MKS Kluczbork – Kalisz 1:2 (koniec) | Raków – Jarota 3:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Zagłębie S. 2:1 (koniec)
Warta – Błękitni 0:2 (koniec) | Polonia B. – Ruch Z. 1:0 (koniec) | Polkowice – Rozwój 1:2 (koniec)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 09.11.2013, 14:00 • Stadion Miejski w Ostrowie • 2 Liga Zachodnia

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację! (15:53:08)

Bohaterem spotkania zawodnik gospodarzy – Michalski.

Za nami spotkanie Ostrovii z Zagłębiem. Gospodarze wygrali 2:1. W drugiej połowie padły wszystkie bramki.

90+3
    Rzut rożny dla Zagłębia.

90+2
    Rzut wolny dla gości przed polem karnym Ostrovii.

90+2
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Kursa, na boisku pojawia się Czarnecki.

90+1
    Tylec sfaulowany przez Błaszczyka. Rzut wolny dla Zagłębia.

90+1
    Żółta kartka dla Błaszczyka (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski).

90
    Trzy minuty doliczone do do drugiej połowy spotkania.

89
    Gol dla Ostrovii!
    Bramkę zdobył DAMIAN MICHALSKI. Skrobacz zagrał do niepilnowanego w polu karnym Michalskiego, a ten strzelił obok Struskiego.

89
    Wrzesiński faulowany w środku pola.

88
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Szymanowski, na boisku pojawia się Izydorski.

87

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

82
    Rzut wolny dla Ostrovii tuż przed polem karnym Zagłębia.

82
    Kowalski-Haberek strzela na bramkę! Struski sparował piłkę na rzut rożny.

80
    Ostatnie dziesięć minut spotkania.

80
    Korner dla gospodarzy.

79

75
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Szepeta, na boisku pojawia się Skrobacz.

73
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Tumicz, na boisku pojawia się Jankowski.

70
    W środku pola faulowany był jeden z zawodników Zagłębia. Rzut wolny dla gości.

67
    Uderzenie Krawczyka broni Struski. To był mocny i precyzyjny strzał, a i doskonała interwencja bramkarza Zagłębia.

65
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Sadowski, na boisku pojawia się Grzesik.

61
    Po pierwszych minutach drugiej połowy można powiedzieć, że zawodnicy w końcu zaczęli grać. Dwie bramki, obie ładne i szybkie akcje, to tylko dowodzi, że druga połowa będzie do samego końca emocjonująca.

59
    Gol dla Zagłębia S.!
    Bramkę zdobył HUBERT TYLEC. Dośrodkowanie ze skrzydła w pole karne Ostrovii. Precyzyjnym strzałem głową Tylec kieruje piłkę do siatki.

57
    Bramkę zdobył MICHAŁ WRZESIŃSKI. Wrzutka w pole karne ze skrzydła w wykonaniu Michalskiego. Piłkę uderza Wrzesiński i zdobywa bramkę.

54
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Kempiński, na boisku pojawia się Michalski.

52
    Szatan faulował Czecha. Zawodnik gości otrzymał kartkę, a drużyna Ostrovii rzut wolny. Piłka w środku pola.

52
    Żółta kartka dla Szatana (Zagłębie Sosnowiec).

50
    Piękne uderzenie zawodnika Zagłębia – Marka. Piłka minimalnie obok bramki Ostrovii.

48
    Kempiński uderzył na bramkę, ale o precyzji strzału nic nie napiszemy.

47

46
    Obie drużyny bez zmian.

46

Gorzej już być nie może, a to tylko zachęca do śledzenia drugiej połowy, na która serdecznie zapraszamy!

Za nami 45 minut nudnawej gry dla serca kibica i komentatora.

39
    Wrzesiński faulowany przed polem karnym Zagłębia. Rzut wolny dla Ostrovii.

37
    Do piłki po stałym fragmencie gry doszedł w polu karnym gospodarzy Szatan. Uderzenie głową pomocnika Zagłębia trafiło obok bramki.

36

35
    Ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy.

32
    Nuda, nuda i nuda. Ktoś piłkę kopię, ktoś za piłką biega, ale redaktor prowadzący wciąż ziewa.

30
    Rzut rożny dla gospodarzy.

28
    Grube wrzuca piłkę w pole karne Ostrovii. Piłkę złapał Pawłowski.

28
    Rzut wolny dla Zagłębia na połowie gospodarzy.

25
    Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kowalski-Haberek. Piłka trafiła obok bramki Zagłębia.

22
    Wrzutka w pole karne Ostrovii po rzucie wolnym. Głową uderzył Tumicz minimalnie obok bramki.

21
    Rzut wolny dla Zagłębia. Piłka ustawiona blisko środka boiska.

19
    Rzut rożny dla Ostrovii.

17
    Mecz jest wyrównany. Akcje przenoszą się od jednej po drugą bramkę.

15
    Pierwszy kwadrans za nami. Na boisku niewiele się dzieje.

13
    Tumicz otrzymał podanie ze skrzydła i uderzył na bramkę Pawłowskiego. Piłka obok bramki.

12
    Grube uderzał z wolnego. Piłka nad bramką gospodarzy.

11
    Rzut wolny dla Zagłębia. Piłka ustawiona w bliskiej odległości od bramki Ostrovii.

9
    Uderzenie Krawczyk uderzał na bramkę. Piłka obok bramki.

7
    Wrzutka w pole karne Ostrovii Sadowskiego. Piłkę złapał bramkarz gospodarzy.

5
    Szepeta faulowany w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy.

3
    Początek spotkanie bez groźnych akcji. Obie drużyny ostrożnie badają możliwości rywala.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Spiker powitał zawodników obu drużyn.

Zawodnicy wychodzą na boisko.

Przed nami spotkanie Ostrovii z Zagłębiem!

Dzień dobry Państwu!

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, D. Rejer, Czech, Błaszczyk – Wrzesiński, Kowalski-Haberek, Molka, Szymanowski, Szepeta – Kempiński
    Rezerwowi: J. Rejer, Michalski, Giecz, Cyfert, Skrobacz, Izydorski, Wachowiak

Zagłębie Sosnowiec: Struski – Kursa, Sierczyński, Grudniewski, Marek – Sadowski, Szatan, Grube, Matusiak – Tumicz, Tylec
    Rezerwowi: Wieczorek, Jankowski, Malara, Grzesik, Cyganek, Jarczyk, Czarnecki

Sędziowie: Marcin Liana (Bydgoszcz).

Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00

W zespole gospodarzy zabraknie Krzysztofa Gościniaka, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Z kolei do gry gotowy będzie Błażej Cyfert.

Z kolei piłkarze Ostrovii plasują się trzy pozycje niżej. Na swoim koncie mają 18 oczek.

W tabeli lepszą pozycję zajmują piłkarze Zagłębia Sosnowiec. Goście plasują się na ósmym miejscu z liczbą 22 punktów.

Kolejne spotkanie rozegrają w sobotę piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Tym razem zmierzą się oni z Zagłębiem Sosnowiec.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.