Łowicz – Radomiak 2:1 (koniec) | Limanovia – Świt NDM 1:0 (koniec)
Pelikan Łowicz
2:1 (1:0)
Radomiak Radom
Niedziela 15.09.2013, 11:15 • Stadion Miejski w Łowiczu. • 2 Liga Wschodnia

Koniec spotkania! Radomiak Radom przegrywa w Łowiczu z Pelikanem 1:2. To już prawdopodobnie ostatni mecz w roli trenera radomian – Janusza Niedźwiedzia. Pelikan Łowicz po tym zwycięstwie awansował na jedenastą lokatę w tabeli. (13:10:50)

90+3

90+2
    Patryk Bojańczyk za Patryka Pomianowskiego.

90+1
    Kibice Pelikana mają prawo do dumy. Ich zespół wyszarpał dzisiaj punkty.

87
    Ostatnia zmiana w Radomiaku. Szymon Stanisławski za Mateusza Radeckiego.

86
    Strzelał Leandro i dobrze Olszewski.

85
    Pięć minut do końca. Pelikan ma szansę na trzecie zwycięstwo w sezonie.

84
    Nad bramką uderzał Solecki.

83
    Kolejna kartka dla Pelikana. Tym razem faulował Kowalczyk.

82
    Radecki głową nad bramką.

81
    Kibice Radomiaka zniesmaczeni. Trener Niedźwiedź raczej nie zachowa posady.

80
    Niesportowe zachowanie i kartka dla Kornackiego.

79
    Niedługo cieszył się z remisu Radomiak! Róg dla gospodarzy i piłkę do siatki pakuje MYKOŁA DREMLUK!

78
    Róg dla Pelikana.

77
    Jedenastkę na gola pewnie zamienia LEANDRO ROSSI!

76
    Będzie rzut karny dla gości! Ręka w polu karnym Pelikana!

75
    Gospodarze bronią się zbyt nerwowo. Jak to się wszystko zakończy? Zostało już tylko 15 minut.

74
    Niewiele ponad kwadrans do końca. Czy to będzie czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa Radomiaka?

73
    Trener Wesołowski woli nie ryzykować. W miejsce Wyszogrodzkiego – Daniel Gołuch.

72
    Radomiak w ataku.

71
    Jest wreszcie ryzyko ze strony trenera Niedźwiedzia. Wchodzi Łukasz Cichos za Rafała Kalinowskiego. Może wreszcie Cichos zrobi to co do niego należy i strzeli pierwszego gola w tym sezonie dla Radomiaka?

71
    Fauluje Wyszogrodzki i żółty kartonik. Gospodarze nie przebierają w środkach.

70
    Teraz sytuację miał Byszewski, ale znów tylko rzut rożny.

69
    Radecki głową strzela minimalnie niecelnie!

68
    Kolejny róg dla Radomiaka i znów bez rezultatu. To co jeszcze niedawno było silną bronią gości, dziś jest ich utrapieniem.

67
    Radomiak przycisnął! Zieloni wiedzą, że to już ostatni dzwonek!

66
    Kontrę wyprowadza Radomiak, jednak faulowany Cieciura.

65
    Do końca meczu 25 minut. Pelikan będzie się już tylko bronił!

64
    Czerwona kartka dla Adriana Świątka! Napastnik gospodarzy faulował bez piłki Łukasza Białożyta.

63
    Dwie zmiany w Radomiaku, ale trener Niedźwiedź nadal gra na jednego napastnika.

62
    W miejsce Krystiana Putona – Leandro Rossi.

62
    Za Patryka Wolskiego, Marcin Byszewski.

61
    Będą wreszcie zmiany w Radomiaku.

60
    Kontra gospodarzy, strzał Kowalczyka był bliski powodzenia!

59
    Czas upływa nieubłaganie. Radomiak na połowie Pelikana.

58
    Kiedy trener Niedźwiedź zdecyduje się zagrać bardziej odważnie? Podopieczni Wesołowskiego starają się kontrować, mają bowiem korzystny wynik.

57
    Radomiak przeważa. Obrona gospodarzy jest jednak szczelna.

56
    Mecz jest dosyć agresywny, a sytuację dodatkowo podkręca arbiter.

55
    Dziesięć minut drugiej połowy za nami.

54
    Na spalonym Patryk Wolski.

54
    Mogło być 1:1! Bliski był Puton, ale bramka gospodarzy nadal zaczarowana.

53
    Pierwsze minuty drugiej połowy nie wskazują, że rady, które trener gości udzielał piłkarzom w przerwie, były owocne.

52
    Róg dla Pelikana. Dremluk dziecinnie łatwo ogrywa defensywę gości, ale marnuje dogodną sytuację!

51
    W Radomiaku muszą mocno rozgrzewać się: Leandro, Bojek i Stanisławski. Może oni rozruszają grę gości?

50
    Kiepskie dośrodkowanie Derbicha.

49
    Arbiter jest dzisiaj kiepsko dysponowany.

48
    Nieznaczną przewagę osiągnęli gospodarze, ale nie przekłada się na groźne sytuacje.

47
    No to gramy! Obydwa zespoły bez zmian w składach.

46

Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

Radomiak Radom przegrywa w Łowiczu 0:1. Trener Janusz Niedźwiedź musi coś zaradzić, bo inaczej może to być jego ostatnie 45 minut w roli trenera Radomiaka. Tymczasem gospodarze mogą być w pełni usatysfakcjonowani. Pelikan nie gra rewelacyjnie, ale prowadzi.

45+2

45+2
    Jeszcze niezła okazja dla Radomiaka, ale dobrze w bramce Olszewski. Pewne wyłapanie rzutu wolnego.

45+1
    Sędzia dolicza dwie minuty.

45
    W groźnej sytuacji nieznacznie pudłuje Dremluk.

45
    Będzie róg dla Pelikana.

44
    Po zespole Radomiaka nie widać sportowej złości. To już drugie spotkanie, w którym nie potrafią zdobyć bramki. Radomiak miał włączyć się do walki o czołowe lokaty, a z taką grą może skończyć w trzeciej lidze...

43
    Rzut wolny dla Pelikana, jednak bez efektu.

42
    Nerwowo na boisku! Tym razem kartka dla Rafała Kalinowskiego.

41
    Pomocnik gospodarzy – Piotr Koman – ukarany upomnieniem. Przeszkadzał w rozpoczęciu gry bramkarzowi gości.

40
    Dobrze w obronie Wichtowski.

39
    Po stracie bramki Radomiak nie gra już zbyt dobrze. Demony z poprzednich spotkań wracają!

38
    Dobra kontra Radomiaka, zakończona fatalną stratą Radeckiego.

37
    Dośrodkowanie i pewnie w bramce Banasiak.

36
    Rzut rożny dla Pelikana.

35
    Strzelał z rzutu wolnego Łukasz Derbich, piłka musnęła słupek, ale nie wpadła do bramki!

34
    Fauluje Brodecki i otrzymuje żółtą kartkę. Będzie groźna sytuacja dla Radomiaka.

33
    Bardzo blisko był Koman! Jego strzał głową minimalnie mija bramkę Banasiaka!

32
    Żółta kartka dla Mateusza Radeckiego, za celowe przerwanie ręką kontry Pelikana.

31
    Przy takim wyniku trener gości raczej nie zachowa swojej posady.

30
    Pierwszy kwadrans dla Radomiaka, drugi dla Pelikana.

29
    Kolejna groźna okazja dla Pelikana! Tym razem minimalnie obok strzelał Wyszogrodzki!

28
    Niepewna interwencja poza polem karnym Banasiaka! Mogło być 2:0!

27
    Stałe fragmenty gry nie są dziś mocną stroną Radomiaka.

26
    Dobra akcja Radeckiego i róg dla gości.

25
    Konsternacja na ławce rezerwowych gości. Tymczasem kibice gospodarzy chyba sami się dziwią, że to ich zespół prowadzi.

24
    Wrzutkę Białożyta pewnie chwyta Olszewski.

23
    Dośrodkowanie Białożyta i jeszcze jeden róg.

22
    Będzie rzut rożny dla gości.

21
    Strzelał Puton, ale niecelnie.

20
    Radomiak zdecydowanie przeważał i nic nie wskazywało na to, że straci bramkę!

19
    Pierwsza groźna akcja gospodarzy i gol! Kontrę wykorzystuje MARIUSZ SOLECKI, który łatwo mija Piotra Banasiaka i pakuje piłkę do siatki!

18
    Bardzo groźny strzał Kornackiego, ale świetnie broni Olszewski!

17
    Nerwowo na boisku.

16
    Ucierpiał Wichtowski, sędzia jednak nie widział całej sytuacji, a był faul bez piłki!

15
    Dobry pierwszy kwadrans gry w wykonaniu gości. Pelikan źle wszedł w mecz. Wynik jednak bez zmian.

14
    Jeżeli gospodarze szybko się nie obudzą, mogą stracić bramkę.

13
    Strzelał Wichtowski, ale nad bramką!

12
    Róg dla Radomiaka

11
    W środku pola rządzą Białożyt z Radeckim.

10
    Czy Radomiak udokumentuje przewagę?

9
    Dobra prostopadła piłka do Wolskiego, ale świetnie Olszewski!

8
    Radomiak narzucił swój styl gry. Podobnie było w Nowym Dworze Mazowieckim, a skończyło się porażką.

7
    Pressing Czoski i było blisko groźnej okazji!

6
    Drugi raz rzut rożny dla gości, ale pewnie w obronie Dremluk.

5
    Rzut rożny dla Radomiaka. Bez większego zagrożenia.

4
    Faul na Kornackim. Rzut wolny dla gości – niedokładne dośrodkowanie Białożyta.

3
    Gospodarze przeważają. Radomiak próbuje złapać odpowiedni rytm.

2
    Zaczął Radomiak. Goście bojowo nastawieni.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

W ekipie gospodarzy na ławce rezerwowych m.in. Paschal Ekwueme. W Radomiaku na rezerwie: Leandro.

Gospodarze dzisiaj wystąpią na zielono. Radomiak na biało.

Znamy już też skład Pelikana. Zaraz zaczynamy spotkanie!

Czekamy na start spotkania.

Znamy już skład gości, za chwile dowiemy się też w jakim zestawieniu zagrają gospodarze.

Już za 5 minut rozpocznie sie mecz Pelikana z Radomiakiem Radom!

Witamy ze stadionu w Łowiczu!

Start meczu, tradycyjnie, o 11:15. Swoją relację zaczniemy kilka minut przed spotkaniem. Zapraszamy!

Pozycja trenera Radomiaka – Janusza Niedźwiedzia – wisi na włosku. Były trener tego klubu, a obecnie szkoleniowiec Pelikana – Grzegorz Wesołowski – również nie może być pewien czekającej go przyszłości.

Brak zwycięstwa w dzisiejszym meczu, w obydwu klubach, może wywołać burzę.

Mecz drużyn walczących o życie! Pelikan Łowicz i Radomiak Radom to zespoły, które miały należeć do ścisłej ligowej czołówki. Tymczasem obydwa dołują w ligowej tabeli.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:15.