Błękitni – MKS Kluczbork 4:0 (koniec) | Warta – Lechia ZG 2:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Gryf 1:0 (koniec)
Bytovia – Rozwój 0:0 (koniec) | Zagłębie S. – Polkowice 0:0 (koniec)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 05.10.2013, 16:00 • Stadion Miejski w Ostrowie • 2 Liga Zachodnia

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu – LAJFY.COM! (17:58:28)

Bohaterem i najlepszym graczem spotkania – Szymanowski. Zawodnik strzelił bramkę, był niezwykle aktywny.

Mecz nie stał na wysokim poziomie. Warto jednak zaznaczyć, że spotkanie było bardzo wyrównane i ostateczne zwycięstwo Ostrovii nie było pewne do samego końca.

Za nami spotkanie Ostrovii z Gryfem. Gospodarze wygrywają po trafieniu Szymanowskiego.

90+2
    Na spalonym jeden z graczy gości.

90+1
    Rzut rożny dla Gryfa. W pole karne gospodarzy pobiegł Szlaga.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Szymanowski wrzucał futbolówkę w pole karne, ale Szlaga interweniuje i pewnie łapie piłkę.

89
    Kempiński uderzył, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

81
    Żółta kartka dla Szymanowski (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski).

80
    Gryf walczy o możliwość strzelenia bramki, ale gospodarze bardzo stanowczo bronią dostępu do swojego pola karnego.

77
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Reyer, na boisku pojawia się Błaszczyk.

75
    Jeden z zawodników Ostrovii – Reyer – leży na murawie. Potrzeba będzie interwencja służb medycznych.

74
    Warcholak faulowany w środku pola przez Gościniaka.

74
    Żółta kartka dla Gościniak (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski).

73
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Kempiński.

72
    Wrzutka w pole karne gospodarzy. Piłkę głową uderzył Miszka, a ta przeleciała nad poprzeczką.

71
    Bejuk faulowany na połowie Ostrovii. Rzut wolny dla gości.

70
    Obie drużyny walczą o każdą piłkę, ale nie mamy zbyt wielu okazji strzeleckich.

67
    Gościniak upadł w polu karnym, ale sędzia nakazał kontynuować grę.

65
    Świetna akcja Ostrovii. Wrzesiński na skrzydle wrzucił piłkę w pole karne gości. Szczupakiem strzelał Michalski, ale Szlaga kapitalnie interweniował.

64
    Krzemiński faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Gryfa.

62
    Korner dla Gryfa.

61
    Gryf dłużej utrzymuje się przy piłce. Ostrovia czeka na swojej połowie na możliwość wyprowadzenia kontry.

60
    Łuczak uderza na bramkę Ostrovii z trzydziestego metra. Piłka minimalnie obok bramki gospodarzy.

58
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gicewicz, na boisku pojawia się Krzemiński.

55
    Gol dla Ostrovii!
    Bramkę zdobył MAREK SZYMANOWSKI. Podanie z głębi pola w okolice pola karnego gości. Szymanowski przejmuje piłkę i uderza w długi róg bramki. Szlaga interweniuje, ale futbolówka wpada do siatki.

53

51
    Żółta kartka dla Kołc (Gryf Wejherowo).

50
    W środku pola faulowany Gościniak.

49
    Gościniak uderzył na bramkę Gryfa, ale ta trafiła w środek bramki. Szlaga bez problemu łapie futbolówkę.

47
    Po przerwie nie mamy wielkiej zmiany w grze obu drużyn. Nadal gospodarze starają się stworzyć zagrożenie pod bramką Gryfa. Goście dobrze radzą sobie w defensywie.

46

45
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Izydorski, na boisku pojawia się Szymanowski.

Za nami 45 minut spotkania. Ostrovia stworzyła sobie kilka okazji. Gryf w pierwszej połowie skoncentrowany na defensywie.

45
    Sędzia nie przedłużył pierwszej połowy.

6
    Żółta kartka dla Miszka (Gryf Wejherowo).

44
    Izydorski próbował strzelać, ale został zablokowany przez obrońców Gryfa.

42
    Piłka wrzucona w pole karne. Czech główkował, ale piłka minimalnie obok bramki.

41

39
    Wrzutka w pole karne nie przyniosła żadnej okazji strzeleckiej dla graczy Gryfa.

39
    Gryf wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego Ostrovii.

38
    Żółta kartka dla Wiącek (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski).

35
    Na spalonym zawodnik gospodarzy. Grę z własnej połowy wznowią zawodnicy Gryfa.

33
    Gościniak strzela, ale piłka wysoko nad bramką gości.

32
    Żadna ze stron nie potrafi na dłuższy czas utrzymać się przy piłce. Początkowa przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki niewiele wniosła. Gryf również w mocno defensywnym ustawieniu.

28
    Wrzesiński strzelił z dwudziestego piątego metra na bramkę Gryfa. Piłka minimalnie obok słupka bramki gości.

26
    Rzut rożny dla Gryfu.

23
    Jeden z graczy gospodarzy – Michalski – doznał urazu. Służby medyczne interweniowały. Po chwili gracz Ostrovii wrócił do gry.

22
    Gra przeniosła się ponownie na środek boiska.

20
    Za nami pierwsze dwadzieścia minut spotkania. Niestety, ale na murawie nie dzieje się nic ciekawego. Obie drużyny skoncentrowane na obronie dostępu do własnej bramki.

20
    Na spalonym zawodnik gospodarzy – Gościniak.

18
    Gościniak faulowany na połowie Gryfa. Rzut wolny dla Ostrovii.

17
    Wrzutka w pole karne została wybita przez graczy Gryfa.

16
    Rzut rożny dla gospodarzy.

14
    Gicewicz na spalonym. Grę wznowią zawodnicy Ostrovii.

12
    Na spalonym Izydorski. Piłka dla gości.

11
    Kołc faulowany na połowie Ostrovii. Rzut wolny dla Gryfa. Wrzutka w pole karne gospodarzy nie przyniosła żadnej sytuacji bramkowej.

10
    Faulowany na połowie gospodarzy zawodnik gości – Brzuzy. Rzut wolny dla Gryfa.

8
    Podanie do Wrzesińskiego w polu karnym. Strzał zawodnika Ostrovii ponad bramką Gryfa.

6
    Michalski uderzył na bramkę gości, ale bardzo niecelnie.

6
    Molka faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Ostrovii.

5
    Lekką przewagą w posiadaniu piłki mają gospodarze.

5
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
    Uderzenie Gościniaka zza pola karnego zostało zablokowane przez obrońców Gryfa.

2
    Izydorski uderzył na bramkę gości, ale piłka daleko od bramki Szlagi.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Oba zespoły wychodzą na murawę.

Za chwilę zawodnicy powinni wyjść na murawę i rozpocząć rozgrzewkę.

Skład obu drużyn został podany. Czekamy na pierwszy gwizdek w meczu.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Reyer, Czech, Wiącek – Izydorski, Kowalski-Haberek, Molka, Wrzesiński, Gościniak – Michalski
    Rezerwowi: Reyer J., Szepeta, Kempiński, Błaszczyk, Szymanowski, Skrobacz, Wachowiak

Gryf Wejherowo: Szlaga – Skwiercz, Kostuch, Miszka, Warcholak – Gicewicz, Łuczak, Kołc, Brzuzy – Siemaszko, Bejuk
    Rezerwowi: Ferra, Kochanek, Kowalski, Bank, Więcek, Krzemiński, Szlas

Sędziowie: Grzegorz Jabłoński (Kraków).

Zapraszamy na spotkanie tuż przed godziną 15:30, kiedy zaprezentujemy składy obu drużyn i przedstawimy ustawienie taktyczne drużyn.

Ostrovia po ligowej porażce z Rakowem Częstochowa będzie chciała powrócić dyspozycji z ostatniego ligowego zwycięstwa z UKP Zielona Góra. Gospodarze w bieżącym sezonie mają duży kłopot w zdobywaniu punktów przed własną publicznością, a ich bilans gier przedstawia się następująco: jedna wygrana, dwa remisy i dwie porażki.

Na stadionie w Ostrovie zabraknie kibiców gości, którzy z uwagi na remont obiektu w Ostrowie nie będą wpuszczeni na spotkanie. Gryf przegrał ostatnie dwa ligowe spotkania: z Rakowem 3:1 i z Calisią 2:1. Zespół trenera Nicińskiego ma również niekorzystny bilans bramkowy w meczach wyjazdowych – 7 strzelonych i osiem straconych.

Przed nami spotkanie Ostrovii z Gryfem. Gospodarze nie są faworytem w tym meczu, ale Gryf nie ma zbyt dobrych statystyk, gdy idzie o mecze wyjazdowe. Goście wygrali jedno spotkanie, a dwa zremisowali i dwa też przegrali.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Janek

Gole: 55. Szymanowski

Kartki:   38. Wiącek (OST), 74. Gościniak (OST), 81. Szymanowski (OST) – 6. Miszka (WEJ), 51. Kołc (WEJ)

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Reyer (77. Błaszczyk), Czech, Wiącek – Izydorski (45. Szymanowski), Kowalski-Haberek, Molka, Wrzesiński, Gościniak – Michalski (73. Kempiński)
    Zmiany: Reyer J., Szepeta, Kempiński, Błaszczyk, Szymanowski, Skrobacz, Wachowiak

Gryf Wejherowo: Szlaga – Skwiercz, Kostuch, Miszka, Warcholak – Gicewicz (58. Krzemiński), Łuczak, Kołc, Brzuzy – Siemaszko, Bejuk
    Zmiany: Ferra, Kochanek, Kowalski, Bank, Więcek, Krzemiński, Szlas

Sędziowie: Grzegorz Jabłoński (Kraków)