Everton – Liverpool 3:3 (koniec) | Arsenal – Southampton 2:0 (koniec) | Fulham – Swansea 1:2 (koniec)
Hull – Crystal Palace 0:1 (koniec) | Newcastle – Norwich 2:1 (koniec) | Stoke – Sunderland 2:0 (koniec)

Bramkę zdobył OLIVIER GIROUD.

I doszło do tego na co zapowiadało się od około 55 minuty, Kanonierzy podwyższają swoje prowadzenie! Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Oliver Giroud myli Boruca, który rzuca się w prawy róg i pakuje futbolówkę w lewy!

86
    RZUT KARNY DLA ARSENALU!

Niezła centra z kornera, do piłki wyskakuje Mertesacker, który jest ciągnięty za koszulkę przez Fonte i pada na murawę. Arbiter nie ma wątpliwości i wskazuje na jedenasty metr!

83
    Świetny szybki atak Kanonierów. Ramsey świetnie zagrał na prawą stronę do Walcotta, ten otrzymał futbolówkę przed polem karnym i natychmiast zdecydował się na uderzenie, piłka o milimetry mija lewy słupek bramki Boruca!

81
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Arsene Wenger postanawia wzmocnić defensywę. Boisko opuszcza Ozil, a w jego miejsce wchodzi Monreal.

74
    Tak jest, Hiszpan opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Tomas Rosicky.

70
    I mamy zapowiadaną zmianę. Boisko opuszcza Cazorla, a w jego miejsce wchodzi Theo Walcott.

53
    Szybka druga zmiana w zespole gości. Manuel Pochettino postanawia nie czekać i wzmacnia napad. W miejsce Lallany, na boisku pojawia się Osvaldo.

49
    Brzydki faul w środku pola Wanyamy na Cazorli i słusznie zostaje on ukarany żółtym kartonikiem.

46
    W przerwie zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Luke Shaw, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Steven Davis.

45+2
    Kanonierzy chcieli wyjść z szybkim atakiem, piłka trafiła do Giroud, którego brutalnie wypastowaną nogą zaatakował Hooiveld i słusznie został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

40
    Święci wciąż naciskają i stwarzają sobie kolejną dobrą okazje! Przed polem karnym Kanonierów piłkę otrzymał Rodriguez, zagrał na prawe skrzydło do Lallany, który natychmiast mu odegrał po ziemi, Anglik przyjął pilkę podrzucił sobie piłkę i mocno uderzył z woleja, świetną ofiraną paradą popisuje się jednak Szczęsny, który odbija z trudem piłkę w bok, tu jest jeszcze Lambert, który dobija, ale obok bramki. Nawet jednak jakby trafił do siatki to gol nie został by uznany , gdyż był on na spalony.

33
    Niezła centra w pole karne Warda- Prowse, na 5 metrze najwyżej do piłki wyskakuje jednak Mertesacker, który wybija piłkę przed szesnastkę tu jest Ramsey, ten jednak kiksuje przy próbie wybicia piłki i trafia ona do Lallany, który popisuje się natychmiastowym uderzeniem i Szczęsny z najwyższym trudem przerzuca piłką nad bramką. Goście marnują niezłą okazję!

22

Napór Kanonierów rósł z minuty na minutę i w końcu wychodzą oni na prowadzenie! Niestety ale wydatnie im w tym pomógł Artur Boruc, który popełnił katastrofalny błąd! Polak otrzymał podanie w polu karnym od Clyne, zamiast wybić piłkę wdał się w drybling z OLIVIEREM GIROUD, parokrotnie przekładał piłkę z prawej nogi na lewą miał okazję wybić, ale nie wiedzieć czemu tego nie robił i w końcu Francuz skutecznie wstawił nogę wybił mu piłkę i bez problemu skierował ją do pustej bramki!

17
    W końcu jest pierwsza kapitalny atak Kanonierów, którymi tak zachwycają podczas obecnego sezonu. Mnóstwo podań w środku pola, w końcu Arteta zagrywa na prawe skrzydło do Ozila, ten przyjmuje futbolówkę i świetnie zagrywa na 11 metr po ziemi, tutaj do piłki dopada wbiegający Ramsey uderza z piętki i piłka po raz drugi w tym spotkaniu ląduje na lewym słupku! Tym razem odbija się jednak od niego i wychodzi poza boisko.

11
    I w końcu po 10 minutach mamy znakomitą sytuację! Przed polem karnym piłkę otrzymał Ramsey, zagrał górą w pole karne, tu Fonte źle wybił piłkę i trafiała ona na prawej stronie szesnastki pod nogi Wilshere, ten popisał się kapitalnym lobem z ostrego kąta, po którym piłka wylądowała na lewym słupku i wyłapał ją Boruc!