Napoli – Torino 2:0 (koniec) | Bologna – Livorno 1:0 (koniec) | Catania – Sassuolo 0:0 (koniec)
Chievo – Fiorentina 1:2 (koniec) | Juventus – Genoa 2:0 (koniec) | Parma – AC Milan 3:2 (koniec)
Udinese – AS Roma 0:1 (koniec) | Lazio – Cagliari 2:0 (koniec)
S.S. Lazio
2:0 (0:0)
Cagliari Calcio
Niedziela 27.10.2013, 20:45 • Olimpico, Rzym • Włoska Serie A

Lazio wygrywa z Cagliari 2:0! Gospodarze niczym nie zachwycili, jednak mieli w swoim składzie Miroslava Klose, który załatwił im trzy punkty. Dziękuję za uwagę. (22:37:31)

90+2

90+2
    Upływa ostatnia z doliczonych przez arbitra minut. Za chwilę zabrzmi ostatni gwizdek sędziego Massy.

90+1
    Jednak rzut rożny dla Cagliari. Uderzał Conti! Jeszcze raz róg.

90
    Jeszcze akcja gości – od bramki Marchetti.

89
    Mecz ma się ku końcowi. Lazio zagrało skuteczniej od rywala.

88
    Ostatnie podrygi gości. Defensywa Lazio prezentuje się jednak poprawnie.

87
    Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. W miejsce Andersona – Cavanda.

87
    Uderzał groźnie Conti, wybił piłkę przed siebie Marchetti, ale dobitka Nainggolana okazał się nieskuteczna.

86
    Będzie dobra okazja dla gości! Faul Onaziego i rzut wolny.

85
    Powtórzę raz jeszcze – gdyby nie Miroslav Klose, Lazio tego meczu raczej by nie wygrało.

84
    Faulował Klose. Piłka dla gości.

83
    Bez rezultatu. Od bramki golkiper Lazio.

82
    Strzał z dystansu Nainggolana, niepewnie Marchetti i będzie róg.

81
    Cagliari jeszcze próbuje, ale widać, że mają niewielkie nadzieje.

80
    Lazio kontroluje przebieg wydarzeń. Po kiepskiej pierwszej połowie, ta druga już zdecydowanie lepsza.