Reims – PSG 0:3 (koniec) | Évian TG – Lorient 0:4 (koniec) | Lyon – Valenciennes 1:1 (koniec)
Montpellier – Guingamp 1:1 (koniec) | Rennes – Bordeaux 1:1 (koniec) | Sochaux – Bastia 1:1 (koniec)
FC Sochaux
1:1 (0:1)
SC Bastia
Sobota 23.11.2013, 20:00 • Stade Auguste Bonal, Montbéliard • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. Dobranoc. (21:54:53)

FC Sochaux remisuje 1:1 z SC Bastia w meczu 14 kolejki Ligue 1. Po niemrawej pierwszej połowie, w drugich 45 minutach oglądaliśmy momentami naprawdę bardzo ciekawy mecz. Negatywnym bohaterem spotkania był z pewnością sędzia Bien, który 53 minucie meczu zdecydowanie się pogubił.

90+5
    Corchia uderza z stojącej piłki i Landreau popisuje się świetną interwencją!

90+5
    Wciąż trwają przygotowania do rozegrania tego rzutu wolnego.

90+4
    Roudet faulowany tuż przed polem karnym przeciwnika.

90+2
    O cztery minuty została przedłużona druga część meczu.

90+2
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Palmieri, na boisku pojawia się Keserü.

90+1
    Mayuka przeprowadza świetną akcję lewą stroną, którą kończy strzałem w boczną siatkę!

90
    Bakambu uderza piłkę głową tuż na poprzeczką.

90
    Przyblokowany strzał jednego z gospodarzy i będzie rzut rożny dla Sochaux.

88
    Bruno minął już bramkarza, ale wcześniej sędzia boczny zasygnalizował pozycję spaloną.

87
    Piłka po dośrodkowaniu z narożnika boiska szybko opuszcza pole karne gospodarzy.

86
    Ba świetnie wyszedł z kontrą i oddał mocny strzał z ostrego kąta na bramkę Sochaux. Pouplin z problemami wybił piłkę za bramkę, gdyby jednak Ba poszukał podaniem lepiej ustawionych kolegów, to prawdopodobnie padłby gol.

84
    Pierwszy strzał Nogueira zostaje zablokowany, a po drugim piłka o dobry metr mija słupek bramki rywali.

83
    Khazri leży na boisku i od kilkudziesięciu sekund się nie podnosi.

81
    Dobre dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy Sochaux nie sięgnął piłki w polu karnym.

80
    Bakambu nie trafia czysto w piłkę tuż przed bramką rywali. Tylko korner dla Sochaux.