Schalke 04 – Augsburg 4:1 (koniec) | Borussia M. – Borussia D. 2:0 (koniec) | Stuttgart – Werder 1:1 (koniec)
Wolfsburg – Braunschweig 0:2 (koniec) | Mainz – Hoffenheim 2:2 (koniec) | Bayer – Bayern 1:1 (koniec)
FSV Mainz 05
2:2 (0:2)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 05.10.2013, 15:30 • Cofface Arena • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:23:04)

Koniec! Po nieprawdopodobnej końcówce Mainz w pełni zasłużenie remisuje z TSG 1899 Hoffenheim 2:2!

90+3
    Gol dla Mainz!

Coś nieprawdopodobnego! Remis! Gospodarze rozgrywali piłkę z kornera, do ataku ruszył nawet golkiper Mainz, który główkował na bramkę Casteelsa, jego strzał został zablokowany, ale chwilę po tym piłkę dobił NIKOLCE NOVESKI.

90+2
    Gra aktualnie toczy się na połowie Mainz. Gospodarzom pozostały już tylko sekundy.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Goście wykupują piłkę daleko od swojej bramki.

88
    Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem jej zdobywca Sule.

87
    Żółtą kartę za symulację otrzymał Schipplock.

86
    Ostatnia zmiana w zespole z Hoffenheim. Sule wchodzi za Elyounoussiego.

85
    Casteels łapie piłkę po strzale Choupo-Moting i nie spieszy się ze wznowieniem gry.

84
    Gospodarze rozpoczynają wyścig z czasem. Czy uda się im wyrównać wynik spotkania?

82
    Bramkę zdobył MAXIM CHOUPO-MOTING.

Szykuje nam się gorąca końcówka! Jest upragniona bramka dla gospodarzy! Kapitalne dośrodkowanie Geisa wykorzystał CHOUPO-MOTING.

82
    Teraz udało się przebić TSG pod pole karne gospodarzy. Po chwili jednak Muller łapie piłkę i zatrzymuje akcję Hoffenheimu.

81
    Mało ofensywnych akcji wyprowadzili goście w tej części spotkania. Trzeba jednak przyznać, że gra w defensywie także nie szwankuje.

80
    Casteels obligatoryjnie łapie piłkę do rąk i spokojnie wznowi grę od bramki.

78
    Druga zmiana w zespole z Hoffenheim. Stobl wchodzi za Polańskiego.

76
    Hoffenheim odbiera piłkę gospodarzą i spokojnie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.