PSG – Nice 3:1 (koniec) | Bastia – Rennes 1:0 (koniec) | Guingamp – Lille 0:0 (koniec)
Lorient – Reims 0:0 (koniec) | Toulouse – Ajaccio 1:1 (koniec) | Valenciennes – Montpellier 1:1 (koniec)
SC Bastia
1:0 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 09.11.2013, 20:00 • Stade Armand Cesari, Bastia • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Gianni Bruno za zdobycie zwycięskiego gola, a nie była to łatwa sytuacja, zostaje MVP meczu. (21:52:06)

2. połowa o dziwo słabsza niż pierwsze 45 minut. Zwycięstwo Bastii zasłużone, jednak styl lepiej przemilczeć. W drużynie Rennes kuleje wykończenie akcji, bo zatrzymywała się dziś ta drużyna na 30 metrze i nie widziała co robić dalej.

90+2
    Świetną indywidualna akcją popisał się Khazir, ale dośrodkował zbyt wysoko dla Boudebouza.

90+1
    Arbiter przedłużył to spotkanie o 3 minuty.

90
    Konradsen uderzył wysoko ponad bramką Landreau.

90
    Dobra interwencja Costila na 20 metrze.

88
    Zawodnicy Bastii kradną cenne sekundy rywalom, przy każdym wznowieniu gry.

86
    Z fenomenalną kontrą wyszła Bastia, z 8 metrów Keserü strzelił w Costila! To powinno być 2:0!

85
    Zamknęło teraz Rennes rywali we własnym polu karnym, ale nie potrafi sforsować skomasowanej defensywy.

83
    Dobra, miękka wrzutka w pole karne Bastii, jednak arbiter odgwizdał faul w ataku.

82
    Rzut wolny dla Rennes, do bramki ok 35 metrów.

81
    Zmiana w drużynie SC Bastia: Keserü wchodzi za Bruno.

80
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: Konradsen wchodzi za Pitroipa.

80
    Bakayoko został ukarany żółtym kartonikiem.

79
    To już ostatni dzwonek, by Rennes śmielej zaatakowało.

77
    Z lewej flanki, w pełnym biegu dośrodkowywał Boudebouz... od bramki grę wznowi Costil.