Sobota 12.10.2013, 14:45 • Hala Azoty w Kędzierzynie-Koźlu • PlusLiga

MVP meczu wybrany zostaje nie kto inny jak DOMINIK WITCZAK!

25:17
    Jeszcze udany blok ZAKSY i mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy 3:0!

16:8
    Sędzia odgwizduje piłkę rzuconą przez Westphala i mamy wysokie prowadzenie gospodarzy na drugiej przerwie technicznej.

8:4
    Wiśniewski kończy kontrę gospodarzy i mamy pierwszą przerwę techniczną w trzecim secie.

25:16
    Kontra ekipy z Kędzierzyna-Koźla i Wiśniewski zdobywa punkt ze środka. ZAKSA prowadzi już 2:0!

16:14
    Zagrywka Westphala autowa. Mamy drugą przerwę techniczną w tym secie.

8:4
    Bołądź w aut na prawym ataku i mamy pierwszą przerwę techniczną w tym secie.

25:22
    Inteligentne zagranie Kooya, który w trudnej sytuacji opiera piłkę o blok, a ta wychodzi w aut. Pierwszy set dla ZAKSY!