Anży – Tromsø 1:0 (koniec) | Szachtior K. – Alkmaar 1:1 (koniec) | Genk – Rapid 1:1 (koniec)
Dynamo Kij. – Thun 3:0 (koniec) | Slovan – Sevilla 1:1 (koniec) | Freiburg – Estoril 1:1 (koniec)
Lyon – Rijeka 1:0 (koniec) | Real Betis – Vitoria 1:0 (koniec) | Trabzonspor – Legia 2:0 (koniec)
Apollon – Lazio 0:0 (koniec) | Sheriff – Tottenham 0:2 (koniec) | PAOK – Maccabi H. 3:2 (koniec)
Swansea – Kubań 1:1 (koniec) | Valencia – St. Gallen 5:1 (koniec) | Czernomorec – Łudogorec 0:1 (koniec)
Dinamo Z. – PSV 0:0 (koniec) | IF Elfsborg – Esbjerg 1:2 (koniec) | FC Salzburg – Standard 2:1 (koniec)
Wigan – Rubin 1:1 (koniec) | Waregem – Maribor 1:3 (koniec) | Paços – Dnipro 0:2 (koniec)
Fiorentina – Pandurii 3:0 (koniec) | Bordeaux – APOEL 2:1 (koniec) | Eintracht – Maccabi T.A. 2:0 (koniec)
Slovan Liberec
1:1 (1:0)
Sevilla FC
Czwartek 24.10.2013, 19:00 • Stadion u Nisy, Liberec • Liga Europy UEFA

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Zapraszam na trzeci mecz w grupie H, w której swoje siły zmierzy Slovan Liberec z Sevillą.

Sytuacja w grupie H wyglada następująco:
    Bez żadnego punktu jest jak na razie drużyna Estroli Praia, która przegrała wszystkie dotychczasowe mecze w fazie grupowej.

Trzecie miejsce w grupie H zajmuje niemieckie SC Freiburg, który ma na swoim koncie tylko jeden punkt, który zdobył w pierwszym meczu remisując z gospodarzami dzisiejszego pojedynku.

Dwa pierwsze miejsca przypadają dzisiejszym zespołom. Wiceliderem grupy H jest Slovan Liberec z czterema oczkami na koncie. Sklada się na to zwycięstwo z Estroli i remis z SC Freiburg.

Dwa oczka więcej ma lider, FC Sevilla, która ma komplet zwycięstw. W dotychczasowych pojedynkach Hiszpanie zdobyli trzy punkty z SC Freiburg i Estroili.

FC Slovan Liberec: Kovar – Kušnír, Kováč, Kelić, Fleisman – Šural, Hušek, Delarge – Pavelka, Rybalka – Rabusić

Sevilla FC: Varas – Coke, Cala, Pareja, Navarro – Reyes, Iborra, Cristóforo, Perotti – Rabello – Gameiro

Sędziowie: Michael Dean – Jake Collin, Simon Long – Darren Cann.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

3
    Šural fauluje Fernando Navarro. Rzut wolny dla gości.

5
    Ponownie przewracany Fernando Navarro, tym razem przez Rabusicia. Kolejny stały fragment gry.

8
    Bardzo spokojne pierwsze minuty spotkania. Żadna z drużyn nie ruszyła do szaleńczych ataków.

10
    Ofensywna akcja Sevilli. Goście wywalczyli rzut rożny, do piłki podchodzi już Perotti.

11
    Hušek fauluje Rabello. Rzut wolny dla gości z Hiszpanii.

12
    Perotti uderza na bramkę, świetnie broni jednak Kovar!

14
    Coke spróbował szczęścia strzałem z dystansu. Fatalne uderzenie Hiszpana. Kovar wznawia grę od bramki.

15
    Rabusić powalony przez Calę. Do bezpośredniego uderzenia szykuje się już Rybalka.

17
    Rzut rożny dla zespołu Sevilli FC.

20
    Gol dla Slovana!
    Pavelka zagrywa do MICHAELA RABUSICIA, a napastnik gospodarzy pewnie pakuje piłkę do siatki! Slovan na prowadzeniu!

23
    Coke uderza po raz drugi w tym meczu! Pewnie broni Kovar!

25
    Na pozycji spalonej Kevin Gameiro.

27
    Hušek brzydko fauluje Rabello. Tylko upomnienie i rzut wolny dla Sevilli.

28
    Uderzenie z rzutu wolnego Perotti'ego zablokowane przez defensorów Slovana Liberec!

30
    Kolejny korner dla Sevilli. Goście próbują jeszcze przed końcem pierwszej połowy doprowadzić do remisu.

33
    Z dystansu próbuje Cala! Obok bramki Kovara, który za chwilę wznowi grę od bramki.

34
    Kevin Gameiro również spróbował, Kovar jednak po raz kolejny na posterunku.

35
    Przenosimy się na drugą stronę boiska. Tam uderza Rybalka, pewnie broni jednak Varas.

38
    Prawie 40 minut gry za nami. Gospodarze po zdobyciu bramki cofnęli się głęboko do defensywy. Nie potrafią tego jednak wykorzystać goście.

41
    Rzut rożny dla gości z Hiszpanii. W narożniku tradycyjnie pojawia się Reyes.

42
    Uderzenie Cristóforo wyblokowane, będzie kolejny korner dla Sevilli.

43
    Głupi faul Coke, żółta kartka dla prawego obrońcy gości.

45
    Będzie rzut rożny dla gospodarzy, którzy w ostatniej minucie pierwszej połowy śmielej ruszyli do ofensywy.

45
    Aż dwie minuty do pierwszej połowy doliczył Pan Michael Dean.

45+2
    Pavelka, który asystował przy bramce dla swojej drużyny sfaulował Gameiro. Kolejny stały fragment gry dla gości.

Koniec pierwszej połowy! Po ciekawym meczu dość niespodziewanie z Sevillą 1:0 prowadzi Slovan Liberec! Bramkę dla gospodarzy zdobył niezawodny Michael Rabusić!

Na Stadion u Nisy w Libercu po więcej bramek i emocji wracamy za niecały kwadrans!

46

48
    Reyes z rzutu wolnego uderza w mur, poprawka Perotti'ego również zablokowana. Będzie korner.

50
    Atak pozycyjny Sevilli.

52
    Kolejny korner dla gości, którzy mają coraz większą przewagę.

54
    Rabusić miał chrapkę na drugiego gola i był blisko! Czech uderzył jednak obok bramki Varasa!

55
    Następny korner dla Sevilli. Dziewiąty w tym meczu wykonywany przez gości.

57
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Rabello, na boisku pojawia się Vitolo.

58
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Reyes, na boisku pojawia się Bacca.

59
    Rzut rożny dla gospodarzy. Uderza Šural, świetnie jednak na korner piłkę sparuje Varas!

62
    Kolejny korner dla Sevilli. Perotti już w narożniku.

64
    Zmiana w drużynie FC Slovan Liberec: z boiska schodzi Hušek, na boisku pojawia się Kalitvintsev.

65
    Pavelka fauluje Perotti'ego i ogląda żółtą kartkę.

66
    Po dośrodkowaniu Perotti'ego uderzał Cala. Piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

68
    Kušnír złapany w pułapkę ofsajdową.

69
    Bacca uderza! Obok bramki Kovara! Oblężenie bramki gospodarzy trwa!

70
    Rzut rożny dla Slovana Liberec. Rybalka już w narożniku.

72
    Cały czas w ofensywie goście. Czy uda im się doprowadzić choćby do remisu?

74
    Pierwsze uderzenie Perotti'ego zablokowane, drugie obok bramki Kovara.

75
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Navarro, na boisku pojawia się Moreno.

76
    Moreno minutę po wejściu na boisko ogląda żółty kartonik.

77
    Uderzenie z rzutu wolnego Rybalki zablokowane.

78
    Kovar fauluje zawodnika Sevilli na przedpolu! Czerwona kartka dla bramkarza gospodarzy!

79
    Zmiana w drużynie FC Slovan Liberec: z boiska schodzi Delarge, na boisku pojawia się Hrosso.

80
    Kušnír upomniany przez arbitra żółtą kartką.

81
    Uderzenie Perotti'ego z rzutu wolnego broni Hrosso! Dobitka Gameiro mija bramkę gospodarzy!

83
    Cala uderza! Obok bramki Hrosso! Cały czas na prowadzeniu gospodarze!

85
    Od dłuższego czasu w ofensywie goście.

88
    Gol dla Sevilli!
    Kevin Gameiro zagrywa do VITOLO, a wprowadzony niedawno na boisko Hiszpan doprowadza do remisu! 1:1!

90
    Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

90+1
    Zmiana w drużynie FC Slovan Liberec: z boiska schodzi Kalitvintsev, na boisku pojawia się Kolar.

90+3
    Šural fauluje Gameiro. Będzie rzut wolny ostatniej szansy.

90+4
    Rzut rożny dla Sevilli.

Koniec! Po ciekawym meczu Sevilla remisuje w Libercu z miejscowym Slovanem 1:1!

MVP meczu wybieram Rabusicia, który strzelił bardzo ważną bramkę dla swojej drużyny i dobrze spisywał się zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Dziękuję za uwagę, żegna się Paweł Szymański. (20:55:18)