Wisła Pł. – Flota 1:0 (koniec) | Termalica – GKS K. 1:3 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec)
Puszcza – Arka 2:5 (koniec) | Stróże – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Ł. 0:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
0:0 (0:0)
Górnik Łęczna
Niedziela 27.10.2013, 14:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne mecze na serwisie lajfy.com (16:01:10)

MVP meczu zostaje Marcin Orłowski, który zagrażał bramce zarówno środkiem boiska jak i prawym skrzydłem.

Chojniczanka remisuję po zaciętym spotkaniu z Górnikiem Łęczna 0:0. W pierwszej połowie byliśmy świadkami wielu fauli, to w drugich 45 minutach piłkarze zafundowali kibicom wielu okazji. Górnik rozpoczął druga połowę z wysokiego "C". Z upływem czasu Chojniczanka doszła do głosu i zagroziła bramce strzeżonej przez Sergiusza Prusaka

90+3
    Ropiejko nie trafia na pustą bramkę

90+1
    Żółta kartka dla Wojdyga (Chojniczanka Chojnice).

90
    Sędzia doliczył 4 minuty

89
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mrozik, na boisku pojawia się Wypij.

88
    Rzut wolny dla Górnika

87
    Strzał Sasina przelatuje obok bramki.

83
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Szałachowski, na boisku pojawia się Sasin.

81
    Mecz nabiera rumieńców. Okazje do wyjścia sam na sam miał przed chwilą Ropiejko, jednak został powstrzymany przez Zwolińskiego

80
    Rzut rożny dla Górnika.

77
    Strzał Marcina Orłowskiego, zmusił do wysiłku Sergiusza Prusaka, który ostatecznie zdołał oddalić zagrożenie

76
    Rzut wolny dla Chojniczanki, po faulu na Ziąbskim

74
    Żółta kartka dla Ziąbski (Chojniczanka Chojnice).

73
    Nastał kryzys w linii pomocy Chojniczanki, od kilku minut nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy

72
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Bonin, na boisku pojawia się Niedziela.

68
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Zwoliński.