Granada – RCD Espanyol 0:1 (koniec) | Getafe – Osasuna 2:1 (koniec) | Malaga – Rayo Vallecano 5:0 (koniec)
Real Betis – Valencia 3:1 (koniec)
Getafe CF
2:1 (1:1)
CA Osasuna
Niedziela 15.09.2013, 17:00 • Coliseum Alfonso Perez • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przed nami mecz 4. kolejki Primera Division pomiędzy Getafe a Osasuną. Spotkanie odbędzie się na stadionie Coliseum Alfonso Perez.

To spotkanie, w którym zagrają jak dotąd dwie najgorsze drużyny hiszpańskiej ekstraklasy. Getafe jest na 19. pozycji w tabeli a Osasuna na ostatnim, 20. miejscu.

Getafe jak do tej pory zgromadziło tylko 1 punkt na swoim koncie. Osasuna zaś jest jeszcze gorsza bo ma zerowy dorobek i jak dotąd tylko jedną zdobytą bramkę.

W ostatniej kolejce Getafe przegrało na wyjeździe z Valladolid 0:1. Osasuna zaś uległa u siebie Valencii 0:3 po kompromitującym występie.

Mimo tak słabego początku obu drużyn liczymy na ciekawe spotkanie okraszone wieloma sytuacjami podbramkowymi i golami. W końcu obu ekipom zależy na przełamaniu impasu. Zapraszamy od godziny 17:00!

Znamy składy obu drużyn!

Getafe CF: Moya – Valera, Alexis, Escudero, Lopez – Lafita, Mosquera, Castro, Madera – Pedro Leon, Miku

CA Osasuna: Fernandez – Loties, Arribas, Perez, Mate – Armenteros, Silva, Cejudo, Torres – Punal, Magem

Sędziowie: Mateu Lahoz.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Zaczynamy!

2
    Prostopadłe podanie Escudero do Miku, lecz ten złapany na spalonym.

4
    Loties wybija piłkę na rzut rożny, okazja dla gospodarzy.

5
    Miku fauluje Silvę, rzut wolny dla Osasuny.

7
    Ładna piłka od Lopeza w kierunku Castro, ale ten na pozycji spalonej.

8
    Ładna szarża Armenterosa powstrzymana przez Escudero.

10
    Główkę Cejudo broni Moya.

11
    Gol dla Osasuny!
    0:1! ROBERTO TORRES! Wykorzystał ładne podanie Armenterosa i Osasuna wychodzi na prowadzenie!

12
    Jak na gola odpowie Getafe?

14
    Strzał Escudero obroniony przez Fernandeza.

15
    Kwadrans gry za nami, na razie 1:0 dla Osasuny po golu Torresa.

18
    Pedro Leon wybija piłkę na rzut rożny. Szansa dla Osasuny.

20
    Strzał głową Arribasa broni Moya.

22
    Zagranie ręką Magema.

24
    Pedro Leon dośrodkował na głowę Valery, lecz jego strzał okazał się niecelny.

26
    Miku raz jeszcze złapany w pułapkę ofsajdową.

27
    Valera jeszcze raz strzela głową i jeszcze raz uderzenie jest niecelne.

29
    Prosta strata piłki przez Punola i szansa na szybki kontratak dla ekipy gospodarzy.

31
    Żółta kartka dla Silvy za brzydki faul na Laficie.

32
    Strzał Castro przelatuje 3 metry obok bramki strzeżonej przez Fernandeza.

34
    Prostopadła piłka Torresa do Magema, lecz napastnik gości złapany na spalonym.

34
    Żółty kartonik dla Punala po przewinieniu na Escudero.

35
    10 minut do końca pierwszej połowy, na Coliseum Alfonso Perez jak na razie 1:0 dla Osasuny.

36
    Gol dla Getafe!
    1:1 po golu MIKU! Napastnik gospodarzy strzałem głową wykorzystał dobre dogranie Pedro Leona, szał radości na stadionie.

37
    Jak na wyrównującą bramkę odpowie Osasuna?

39
    Miku złapany na pozycji spalonej.

41
    Fragment brzydszej gry, ostra walka w środku pola.

43
    Miku pokusił się o strzał z trudnej sytuacji i uderzenie okazało się bardzo niecelne.

45
    Sędzia Mateu Lahoz dolicza 2 minuty do pierwszej części gry.

Do przerwy 1:1 po bramkach Torresa i Miku. Mecz w miarę interesujący, choć liczymy na jeszcze więcej w drugiej połowie.

46

46
    Zmiana w Osasunie. W miejsce Cejudo pojawia się Sisi.

48
    Castro złapany w pułapkę ofsajdową.

50
    Loties wybija piłkę na rzut rożny, szansa dla Getafe.

52
    2:1, MIKU! Napastnik gospodarzy po podaniu Castro nie daje żadnych szans Fernandezowi i wyprowadza Getafe na prowadzenie!

53
    Co teraz zrobi Osasuna?

55
    Niecelny strzał Torresa.

57
    Zupełnie nieudane uderzenie w wykonaniu Magema.

59
    Tym razem szczęścia spróbował Valera, ale jego uderzenie poszybowało ponad poprzeczką bramki Fernandeza.

60
    Pół godziny do końca meczu, jak dotąd Getafe prowadzi z Osasuną 2:1.

62
    Uderzenie Magema w ostatniej chwili zdołał zblokować Lafita.

64
    Prosta strata piłki przez Mate.

66
    Żółta kartka dla Arribasa po faulu na Laficie.

69
    Druga zmiana w Osasunie. Omwu wchodzi na boisko w miejsce Punala.

70
    Osasuna w natarciu.

72
    Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. W miejsce Lafity na boisku pojawia się Sarabia.

75
    Prawdziwy festiwal fauli z obu stron, napięta atmosfera na boisku a do końca meczu pozostał już tylko kwadrans.

77
    Dwie zmiany. W Getafe Colunga zastępuje strzelca dwóch goli Miku, zaś w Osasunie Lolo zmienia Lotiesa.

79
    Strzał Colungi w ostatniej chwili zblokował Perez.

82
    Rzut rożny dla Osasuny, czyli dogodna okazja na wyrównanie.

85
    Magem trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko wyrównania!

86
    Żółtą kartką ukarany Sarabia.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie Getafe. Borja zastępuje zmęczonego już Mosquerę.

88
    Rzut rożny dla Osasuny, kolejna okazja na wyrównanie.

89
    Żółty kartonik pokazany Magemowi.

90
    Żółta kartka jeszcze dla Escudero. Tymczasem sędzia Lahoz dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.