Monaco – Saint-Étienne 2:1 (koniec) | Guingamp – Rennes 2:0 (koniec) | Lille – Ajaccio 3:0 (koniec)
Nantes – Évian TG 3:0 (koniec) | Toulouse – Nice 1:0 (koniec) | Valenciennes – Reims 1:1 (koniec)
EA Guingamp
2:0 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 05.10.2013, 20:00 • Stade du Roudourou (Guingamp) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

MVP spotkania wg portalu lajfy.com zostaje bramkarz gości Costil ,który uratował swój zespół przed zdecydowaną większą przegraną. (21:55:00)

Po mało ciekawej pierwszej połowie w drugiej wreszcie zobaczyliśmy bramki, które wpadały tylko po jednej stronie. Zwycięstwo gospodarzom ułatwiła czerwona kartka przez zawodnika gości Nélson Oliveira w 50 minucie spotkania, która ustawiła przebieg gry reszcie spotkania.

90+4
    Rozpędzony Mandanne wychodzi sam na sam z Costilą, jednak bramkarz gości tym razem górą.

90+4
    Od rzutu wolnego na swojej połowie zespół z Rennes.

90+3
    Assembé rozpoczął akcje swojego zespołu od dalekiego wykopu.

90+2
    Od wolnego w środkowej strefie rozpocznie zespół gości.

90+1
    Rzut wolny dla zespołu gospodarzy na faulu Sorbonie.

90
    Druga połowa potrwa 5 minut dłużej.

90
    Strzela Mandanne z okolic 30 metra, lecz jego strzał przelatuje nieznacznie nad poprzeczką Costili.

89
    Dobrze przeczytał podanie defensor gospodarzy i nie pozwolił dojść do pozycji strzeleckiej graczowi gości.

88
    Wyrzut z autu na wysokości pola karnego gości.

87
    Na spalonym zawodnik gości.

86
    Gracze gości rozgrywają piłke na własnej połowie.

85
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Yatabaré, na boisku pojawia się Faure.

84
    Próba podania w pole karne do Yatabaré, jednak przeczytał to wszystko defensor gości i przejął piłke.

83
    Od autu na własnej połowie rozpoczęli goście.

82
    Zdecydowanie dłużej w posiadaniu piłki są teraz gracze goście, ale w meczu liczy się ilość bramek, a nie posiadanie piłki.