LAJFY.COM! (19:28:39)

Rosja dzięki zwycięstwu przewodzi w tabeli grupy F.

Warto jednak zaznaczyć, że goście walczyli do samego końca o honorowe trafienie. Bramka strzelona w 90. minucie należała im się za walkę od samego początku spotkania.

Zdobyta w pierwszej minucie meczu bramka ułatwiła późniejsze prowadzenie gry i wybiła na kilka minut z rytmu graczy Luksemburga.

Mecz od początku był formalnością dla gospodarzy.

Graczem meczu – Aleksander Kokorin. Zawodnik Rosji strzelił dwie bramki i był bliski zdobycia kolejnych.

90+2
    Gol dla Rosji!
    Strzelcem bramki ALEKSANDER SAMEDOV!

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do drugiej połowy spotkania.

90
    Gol dla Luksemburgu!
    Strzelcem bramki AURELIEN JOACHIM! Joachim w polu karnym strzela i zdobywa bramkę dla Luksemburga. Rosjanie fatalnie kryli graczy gości i kompletnie ich zlekceważyli.

88
    Ostatnie minuty spotkania wyjątkowo nudne. Rosjanie co chwilę faulują.

88
    Rzut wolny dla gości po faulu Ionova.

87
    Rzut rożny dla Luksemburga.

85
    Do końca spotkania pozostało pięć minut. Sędzia raczej nie przedłuży meczu o więcej niż dwie minuty.

84
    Na pozycji spalonej Ionov. Piłka dla gości.

82
    Ryazantsev zmienił Shirokova.

79
    Rosjanie z dużym spokojem rozgrywają piłkę. Nie spieszą się i tylko czekają na błąd któregoś z obrońców gości.