Schalke 04 – Augsburg 4:1 (koniec) | Borussia M. – Borussia D. 2:0 (koniec) | Stuttgart – Werder 1:1 (koniec)
Wolfsburg – Braunschweig 0:2 (koniec) | Mainz – Hoffenheim 2:2 (koniec) | Bayer – Bayern 1:1 (koniec)
FSV Mainz 05
2:2 (0:2)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 05.10.2013, 15:30 • Cofface Arena • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:23:04)

Koniec! Po nieprawdopodobnej końcówce Mainz w pełni zasłużenie remisuje z TSG 1899 Hoffenheim 2:2!

90+3
    Gol dla Mainz!

Coś nieprawdopodobnego! Remis! Gospodarze rozgrywali piłkę z kornera, do ataku ruszył nawet golkiper Mainz, który główkował na bramkę Casteelsa, jego strzał został zablokowany, ale chwilę po tym piłkę dobił NIKOLCE NOVESKI.

90+2
    Gra aktualnie toczy się na połowie Mainz. Gospodarzom pozostały już tylko sekundy.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Goście wykupują piłkę daleko od swojej bramki.

88
    Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem jej zdobywca Sule.

87
    Żółtą kartę za symulację otrzymał Schipplock.

86
    Ostatnia zmiana w zespole z Hoffenheim. Sule wchodzi za Elyounoussiego.

85
    Casteels łapie piłkę po strzale Choupo-Moting i nie spieszy się ze wznowieniem gry.

84
    Gospodarze rozpoczynają wyścig z czasem. Czy uda się im wyrównać wynik spotkania?

82
    Bramkę zdobył MAXIM CHOUPO-MOTING.

Szykuje nam się gorąca końcówka! Jest upragniona bramka dla gospodarzy! Kapitalne dośrodkowanie Geisa wykorzystał CHOUPO-MOTING.

82
    Teraz udało się przebić TSG pod pole karne gospodarzy. Po chwili jednak Muller łapie piłkę i zatrzymuje akcję Hoffenheimu.

81
    Mało ofensywnych akcji wyprowadzili goście w tej części spotkania. Trzeba jednak przyznać, że gra w defensywie także nie szwankuje.

80
    Casteels obligatoryjnie łapie piłkę do rąk i spokojnie wznowi grę od bramki.

78
    Druga zmiana w zespole z Hoffenheim. Stobl wchodzi za Polańskiego.

76
    Hoffenheim odbiera piłkę gospodarzą i spokojnie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.

75
    1. FSV rozgrywa piłkę przed polem karnym Hoffenheimu.

73
    Dobry strzał Schipplocka! Równie dobra i pewna interwencja Casteelsa.

72
    Pospech otrzymał żółtą kartkę.

72
    Golkiper Hoffenheimu wznawia grę od własnej bramki.

71
    Szansa z rzutu rożnego zaprzepaszczona. Dobra interwencja Casteelsa.

70
    Szansa ze stałego fragmentu gry dla gospodarzy. Arbiter dyktuje kornera.

68
    Bardzo aktywna gra gospodarzy w ataku po dokonaniu zmian. Bramka wisi w powietrzu.

68
    Po chwili na zmiany grę od bramki wznawia Casteels.

67
    I jeszcze jedna, a zarazem ostatnia zmiana w zespole z Mainz. Parker zajmuje miejsce Okazakiego.

66
    Zmiana w zespole gospodarzy. Malli za Zimlinga.

65
    Choupo Moting na spalonym. Gra przerwana.

64
    Gra szybko przenosi się od bramki do bramki. Tym razem do interwencji zmuszony golkiper FSV.

63
    Casteels łapie dośrodkowanie Moritza.

62
    Szybka kontra TSG. Niecelny strzał Vollanda. Od bramki zacznie Muller.

60
    Mainz ponownie w ofensywie. Rzut rożny dla 1. FSV.

58
    Hoffenheim spokojnie rozgrywa piłkę starając się nieco uspokoić grę.

57
    Fantastyczna gra w defensywie TSG! Zimling strzelał mocno tuż sprzed bramki Casteelsa, ale strzał ofiarną interwencją zablokował Abraham.

55
    Gospodarze przez cały czas utrzymują się na połowie rywala.

54
    Okazaki ruszył lewym skrzydłem, ale stracił równowagę i upadł na murawę.

52
    Goście marnują kornera. Od bramki zaczyna Muller.

51
    Rzut rożny dla TSG 1899 Hoffenheim.

50
    Hoffenheim próbuje rozegrać piłkę spod swojej bramki, utrudniają im to zawodnicy gospodarzy.

49
    Mainz próbowało zaskoczyć rywali szybką kontrą, ale nic z tego.

48
    Rzut wolny dla TSG z okolic trzydziestego metra.

47
    Akcja Hoffenheimu przerwana. Od rzutu z autu zaczną gospodarze.

46
    Druga połowa rozpoczęta od przyznania żółtej kartki. Schipplock ukarany przez arbitra.

46
    Zaczynamy drugą połowę! Przy piłce goście.

46

Koniec 1. połowy spotkania! Po 45. minutach gry Hoffenheim pewnie prowadzi w Mainz 2:0.

45+2
    Jeszcze jedna akcja Mainz w tej części spotkania.

45+1
    Arbiter dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

44
    Goście rozgrywają piłkę przed polem karnym 1. FSV.

43
    Małe zamieszanie pod bramką Casteelsa. Jeden z obrońców Hoffenheim szybko wybija piłkę daleko poza swoje pole karne.

42
    Gra ponownie przeniosła się do środkowej części boiska.

40
    Niecelny strzał z dystansu Geisa. Od bramki zacznie Casteels.

39
    Okazaki faulowany przy końcowej linii przez jednego z zawodników TSG. Gra przerwana.

37
    Z kolejnym atakiem rusza lewym skrzydłem Toljan.

36
    Gospodarze tracą piłkę rozgrywają ją przed polem karnym TSG. Hoffenheim rusza z szybkim kontratakiem.

34
    FSV wymienia podania na własnej połowie starając się znaleźć lukę w ustawieniu gości.

33
    Gra przerwana. Arbiter odgwizduje spalonego podczas akcji Mainz.

32
    Sporo niedokładnych podań wymieniają gospodarze.

31
    Niezbyt udane dalekie dośrodkowanie Choupo-Motinga.

30
    Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska. FSV chce szybko strzelić na kontakt.

29
    Przy piłce ponownie gospodarze.

28
    Okres lepszej gry Mainz w ofensywie. Jak na razie jednak piłkę odzyskują goście. Na jak długo?

27
    Rzut rożny dla Mainz.

26
    Kapitalny strzał Okazakiego! Piękna interwencja Casteelsa! Blisko było!

25
    Wznawiają grę na własnej połowie zawodnicy Mainz.

24
    Trener FSV reaguje na fatalną grę swoich podopiecznych. Choupo-Moting zamienia Moritza.

22
    Gol dla Hoffenheimu!
    Bramkę zdobył ROBERTO FIRMINO.

Fantastyczne wejście Schipplocka, który kapitalnie podał do FIRMINO. Brazylijczyk ośmieszył golkipera gospodarzy i delikatnym, podbitym strzałem podwyższa prowadzenie Hoffenheim.

22
    I tak też się dzieje. Modeste opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Schipplock.

21
    Szykuje nam się przymusowa zmiana. Modeste doznał jakiejś kontuzji.

20
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

19
    Ostra wymiana słów pomiędzy arbitrem, a Nicolaiem Mullerem. Zawodnik FSV upomniany.

18
    Hoffenheim wycofało grę na własną połowę.

17
    Sędzia dyktuje rzut wolny dla przyjezdnych z odległości ok. 30 metrów od bramki Mullera.

16
    Piłkę odzyskują już zawodnicy Hoffenheim. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

15
    FSV rusza do ataku. Z pewnością ambicje gospodarzy po bramce TSG są mocno podrażnione.

14
    Bramkę zdobył KEVIN VOLLAND.

Szybkie otwarcie wyniku spotkania! VOLLAND po szybkiej kontrze, ładnym strzałem pokonuje Mullera i zapewnia prowadzenie swojej drużynie!

14
    Gra przerwana. Jeden z zawodników Mainz znalazł się na spalonym.

13
    Arbiter dyktuje rzut rożny dla gości.

12
    Elyounoussi po indywidualnym kontrataku trafia w poprzeczkę bramki Mullera!

11
    Gra wycofana pod bramkę Mullera.

9
    Z murawy po groźnie wyglądającym upadku nie podnosi się Bell.

8
    Muller łapie piłkę po niegroźnej akcji TSG.

7
    Sporo chaosu teraz w grze obydwu zespołów. Ani Mainz ani Hoffenheim nie może przebić się pod pole karne przeciwnika.

6
    Gra przenosi się pod bramkę Mullera.

5
    Catseels łapie piłkę do rąk. Golkiper Hoffenheim zaraz zacznie od bramki.

4
    Strzał Mullera zablokowany. Mimo tego Mainz utrzymuje posiadanie futbolówki.

3
    Gospodarze ruszają z pierwszą akcją.

2
    Mainz mozolnie konstruuje pierwszą akcję.

1
    Zaczynamy! Przy piłce gospodarze!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1. FSV Mainz 05: Huller – Noveski, Pospech, Park, Bell, Soto, Okazaki, Zimling, Muller, Moritz, Geis.
    Rezerwowi: Choupo-Moting, Malli, Schahin, Diaz, Wetklo, Fathi, Parker

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Toljan, Polański, Rudy, Firmino, Elyounoussi, Modeste, Volland.
    Rezerwowi: Thesker, Schipplock, Strobl, Grahl, Salihović, Sule, Herdling.

Sędziowie: Stark – Salver, Pickel.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na lajfy.com!

Spotkanie odbędzie się na Coface Arena. Stadian został otwarty w roku 2011. Pojemność areny wynosi 34,034, z czego 19,700 to miejsca siedzące.

Hoffenheim zaś uplasowane jest nieco wyżej. Piłkarze TSG 1899 zajmują 10. miejsce z także 9. punktami na koncie.

Dzisiejsze spotkanie to mecz drużyn ze środkowej części tabei. Mainz aktualnie z dorobkiem 9 punktów zajmuje 12. pozycję w ligowej tabeli.

Ósma kolejka niemieckiej Bundesligi, spotkanie pomiędzy 1. FSV Mainz 05, a TSG 1899 Hoffenheim.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.