MKS Kluczbork – Kalisz 1:2 (koniec) | Raków – Jarota 3:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Zagłębie S. 2:1 (koniec)
Warta – Błękitni 0:2 (koniec) | Polonia B. – Ruch Z. 1:0 (koniec) | Polkowice – Rozwój 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork
1:2 (1:2)
Calisia Kalisz
Sobota 09.11.2013, 13:00 • Stadion Miejski w Kluczborku • 2 Liga Zachodnia

Koniec spotkania! MKS przegrywa 1:2 z Calisią Kalisz. Początek spotkania pokazał nam ile trudności może sprawić mokra piłka i murawa. Po błędach bramkarzy padły gole dla obu zespołów. W dalszej części gry MKS zyskiwał niewielką przewagę nad drużyną gości próbując udokumentować to bramką, Cios na 10 minut przed końcem pierwszej części gry zadała jednak Calisia, która miała mniej sytuacji niż MKS, lecz umiejętnie je wykorzystała. Druga połowa to ciągłe ataki MKS-u i dobra obrona gości, którzy starali się zagrozić MKS-owi nielicznymi kontratakami. MKS-owi ponownie zabrakło skuteczności. Zapraszam na kolejne relacje ze Stadionu Miejskiego już w przyszłej rundzie, bowiem dzisiejsze spotkanie było ostatnim spotkaniem MKS-u na swoim stadionie w obecnej rundzie jesiennej. Do usłyszenia na wiosnę! (14:50:59)

90+3
    Calisia oddala grę od swojego pola karnego dalekimi wykopami. MKS czyni podobnie wrzucając piłki w pole karne gości.

90+2
    Strzał Kimury niewiele nad bramką Skrzyniarza.

90+2
    Żółtą kartką ukarany Kołba za grę na czas.

90+1
    Dośrodkowanie Bzdęgi odbite przez obrońców, strzał Niziołka wysoko nad bramką gości.

90+1
    Rzut wolny dla MKS-u.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty.

88
    Skrzyniarz wypuścił piłkę z rąk Kimura dopadł do niej w polu karnym i na pustą bramkę trafił tylko w boczną siatkę!

85
    Jedna z nielicznych akcji gości w tej połowie. Strzał Cieślaka minimalnie obok bramki.

84
    Calisia jakimś cudem wytrzymuje napór MKS-u. Obraz gry nie zmienia się MKS ciągle siedzi na połowie gości i próbuje konstruować jakieś akcje, z których niewiele wynika.

82
    Zmiana w drużynie gości: Za Kucińskiego wchodzi Kimura.

82
    Ależ strzał Kojdera! Nożycami próbował wpakować piłkę do bramki Kołby lecz uderzył nad bramką!

81
    Kibice na stadionie coraz bardziej sfrustrowani postawą zawodników MKS-u, którzy pomimo gigantycznej przewagi nie potrafią strzelić bramki kontaktowej.