Rosja – Izrael 3:1 (koniec) | Litwa – Liechtenstein 2:0 (koniec) | Armenia – Dania 0:1 (koniec)
Kazachstan – Szwecja 0:1 (koniec) | Gruzja – Finlandia 0:1 (koniec) | Norwegia – Szwajcaria 0:2 (koniec)
Rumunia – Turcja 0:2 (koniec) | Malta – Bułgaria 1:2 (koniec) | Luksemburg – Irlandia Północna 3:2 (koniec)
Słowacja – Bośnia i Herc. 1:2 (koniec) | Cypr – Słowenia 0:2 (koniec) | Andora – Holandia 0:2 (koniec)
Węgry – Estonia 5:1 (koniec) | Macedonia Płn. – Szkocja 1:2 (koniec) | Walia. – Serbia 0:3 (koniec)
Włochy – Czechy 2:1 (koniec) | Austria – Irlandia 1:0 (koniec) | San Marino – Polska 1:5 (koniec)
Ukraina – Anglia 0:0 (koniec) | Grecja – Lotwa 1:0 (koniec) | W-y Owcze – Niemcy 0:3 (koniec)
Białoruś – Francja 2:4 (koniec) | Islandia – Albania 2:1 (koniec)
Macedonia Północna
1:2 (0:0)
Szkocja
Wtorek 10.09.2013, 20:30 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski (Skopje) • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji sportowych na Lajfy.com. Dobranoc. (22:41:48)

Graczem meczu według Lajfy.com był Ikechi Anya, zdobywca pierwszej bramki dla Szkocji.

Szkocja wygrywa w Skopje 2:1 z Macedonią. Nie był to zbyt ciekawy mecz, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania obydwa zespoły grały już lepiej i częściej gościły większą ilością zawodników na połowach rywali.

90+3
    Piękna akcja Szkocji. Wallace wbiegł w pole karne, wyprzedził obrońce i uderzył tuż obok bramki.

90+2
    Anya zdobywa cenne sekundy dla swojego zespołu.

90+1
    Małe zamieszanie pod bramką Szkocji, ale wszystko szybko wyjaśniają defensorzy gości.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Kostovski z główki obok bramki.

88
    Gol dla Szkocji!

Do piłki ustawionej kilka metrów przed polem karnym podchodzi SHAUN MALONEY i pięknym uderzeniem w samo okienko ponownie wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

87
    Sikov za ten faul ukarany żółtą kartką.

87
    McArthur pięknie drybluje i jest faulowany tuż przed polem karnym.

86
    Macedonia rzuciła się do przodu, ale Szkoci grają teraz wysoko i ciężko rozgrywać piłkę gospodarzom.

84
    Gol dla Macedonii!

Pandev zagrywa piłkę nad obrońcami Szkocji. Tam gdzie spada piłka znajduje się JOVAN KOSTOVSKI, który mija bramkarza i trafia do pustej bramki. Co za wejście młodego zawodnika na boisko. Dwie minuty i już gol.

82
    Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Jahovik, na boisku pojawia się Kostovski.