Kubań – Swansea 1:1 (koniec) | Rubin – Wigan 1:0 (koniec) | St. Gallen – Valencia 2:3 (koniec)
Łudogorec – Czernomorec 1:1 (koniec) | PSV – Dinamo Z. 2:0 (koniec) | Esbjerg – IF Elfsborg 1:0 (koniec)
Standard – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Maribor – Waregem 0:1 (koniec) | Dnipro – Paços 2:0 (koniec)
Pandurii – Fiorentina 1:2 (koniec) | APOEL – Bordeaux 2:1 (koniec) | Maccabi T.A. – Eintracht 4:2 (koniec)
Rapid – Genk 2:2 (koniec) | Thun – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Sevilla – Slovan 1:1 (koniec)
Estoril – Freiburg 0:0 (koniec) | Rijeka – Lyon 1:1 (koniec) | Vitoria – Real Betis 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 0:2 (koniec) | Lazio – Apollon 2:1 (koniec) | Tromsø – Anży 0:1 (koniec)
Tottenham – Sheriff 2:1 (koniec) | Alkmaar – Szachtior K. 1:0 (koniec) | Maccabi H. – PAOK 0:0 (koniec)
NK Maribor
0:1 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Czwartek 07.11.2013, 19:00 • Stadion Ljudski vrt, Maribor • Liga Europy UEFA

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (20:51:35)

MVP spotkania dla golkipera drużyny z Belgi – SAMMIEGO BOSSUTA, który popisał się dzisiaj kilkoma świetnymi interwencjami.

Koniec spotkania! SV Zulte-Waregem pokonuje na wyjeździe NK Maribor 1:0 po bramce Hazarda z rzutu karnego!

90+3
    Goście wykupują piłkę do środkowej części boiska.

90+2
    Zamieszanie pod bramką Bossuta! Strzał Dervisevica został zablokowany, dobitka Fajicia także nie znalazła drogi do bramki.

90+1
    Arbiter dolicza trzy minuty do spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Strzał Hazarda zablokowany przez obrońcę Mariboru.

88
    Pierwsza od dłuższego czasu interwencja Handanovica. Dobry strzał oddał Godeau.

87
    Rzut rożny dla drużyny przyjezdnej.

86
    Pierwsza zmiana w belgijskiej drużynie. N'Diaye wchodzi za Kymsa.

85
    Waregem stara się uspokoić grę. Goście grają podaniami na własnej połowie.

83
    Golkiper SV Zulte- Bossut został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

82
    Maribor w natarciu. Niecelny strzał Vilera na bramkę Bossuta.

81
    Kolejna kartla dla zawodnika belgijskiej drużyny. Tym razem kartonik zobaczył Godeau.

80
    Dziesięć minut do końca spotkania. Trener drużyny przyjezdnej wciąż nie decyduje się na dokonanie zmian.

78
    Zmiana numer w trzy w drużynie NK Maribor. Moravac zajmuje miejsce Mezgi.

77
    Świetny strzał Bohara na bramkę Waregem! Kolejna kapitalna interwencja Bossuta!

74
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Mertelj, jego miejsce zajmuje Dervisevic.

74
    Malanda ukarany przez arbitra żółtą kartką.

73
    Gwizdy kibiców na trybunach. Waregem w kolejnej akcji ofensywnej.

71
    Strzał Bohara zablokowany, piłka ucieka do narożnika boiska.

69
    Zulte spokojnie rozgrywa piłkę na środku boiska.

67
    Szybka kontra przyjezdnych, Godeau znalazł się jednak na pozycji spalonej.

65
    Kompletnie nieudany strzał Mezgy sprzed pola karnego SV Zulte.

64
    Rzut rożny dla gospodarzy.

63
    Świetna szansa dla gospodarzy! Chyba największa na przestrzeni całego spotkania! Zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Mertelj, który oddał dobry strzał na bramkę Bossuta, golkiper Waregem popisał się jednak kapitalną interwencją.

61
    Kolejny niecelny strzał ze strony gości. Tym razem pomylił się Malanda.

60
    Mocny strzał De Fauwa wędruje wysoko nad bramkę Handanovicia. Grę zaraz wznowi golkiper Mariboru.

58
    Jak na razie druga połowa spotkania nie jest zbyt ciekawa dla kibiców zgromadzonych na Stadion Ljudski. Mała ilość strzałów, sporo niedokładnych podań i duża ilość fauli.

56
    Nieczyste wejście Hazarda na Bohara, który właśnie wszedł na boisko. Gra przerwana.

55
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Cvijanovicia zastępuje Bohar.

54
    Faul Fajicia na kapitanie Waregem, De Fauwie.

53
    Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicach połowy rywala.

51
    Hazard przebiegł niemal całą szerokość boiska, dostał się do pola karnego Mariboru gdzie jednak stracił już piłkę.

50
    Bossut wznawia grę od bramki po nieudanym kontrataku NK.

49
    Strzał De Fauwa z dystansy zablokowany, piłka wędruje poza linię końcową.

48
    Waregem przenosi grę pod pole karne bramki Handanovicia.

47
    Spokojna gra na początku drugiej odsłony spotkania. Gospodarze spokojnie konstruują akcję.

46
    Połowa rozpoczęta przez zawodników Mariboru!

46

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach gry goście z Belgii prowadzą w słoweńskim Mariborze 1:0.

45+1
    Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

45
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

44
    Jeszcze jedna próba ataku gości w tej połowie.

41
    Gra przeniosła się po raz kolejny do neutralnej części boiska.

39
    Świetny strzał Fajicia! Broni Bossut!

37
    Maribor przez cały czas utrzymuje piłkę w ataku.

36
    Nieczyste wejście Godeau na Tavaresie. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

35
    Obrońcy Waregem wykopują piłkę na połowę rywala.

34
    Rzut rożny dla Mariboru. Do jego wykonania podchodzi Cvijanovic.

33
    Arbiter dyktuje rzut wolny dla gospodarzy sprzed pola karnego Zulte.

32
    NK wycofał grę daleko pod swoją bramkę.

31
    Sami sobie gospodarze narobili problemów. Maribor musi teraz odrabiać straty, a o to z pewnością nie będzie łatwo w obliczu dobrej gry defensywnej gości.

29
    Gol dla Waregem!
    Bramkę zdobył THORGAN HAZARD.

HAZARD okazji nie marnuje i pokonuje Handanovicia z rzutu karnego!

29
    Viler ukarany żółtą kartką żółtą kartką za faul na Conte w polu karnym! Rzut karny dla Zulte!

28
    Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

26
    Godeau nieregulaminowo przytrzymywał Cvijanovicia. Arbiter odgwizduje faul.

25
    Strzał Mertelja zablokowany przez jednego z obrońców Waregem.

24
    Na środku murawy z bólu zwija się Kums. Gra przerwana.

23
    Faul Argusa w ataku na Hazardzie. Piłka ponownie w posiadaniu drużyny przyjezdnej.

21
    Ładny strzał Tavaresa z dystansu, niestety minimalnie niecelny.

20
    Grę od bramki wznawia już Bossut, który nie był zmuszony do żadnej interwencji podczas tej akcji Mariboru.

19
    Gospodarze zamieniają rzut wolny na rzut rożny.

18
    Nieczyste wejście Malandy na Filipovicia. Rzut wolny dla Mariboru.

16
    Nie dzieje się teraz zbyt wiele na boisku. Sporo niedokładności w grze obydwu zespołów.

15
    Belgowie ponownie ruszają do ofensywy. Conte wprowadza piłkę na połowę rywala.

13
    Świetny strzał Tavaresa zablokowany przez jednego z obrońców belgijskiej drużyny!

11
    Goście ponownie w posiadaniu futbolówki. Gra toczy się w środkowej części boiska.

9
    Maribor stara się nieco uspokoić grę. Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie.

8
    Handanovic zmuszony do pierwszej interwencji w spotkaniu po strzale Malandy z główki.

7
    Do rzutu rożnego podchodzi Hazard.

7
    Pierwszy rzut rożny dla Zulte-Waragem.

6
    Ah, dobra byłaby to okazja dla gospodarzy, gdyby nie spalony Tavaresa.

5
    Pierwsza ofensywna akcja belgijskiej drużyny. Hazard jednak posyła piłkę daleko ponad bramkę Handanovicia.

4
    Niezbyt udany rajd Tavaresa za piłką.

3
    Gospodarze wciąż utrzymują się w posiadaniu piłki. Jak na razie jednak wciąż bez strzałów.

2
    Słoweńcy odzyskali już piłkę i spokojnie konstruują pierwszą akcję.

1
    Piłkarze Zulte-Waregem rozpoczęli spotkanie!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Zawodnicy pojawiają się na boisku!

NK Maribor: Handanovic – Rajcevic, Viler, Arghus, Filipovic, Mezga, Cvijanovic, Mertelj, Crnic, Tavares (C), Fajic.
    Rezerwowi: Pridigar – Vuklisevic, Trajkovski, Dervisevic, Moravac, Zahovic, Bohar

SV Zulte-Waregem: Bossut – De Fauw (C), Colpaert, Godeau, D'Haene, Kums, Hazard, Conte, Malanda, Habibou, Caceres.
    Rezerwowi: Bruzzese – Verboom, Duplus, Formose, N'Diaye, Skulason, Sylla.

Sędziowie: Kovarik – Mencl, Molacek (wszyscy Czechy).

Na relację zapraszam w najbliższy czwartek, tylko na lajfy.com!

Mecz odbędzie się na Ljudski vrt w Mariborze. Obiekt ten może pomieścić blisko 13 tysięcy kibiców. Spotkanie poprowadzi L. Kovarik z Czech. Na liniach pomagać mu będą jego rodacy – K. Mencl i J. Molacek.

W narodowych ligach każda z drużyn spisuje się nieźle. Gospodarze są wiceliderami rozgrywek, natomiast goście w Belgii plasują się na 4 pozycji.

Będzie to drugi mecz tych drużyn w rozgrywkach. Przed dwoma tygodniami górą było SV Zulte-Waregem. Mecz zakończył się ich zwycięstwem 3:1.

Obie ekipy można uznać za outsiderów grupy D, ponieważ trudno się spodziewać, aby mogły wyprzedzić Wigan albo Rubin. Zajmują one 3 i 4 pozycję, odpowiednio z dorobkiem 3 i 1 punkta.

Przed nami 4 kolejka Ligi Europy. NK Maribor podejmie na własnym stadionie SV Zulte-Waregem.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.