Aston Villa – Cardiff 2:0 (koniec) | Chelsea – West Bromwich 2:2 (koniec) | Liverpool – Fulham 4:0 (koniec)
Southampton – Hull 4:1 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:0 (koniec) | Norwich – West Ham 3:1 (koniec)
Chelsea F.C.
2:2 (1:0)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 09.11.2013, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę. (18:06:27)

Spalone: 3-0.

MVP Spotkania wybieram Stephane Sessegnona, który strzelił świetnego drugiego gola i w drugiej połowie był motorem napędowym większości szybkich ataków West Bromwich.

Za nami kapitalne widowisko na Stamford Bridge w Londynie, mocno przeciętna pierwszą połowę, wynagrodziła nam druga, która był wręcz wyborna. Zdarzyło się w niej niemal wszystko, bramki, kartki, zwroty akcji, kontrowersyjne decyzja arbitra i emocjonująca końcówka WBA po przerwie zagrało świetnie, szybko wyrównało stan meczu, a następnie wyszło na prowadzenie. Podopieczni S. Clarke bronili się mądrze i wydawało się, że odniosą sensacyjną wygraną, wówczas jednak w ostatnich sekundach spotkaniach mocno konterwesyjną decyzję podjął arbiter i podytkował rzut karny, którego na gola zamienił Hazard. Ostatecznie spotkanie kończy się remisem 2:2 z którego zapewne żadna ze stron nie jest zadowolona.

90+7
    Po strzelonej bramce przepychanka miedzy graczami obu zespołów i żółtymi kartkami ukarani zostają Ivanovic i Olsson.

90+6
    Gol dla Chelsea!
    Bramkę zdobył EDEN HAZARD.

Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi EDEN HAZARD i pewnym uderzeniem w prawy róg zdobywa bramkę, wyrównując stan meczu w ostatnich sekundach spotkania!

90+5
    Z decyzją nie mógł pogodzić się Ridgwell i za protesty zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

90+4
    Ostatnia akcja The Blues i wywalczają oni RZUT KARNY! NIESAMOWITE!

Przed polem karnym piłkę otrzymał Ramires, wpadł w szesnastkę i naciskany przez obrońce padł na murawę. Sędzia po chwili namysłu wskazał na wapno. Mocno kontrowersyjna decyzja arbitra...

90+3
    Chelsea naciera, ale nie jest w stanie nawet oddać strzału. Pozostało im 60 sekund na wyrównanie!

90+1
    Goście marnują kapitalną okazje na zamknięcie tego widowiska! W środku pola przejęli piłke i wyszli z kontra 3 na 2. Piłka trafiła do Brunta, który dobiegł do pola karnego zwiódł obrońcę, ale uderzył ponad bramką Cecha!

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Chelsea atakuje już całym zespołem, WBA zamknięte na własnej połowie, czy uda im się przetrwać ten napór?

90
    Niezła centra Maty, w polu karnym górą są jednak defensorzy WBA.

89
    Centra Maty z prawego skrzydła, goście zbyt krótko wybijają piłkę, dopada do niej przed polem karnym Terry i uderza, piłka odbija się rykoszetem od jednego z defensorów WBA i ląduje za linią końcową. Korner dla Chelsea.

88
    Ostatnia zmiana w WBA. Goście wzmacniają już defensywę. W miejsce skrzydłowego Amalfitano wchodzi obrońcą Popov.

87
    Po centrze z kornera piłkę przed pole karne wybijają defensorzy WBA, pozostaje jednak ona w posiadaniu Chelsea, zagranie na prawą stronę pola karnego do Cahilla, ten dobiega do linii końcowej i zagrywa mocno na 5 metr, tu jest wbiegający Ba, któremu pozostaje dołożyć nogę, ale nie trafia w piłkę!

86
    Dwie centry Maty w pole karne, pierwszą wybijają defensorzy gości, piłka trafia pod nogi Hazarda, który odgrywa do Hiszpana, który po raz drugi dośrodkowuje i teraz jego zagranie na korner wybija Reid.

84
    Chelsea mocno naciska! Goście zamknięci na własnej połowie! Na prawej stronie piłkę otrzymuje Willian, zagrywa po ziemi na 5 metr, świetnie ustawiony jest jednak Ridgwell, który wybija piłkę, dając na moment wytchnienie swojej obronie. Za moment zapewne kolejne natarcie The Blues!