3
25 25 23 25
Piątek 11.10.2013, 18:00 • Hala Łuczniczka, Bydgoszcz • Tauron Liga

0:0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała w pełni zasłużenie pokonał 3:1 KS Pałac Bydgoszcz! Gospodynie były zdecydowanie słabsze od faworyzowanych bielszczanek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (20:12:37)

17:25
    Małgorzata Lis kończy długą wymianę! Koniec spotkania!

17:24
    Piłki meczowe dla BKS-u Aluprof Bielsko-Biała!

8:7
    Połeć wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Pierwsza przerwa techniczna w czwartej odsłonie tego meczu.

24:22
    Piłka setowa dla siatkarek Pałacu!

19:18
    Przerwa na żądanie trenera Aluprofu.

7:8
    Pierwsza przerwa techniczna w tym secie.

0:0
    Teraz czeka na dziesięciominutowa regulaminowa przerwa w grze.

0:0
    Gospodynie prowadziły 22:15, ale przegrały 22:25! Wydawało się, że blisko wygrania seta są siatkarki Pałacu, ale Heike Beier w pojedynkę wypunktowała bydgoski zespół.

22:24
    Katarzyna Połeć została zablokowana! Piłka setowa dla Aluprofu!

0:0
    Zawodniczki BKS Aluprof Bielsko-Biała bardzo pewnie rozstrzygnęły pierwszego seta na swoją korzyść! Gospodynie prezentują się bardzo słabo w przyjęciu i ataku.