Everton – Liverpool 3:3 (koniec) | Arsenal – Southampton 2:0 (koniec) | Fulham – Swansea 1:2 (koniec)
Hull – Crystal Palace 0:1 (koniec) | Newcastle – Norwich 2:1 (koniec) | Stoke – Sunderland 2:0 (koniec)
West Ham – Chelsea 0:3 (koniec)
Everton F.C.
3:3 (1:2)
Liverpool F.C.
Sobota 23.11.2013, 13:45 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League

90+4
    Ależ kombinacja Evertonu w polu karnym gości. Ostatecznie, jednak obrona ekspediuje piłkę na aut.

90+3
    Potężne uderzenie z woleja Suareza i wyśmienicie w bramce Howard.

90+1
    Moses dostaje idealną piłkę na głowę od Suareza, ale fatalnie się myli.

89
    Gol dla Liverpoolu!
    Świetna centra Gerrarda wprost na głowę DANIELA STURRIDGE, który nie miał problemów z zamknięciem akcji głową.

88
    Strzelec pierwszego gola dla Evertonu schodzi z boiska, a zastępuje go Osman.

87
    Distin dostaje kartkę za faul.

86
    Mirrallas strzela z narożnika pola karnego i pewnie broni Mignolet.

83
    Pienaar siada na ławce a zastępuje go Stones.

82
    Gol dla Evertonu!
    ROMEO LUKAKU po raz drugi!!! Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego, Johnson przegrywa pojedynek główkowy i napastnik Belgii strzela głową w samo okno.

81
    Co dziś w bramce robi Mignolet!!! Deulofeu strzela z kąta i świetnie nogami broni golkiper gości.

79
    Lucas balansował już na pograniczu czerwonej kartki. Zastępuje go Sturridge.

78
    Cudowne podanie Gerrarda do Suareza, który mocno strzela głową. Jak tego nie strzelił Urugwajczyk. Dobre zachowanie Howarda.

72
    ROMEO LUKAKU wykorzystuje potężne zamieszanie i strzałem z pierwszej piłki po ziemi pokonuje swojego kolegę z reprezentacji Belgi.

72
    Lukaku strzela z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie zmierzała do bramki kolo słupka i genialnie broni Mignolet.

70
    Lukaku dochodzi do niezłej piłki i strzela z pierwszej piłki. Świetnie ustawiony w bramce Mignolet.

68
    Moses pojawia się w miejsce Allena, który w drugiej połowy nie zaliczy do udanych.

67
    Lucas ostro traktuje swojego przeciwnika w bocznym sektorze boiska.

64
    Wspaniała parada Mignoleta, który już 2 raz w tej połowie ratuje swój zespół. Szansę na bramkę miał Lukaku.

62
    Allen fauluje Mirrallasa za co ogląda kartkę.

60
    Genialnie zwiódł 3 obrońców Evertonu, wystawia piłkę Allenowi, który miał przed sobą położonego już Howarda a mimo to Walijczyk nie trafia w bramkę z czystej pozycji z ok 6 metrów!!!! Niesłychane!

54
    Deulofeu otrzymuje piłkę i dzięki swojej szybkości staje oko w oko z Mignoletem!!! Belg broni, jednak nogami strzał Hiszpana.

50
    Deulofeu, niezwykle utalentowany, młody gracz wypożyczony Barcelony pojawia się w miejsce Bainesa.

45+3
    Piękna, dwójkowa akcja Bainesa i Pienaara, zakończona niecelnym strzałem pierwszego z nich.

45+1
    3 minuty zostają doliczone do pierwszej odsłony. Ma to związek z długą przerwą przy urazie Suareza.

36
    Sędzia spotkania popełnia fatalny błąd i tylko żółta kartka dla Mirrallasa. Arbiter nie wytrzymał presji tego spotkania.

34
    Brutalny faul nakładką Mirrallasa i to bez wątpienia powinna być czerwona kartka, a nawet bordowa. Suarez zwija się z bólu na boisku.

31
    Barkley słusznie dostaje kartkę za nurkowanie i próbę wymuszenia stałego fragmentu gry.

26
    Mirrallas!!! Belg uderzył potężnie z dystansu i piłka o centymetry minęła słupek bramki gości.

21
    Barkley wspaniale, technicznie uderza z dystansu i piękna parada na linii Mignoleta.

19
    Znakomity strzał z ok 30 metrów LUISA SUAREZA. Urugwajczyk uderzył idealnie koło muru i świetnie dokręcił piłkę przy samym słupku. Liverpool znowu prowadzi w tym spotkaniu.

18
    Rzut wolny dla Liverpoolu. To będzie doskonała okazja na bezpośredni strzał.

12
    Genialne wyjście z bramki Mignoleta na skraj pola karnego ratuje zespół Liverpoolu przed stratą bramki. Bardzo blisko całej sytuacji był Lukaku.

9
    Wspaniale rozpoczęło się to spotkanie przy Goodison Park!!!

8
    KEVIN MIRRALLAS doprowadza szybko do wyrównania. Świetna centra w pole karne Bainesa i idealnie ustawiony był belgijski skrzydłowy, który także z bliska pokonuje golkipera.

5
    Kardynalny błąd obrony Evertonu, walkę w powietrzu wygrywa Suarez, piłka trafia do PHILIPPE COUTINHO, który strzałem zewnętrzną stroną buta umieszcza piłkę z najbliższej odległości w bramce!!! Wspaniały początek dla gości.

Kamil Zarzycki

Gole: 8. Mirrallas, 72. Lukaku, 82. Lukaku – 5. Coutinho, 19. Suarez, 89. Sturridge

Kartki:   31. Barkley (EVE), 36. Mirrallas (EVE), 87. Distin (EVE) – 62. Allen (LIV), 67. Lucas (LIV)

Everton F.C.: Howard – Baines (50' Deulofeu), Distin, Jagielka, Coleman – Barry, McCarthy, Pienaar (83' Stones), Barkley, Mirrallas (88' Osman) – Lukaku
    Zmiany: Robles, Heitinga, Naismith, Deulofeu, Osman, Stones, Jelavic

Liverpool F.C.: Mignolet – Johnson, Agger, Škrtel, Flanagan – Lucas (69' Sturridge), Gerrard, Allen (68' Moses) – Henderson, Coutinho, Suárez.
    Zmiany: Jones, Touré, Luis Alberto, Moses, Sturridge, Sakho, Sterling

Sędziowie: Dowd- Mullarkey, Cann- Webb