Wisła Pł. – Flota 1:0 (koniec) | Termalica – GKS K. 1:3 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec)
Puszcza – Arka 2:5 (koniec) | Stróże – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Ł. 0:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
0:0 (0:0)
Górnik Łęczna
Niedziela 27.10.2013, 14:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Dziś czeka nas spotkanie Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna. Mokra murawa miejmy nadzieję nie przeszkodzi zawodnikom w rozegraniu spotkania stojącego na wysokim poziomie.

Chojniczanka Chojnice: Misztal – Chyła, Pląskowski, Bednarek, Jędrzejczyk – Mikołajczak, Feciuch, Mrozik, Ropiejko – Wojdyga, Orłowski
    Rezerwowi: Jałocha – Prz. Laskowski, Pat. Laskowski, Ziąbski, Podgórski, Ostalczyk, Wypij

Górnik Łęczna: Prusak – Mraz, Nikitović, Zawiastowski, Nowak – Bonin, Szałachowski, Tadrowski, Wiązkowski – Szmatiuk, Kalkowski
    Rezerwowi: Socha – Sasin, Szpak, Zwoliński, Niedziela, Sołowiej, Kozacuks

Sędziowie: Tomasz Radkiewicz (Łódź).

Chojniczanka posiada identyczny bilans spotkań u siebie jaki ma Górnik na wyjazdach (trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki)

Na faworyta tego meczu urastają podopieczni Jurija Szatałowa, którzy plasują się na trzecim miejscu i zgromadzili 22 punkty w ligowej tabeli.

Zawodnicy Mariusza Pawlaka okupują jedenaste miejsce z siedemnastoma punktami.

Najlepszymi strzelcami dla swoich zespołów są Maciej Ropiejko (4 bramki) i Łukasz Zwoliński (5 bramek).

Na chojnickich trybunach gościmy kibiców z Łęcznej, którzy w liczbie 60 pojawili się na meczu.

Chojniczanka zagra dziś na żółto-czerwono, natomiast goście z Łęcznej na biało.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Faulowany we własnym polu karnym był Sergiusz Prusak.

4
    Za mocne zagranie Wiązkowskiego do Bonina

7
    Walka o piłkę często odbywa się w środku boiska.

8
    Ładnie w polu karnym rywali powalczył Mikołajczak, jednak napotkał na dobrą asekurację Sergiusza Prusaka.

10
    Strzał Nowaka po ziemi bez problemów wyłapuję piłkę Misztal

11
    Mraz strzałem zamykał dośrodkowanie Nowaka, jednak nie trafił czysto w piłkę

14
    Ładna dwójkowa akcja Bonin-Wiązkowski, jednak były piłkarz Górnika Zabrze zagrał piłkę za mocno

15
    Dobre rozegranie piłki przez piłkarzy Górnika, jednak jednak strzał Nowaka przelatuje ponad bramką

17
    Sędzia Tomasz Radkiewicz pozwala piłkarzom momentami ostro walczyć o piłkę.

18
    Żółtą kartką ukarany Bonin za faul wślizgiem na Orłowskim

21
    Groźnie dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Wiązkowskiego, jednak Zawiastowski minął się z piłką.

22
    Zawiastowski próbował strzałem z dystansu zaskoczyć Misztala, jednak ten wybił piłkę na rzut rożny, który nie przyniósł zmiany wyniku

24
    Żółta kartka dla Tadrowski (Górnik Łęczna).

26
    Żółta kartka dla Pląskowski (Chojniczanka Chojnice).

27
    Ropiejko znalazł w polu karnym Orłowskiego, ten jednak wślizgiem nie trafił w piłkę

29
    Dośrodkowanie Wojdygi w pole karne, za mocne dla Mikołajczaka jak i dla Pląskowskiego.

36
    Żółta kartka dla Mrozik (Chojniczanka Chojnice).

38
    Żółta kartka dla Szmatiuk (Górnik Łęczna).

42
    Rzut rożny dla Chojniczanki

42
    Dośrodkowanie Mrozika wyłapane przez Prusaka

43
    Strzał Orlowskiego, który nie czysto trafił w piłkę ląduję na aucie.

44
    Strzał Mrozika minimalnie mija bramkę Prusaka

Po 45 minutach można dojść do wniosku, że piłkarze są nastawieni na rozgrywanie składnych akcji, czego efektem jest duża ilość fauli i niska liczba strzałów na bramkę i rzutów rożnych.

Na trybunach stadionu miejscowi kibice zachęcają na mecz, który przez większość widzów jest uznany za derby Pomorza Arka Gdynia-Chojniczanka Chojnice.

52
    Rzut rożny dla Górnika. Ciekawe co powiedział piłkarzom trener Szatałow, ponieważ coraz śmielej atakują bramkę Rafała Misztala

54
    Rzut rożny dla Górnika jest efektem braku komunikacji pomiędzy Misztalem, a Wojdygą

56
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Pląskowski, na boisku pojawia się Ziąbski.

61
    Powtarza się obraz z pierwszej połowy, znów piłkarze walczą głównie w środku boiska

62
    Przerwa w grze spowodowana urazem Mikołajczaka.

65
    Chojniczanka została zepchnięta od defensywy przez zawodników Górnika

66
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Ostalczyk.

Kontuzja okazała się zbyt poważna aby Mikołajczak mógł kontynuować grę

68
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Zwoliński.

72
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Bonin, na boisku pojawia się Niedziela.

73
    Nastał kryzys w linii pomocy Chojniczanki, od kilku minut nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy

74
    Żółta kartka dla Ziąbski (Chojniczanka Chojnice).

76
    Rzut wolny dla Chojniczanki, po faulu na Ziąbskim

77
    Strzał Marcina Orłowskiego, zmusił do wysiłku Sergiusza Prusaka, który ostatecznie zdołał oddalić zagrożenie

80
    Rzut rożny dla Górnika.

81
    Mecz nabiera rumieńców. Okazje do wyjścia sam na sam miał przed chwilą Ropiejko, jednak został powstrzymany przez Zwolińskiego

83
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Szałachowski, na boisku pojawia się Sasin.

87
    Strzał Sasina przelatuje obok bramki.

88
    Rzut wolny dla Górnika

89
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mrozik, na boisku pojawia się Wypij.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty

90+1
    Żółta kartka dla Wojdyga (Chojniczanka Chojnice).

90+3
    Ropiejko nie trafia na pustą bramkę

Chojniczanka remisuję po zaciętym spotkaniu z Górnikiem Łęczna 0:0. W pierwszej połowie byliśmy świadkami wielu fauli, to w drugich 45 minutach piłkarze zafundowali kibicom wielu okazji. Górnik rozpoczął druga połowę z wysokiego "C". Z upływem czasu Chojniczanka doszła do głosu i zagroziła bramce strzeżonej przez Sergiusza Prusaka

MVP meczu zostaje Marcin Orłowski, który zagrażał bramce zarówno środkiem boiska jak i prawym skrzydłem.

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne mecze na serwisie lajfy.com (16:01:10)