Kubań – Swansea 1:1 (koniec) | Rubin – Wigan 1:0 (koniec) | St. Gallen – Valencia 2:3 (koniec)
Łudogorec – Czernomorec 1:1 (koniec) | PSV – Dinamo Z. 2:0 (koniec) | Esbjerg – IF Elfsborg 1:0 (koniec)
Standard – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Maribor – Waregem 0:1 (koniec) | Dnipro – Paços 2:0 (koniec)
Pandurii – Fiorentina 1:2 (koniec) | APOEL – Bordeaux 2:1 (koniec) | Maccabi T.A. – Eintracht 4:2 (koniec)
Rapid – Genk 2:2 (koniec) | Thun – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Sevilla – Slovan 1:1 (koniec)
Estoril – Freiburg 0:0 (koniec) | Rijeka – Lyon 1:1 (koniec) | Vitoria – Real Betis 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 0:2 (koniec) | Lazio – Apollon 2:1 (koniec) | Tromsø – Anży 0:1 (koniec)
Tottenham – Sheriff 2:1 (koniec) | Alkmaar – Szachtior K. 1:0 (koniec) | Maccabi H. – PAOK 0:0 (koniec)
Kubań Krasnodar
1:1 (0:1)
Swansea City A.F.C.
Czwartek 07.11.2013, 18:00 • Stadion Kubań, Krasnodar • Liga Europy UEFA

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:52:29)

Grający w dziesiątkę Kubań Krasnodar w doliczonym czasie gry, za sprawą bramki Ibrahimy Balde, zdołał doprowadzić do wyrównania i ostatecznie inkasuje jeden punkt! Piłkarze Swansea nie mogą pogodzić się ze stratą dwóch oczek, bowiem jednobramkową przewagę utrzymywali przez ponad 80 minut, a przez ostatni kwadrans grali w przewadze liczebnej!

Koniec meczu!

90+4
    Żółtą kartką ukarany Dealbert.

90+3
    Gol dla Kubania!!!
    Coś niesamowitego, historia się powtarza! Kapitalne podanie Popova w stronę BALDE, który perfekcyjnie przelobował Vorma i doprowadził do remisu! Czegoś takiego nie spodziewał się tu chyba nikt!

90+2
    Pamiętajmy jednak, że w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami również wydawało się, że Kubań nie ma już szans na wyrównanie. Wtedy to w trzeciej minucie doliczonego czasu rzut karny na bramkę zamienił Cisse.

90
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Nic nie wskazuje na to, aby grająca w osłabieniu drużyna z Krasnodara miała jeszcze jakiekolwiek szanse na wyrównanie.

88
    Dośrodkowanie Routledge'a zablokowane przez obronę Kubania.

84
    W rozgrywanym równolegle spotkaniu tej grupy Sankt Gallen remisuje na własnym terenie z Valencią 1:1.

82
    Drużyna Swansea wydaje się kontrolować boiskowe wydarzenia, piłkarze z Krasnodara nie mogą dojść do głosu.

79
    Popov podaniem chciał odnaleźć w polu karnym Balde, jednak dograł zbyt mocno.

78
    Ostatnia zmiana również w ekipie gospodarzy, Fidler zastępuje Tlisova.

75
    Alvaro Vazquez faulowany przez Xandao, który miał już na swoim koncie żółtą kartkę! Gospodarze ten mecz kończyć będą w dziesiątkę!

74
    Balde zmienia Melgarejo. Napastnik w miejsce pomocnika.

73
    Indywidualna akcja Cisse zakończona mocnym uderzeniem Francuza – piłka przeleciała tuż obok bramki!

71
    Ostatnia zmiana w zespole Swansea, Alvaro zastępuje strzelca bramki, Bony'ego.

69
    Melgarejo zagraniem głową szukał w polu karnym Cisse, jednak do piłki pierwszy dopadł Vorm.

66
    Ignatyev zastępuje na boisku Khubulova.

65
    Pierwsza akcja Routledge'a, ale jego uderzenie zablokowane.

64
    Akcję technicznym strzałem zamykał Kabore, ale przeniósł piłkę wysoko ponad poprzeczką.

63
    Mocne uderzenie Cisse zablokowane.

62
    Podwójna zmiana w zespole Swansea, Routledge i Rangel pojawiają się na placu gry w miejsce Lamaha i Dyer'a.

57
    Gol dla Kubania! W sytuacji sam na sam odpowiednio zachował się Djibril Cisse, który bez problemu pokonał Vorma! Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, bowiem sędzia liniowy dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej!

56
    Żółtym kartonikiem ukarany Tiendalli.

55
    Próbował Khubulov, bez problemów jednak interweniował Vorm.

54
    Z prawej strony w pole karne piłkę wrzucał Popov, ta wpadła wprost pod nogi Cisse, który jednak nie trafił czysto w futbolówkę i nie zagroził bramce Vorma! Sytuacja była naprawdę dogodna!

53
    W polu karnym pada Dyer, ale nie ma mowy, żeby był on faulowany przez Tlisova.

50
    Bony zatrzymany ciałem przez Dealberta, sędzia nie dopatrzył się jednak faulu na zawodniku Swansea.

48
    Indywidualna akcja Cisse, przerwana na linii 16. metra przez Amata.

47
    Obie drużyny do drugiej połowy przystąpiły bez zmian w składzie.

46

Po interesującej pierwszej połowie, w której obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, Swansea prowadzi w Krasnodarze 1:0. Jedyną bramkę zdobył w dziewiątej minucie Wilfried Bony!

Koniec pierwszej połowy.

44
    Ostatni zryw gospodarzy w pierwszej połowie skutecznie powstrzymany przez obronę Swansea.

41
    Sprzed pola karnego potężnie uderzał Dyer, ale z jego strzałem poradził sobie Belenov.

40
    Dośrodkowanie Tiendalliego w stronę Bony'ego, napastnika Swansea uprzedził jednak Xandao.

37
    Uderzenie Melgarejo zablokowane przez Amata.

35
    Indywidualna akcja Popova zakończona potężnym uderzeniem – obok bramki.

34
    Długa piłka w stronę Popova, ale futbolówkę wyłuskał mu głową Tiendalli.

30
    Po drugiej stronie efektowna wymiana piłek piłkarzy z Rosji, zakończona jednak bardzo niecelnym uderzeniem Popova.

28
    Piękna akcja Swansea, na jeden kontakt zagrali Dyer z Pozuelo, ten pierwszy technicznie uderzał, jednak refleksem w tej sytuacji wykazał się Belenov!

27
    Z powietrza uderzał Khubulov, ale nie sprawił problemów Vormowi.

26
    W innym rosyjsko-angielskim pojedynku Rubin Kazań prowadzi już 1:0 z Wigan Athletic. Relacja z tego spotkania również dostępna jest w naszym serwisie.

25
    Sprzed pola karnego mocno uderzał Bugaev, ale nie trafił w światło bramki.

21
    Za nami bardzo interesujące 20 minut, podczas których obie strony sprawiły sobie po kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Jedną z takich wykorzystali goście, a konkretnie Wilfried Bony, który w 9. minucie skierował piłkę do siatki.

20
    Znakomicie na pozycję wychodził Lamah, wpadł z piłką w pole karne i zdołał oddać strzał, jednak zrobił to minimalnie niecelnie!

17
    Płaskie dogranie Lamaha w pole karne, tam jednak na piłkę nie czekał żaden z zawodników Swansea.

14
    Z rzutu rożnego wprost na głowę Xandao wrzucił Melgarejo, jednak Vorm poradził sobie z uderzeniem Brazylijczyka.

12
    Kontratak gości, jednak podanie Dyera do Lamaha minimalnie zbyt lekkie.

11
    Potężne uderzenie Kabore ląduje w rękawicach Vorma.

9
    Gol dla Swansea!
    Z lewej strony w pole karne wpadł Lamah, wyłożył piłkę BONY'EMU, który opanował ją i potężnie uderzył na bramkę, nie dając Belenovowi najmniejszych szans! Goście na prowadzeniu!

7
    Goście próbują konstruować pozycyjne ataki, jednak w okolicach 20. metra przerywają je obrońcy Kubania.

4
    W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Djibril Cisse, jednak przegrał pojedynek z Vormem, uderzając wprost w niego!

3
    Długie podanie w stronę Popova, ale przy piłce pierwszy był Vorm.

2
    Z rzutu wolnego wprost na głowę Bony'ego dośrodkowywał de Guzman, ale znakomicie w tej sytuacji interweniował Belenov!

1
    Już w pierwszej minucie za zagranie ręką żółta kartką ukarany Xandao.

1
    Rozpoczęli gospodarze!

Zawodnicy obu drużyn są już na boisku, za chwilę rozpocznie się to spotkanie.

Kubań Krasnodar: Belenov – Bugaev, Kozlov, Dealbert, Xandao – Kabore, Cisse, Melgarejo, Khubulov, Tlisov – Popov

Swansea City A.F.C.: Vorm – Tiendalli, Williams, Amat, Davies – de Guzman, Dyer, Cañas, Pozuelo, Lamah – Bony

Sędziowie: Robert Schörgenhofer – Alain Hoxha, Matthias Winsauer.

W tym czasie choćby punktu nie zdobyli z kolei piłkarze z Rosji. Dwukrotnie przegrali oni w stosunku 0:2, najpierw z Sankt Gallen, a później z Valencią.

We wcześniejszych spotkaniach Swansea dwukrotnie triumfowała. Najpierw, dosyć niespodziewanie, pokonali oni na Mestalla Valencię w stosunku 3:0, zaś dwa tygodnie później wygrali 1:0 z Sankt Gallen.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się podziałem punktów. Walijskiej ekipie w 68. minucie prowadzenie dał Michu, a w trzeciej minucie doliczonego czasu drugiej połowy do wyrównania doprowadził Djibril Cisse, pewnie wykorzystując rzut karny.

Dojdzie dziś do spotkania drużyn, które w tabeli grupy A znajdują się na przeciwnych biegunach. Po trzech kolejkach Swansea z siedmiopunktowym dorobkiem zajmuje pozycję lidera, zaś stawkę zamyka Kubań, z jednym oczkiem na koncie.

Dziś o godzinie 18 Kubań Krasnodar, w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy, podejmie na własnym terenie ekipę Swansea! Na relację na żywo z tego wydarzenia zapraszamy do serwisu Lajfy.com!