Reims – PSG 0:3 (koniec) | Évian TG – Lorient 0:4 (koniec) | Lyon – Valenciennes 1:1 (koniec)
Montpellier – Guingamp 1:1 (koniec) | Rennes – Bordeaux 1:1 (koniec) | Sochaux – Bastia 1:1 (koniec)
FC Sochaux
1:1 (0:1)
SC Bastia
Sobota 23.11.2013, 20:00 • Stade Auguste Bonal, Montbéliard • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. Dobranoc. (21:54:53)

FC Sochaux remisuje 1:1 z SC Bastia w meczu 14 kolejki Ligue 1. Po niemrawej pierwszej połowie, w drugich 45 minutach oglądaliśmy momentami naprawdę bardzo ciekawy mecz. Negatywnym bohaterem spotkania był z pewnością sędzia Bien, który 53 minucie meczu zdecydowanie się pogubił.

90+5
    Corchia uderza z stojącej piłki i Landreau popisuje się świetną interwencją!

90+5
    Wciąż trwają przygotowania do rozegrania tego rzutu wolnego.

90+4
    Roudet faulowany tuż przed polem karnym przeciwnika.

90+2
    O cztery minuty została przedłużona druga część meczu.

90+2
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Palmieri, na boisku pojawia się Keserü.

90+1
    Mayuka przeprowadza świetną akcję lewą stroną, którą kończy strzałem w boczną siatkę!

90
    Bakambu uderza piłkę głową tuż na poprzeczką.

90
    Przyblokowany strzał jednego z gospodarzy i będzie rzut rożny dla Sochaux.

88
    Bruno minął już bramkarza, ale wcześniej sędzia boczny zasygnalizował pozycję spaloną.

87
    Piłka po dośrodkowaniu z narożnika boiska szybko opuszcza pole karne gospodarzy.

86
    Ba świetnie wyszedł z kontrą i oddał mocny strzał z ostrego kąta na bramkę Sochaux. Pouplin z problemami wybił piłkę za bramkę, gdyby jednak Ba poszukał podaniem lepiej ustawionych kolegów, to prawdopodobnie padłby gol.

84
    Pierwszy strzał Nogueira zostaje zablokowany, a po drugim piłka o dobry metr mija słupek bramki rywali.

83
    Khazri leży na boisku i od kilkudziesięciu sekund się nie podnosi.

81
    Dobre dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy Sochaux nie sięgnął piłki w polu karnym.

80
    Bakambu nie trafia czysto w piłkę tuż przed bramką rywali. Tylko korner dla Sochaux.

79
    Bez zagrożenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

78
    Piłka po rykoszecie mija o centymetry bramkę Bastii! Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

78
    Contout ładnie miną rywala, ale uderzył już bardzo źle.

76
    Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Boumal, na boisku pojawia się Diallo.

74
    Gol dla Sochaux!

Modesto mija się z piłkę dośrodkowaną w pole karne z boku boiska. Za nim stoi EMMANUEL MAYUKA, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości!

73
    Pouplin świetnie interweniuje przed polem karnym, gdzie ubiega pędzącemu ku piłce Bruno.

72
    Corchia z rzutu wolnego prosto w mur.

70
    Dośrodkowanie w pole karne gości. Do piłki dochodzi Mayuka, który jednak źle sobie przyjmuje piłkę i w ostatniej chwili futbolówkę wybija jeden z obrońców.

69
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Boudebouz, na boisku pojawia się Ilan.

68
    Corchia dośrodkowuje prosto w ręce bramkarza gości.

67
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Krasić, na boisku pojawia się Adama Ba.

65
    Bastia w drugiej części meczu wyłącznie się broni. Sochaux gra dużo lepiej niż w pierwszej połowie, ale na razie nie udało się gospodarzom strzelić gola, którego sędzia Bien mógłby uznać.

64
    Landreau pod presją wybija piłkę na aut. Gra zostanie wznowiona na wysokości pola karnego.

62
    Kolejne powtórki sytuacji, po której padał druga nieuznana bramka sprawiają, że coraz ciężej zrozumieć o co mogło chodzić sędziemu głównemu dzisiejszego spotkania.

60
    Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Rafaël Dias, na boisku pojawia się Doubaï.

60
    Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Prcić, na boisku pojawia się Roudet.

59
    Małe zmieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie piłka zostaje wybita poza szesnastkę.

58
    Mayuka na spalonym.

55
    Wracamy do gry po długim zamieszaniu.

54
    Ciężko powiedzieć dlaczego sędzia przerwał akcję dopiero gdy piłka wpadła do siatki i gdzie był Landreau podczas rozgrywania tej kontry. Kuriozalna sytuacja.

53
    Kontra Sochaux. Jeden z gospodarzy widząc że nie ma bramkarza Basti na bramce decyduje się na lekkie uderzenie z bardzo daleka. Piłka trafia do siatki, ale sędzia znów nie uznaje tego gola.

53
    Krasić wpada w pole karne i uderza wysoko nad bramką!

52
    Peybernes ładnie mija rywala i podaje w pole karne. Tam jednak piłkę wybijają spokojnie obrońcy gości.

50
    Corchia pognał do długiej piłki rzuconej na prawą stronę. Ostatecznie Francuzowi nie udało się opanować tej piłki gdyż został przepchnięty przez obrońcę.

48
    Mayuka nie opanował piłki w polu karnym, mimo że nie był naciskany przez rywali.

47
    Piłka znalazła się w bramce gości, ale sędzia dopatrzył się chyba faulu i nie uznał gola!

46
    Wydaje się że obie drużyny zaczęły drugą cześć bez zmian.

46

SC Bastia prowadzi 1:0 z FC Sochaux po pierwszych 45 minutach spotkania. Jedną jak dotąd bramkę strzelił Boudebouz. Jak na razie mecz nie zachwyca, gra toczona jest słabym tempie. Oglądamy bardzo dużo niecelnych podań i niewiele celnych strzałów.

45+1
    Sędzia Bien przedłużył pierwszą część meczu o jedną minutę.

45
    Corchia próbował dośrodkowywać, ale wyszedł mu z tego groźny strzał, po którym piłka prawie wpadła do siatki.

43
    Rafaël Dias uderzył piłkę z około 25 metrów. Landreau z problemami broni ten strzał.

41
    Wydaje się że lekko zaczyna rosnąć przewaga gospodarzy.

40
    Bruno również ukarany żółtym kartonikiem.

40
    Gracze Sochaux długo utrzymywali się przy piłce na połowie rywali, ale nie zdołali oddać strzału.

36
    Dobre dośrodkowanie Bakambu z lewej strony boiska, ale żaden z dwójki jego kolegów w polu karnym nie zdołał zamknąć tej akcji.

35
    Piłkarze Sochaux przejmują piłkę w środkowej strefie boiska, ale zupełnie nie mają pomysłu jak wyprowadzić kontrę.

33
    Szybka akcja gospodarzy zakończyła się niecelnym podaniem tuż przed polem karnym przeciwnika.

31
    Gol dla Bastii!

Świetna akcja po prawej stronie Krasića, który po ziemi dogrywa w pole karne. Tam piłka przypadkowo odbija się od jednego z zawodników i trafia do zupełnie niepilnowanego RYADA BOUDEBOUZA, który lekkim i dokładnym uderzeniem pokonuje bramkarza rywali.

28
    Od kilku minut nic ciekawego nie dzieje się na boisku.

27
    Rafaël szukał długim podaniem skrzydłowego, ale nie zdołał podać dokładnie.

25
    Mayuka zagrywa do Bakambu, który próbuje dość ekwilibrystycznie uderzać na bramkę.

24
    Gracz z Tunisu już poza boiskiem. Wracamy do gry.

23
    Khazri wciąż leży na murawie. Udzielana mu jest pomoc lekarska.

22
    Khazri został brzydko potraktowany przez rywala.

20
    Ekspresowa odpowiedź Sochaux. Mayuka mija jednego rywala, drugiego nabiera na zamach i gdy wydaje się że za chwilę odda soczysty strzał, to Zambijczyk dalej próbuje dryblować, czym marnuje świetną sytuację, którą sam sobie stworzył.

19
    Krasić miał przed sobą tylko bramkarza, ale uderza wysoko nad bramką z ostrego kąta!

18
    Boumal wrzuca piłkę w pole karna. Futbolówka pada łupem Landreau, który pewnie łapie piłkę.

17
    Groźna akcja Sochaux. Wydawało się że obrońcy gości już panują nad piłką, ale dość przypadkowo przejmuje ją Prcić i uderza tuż obok słupka bramki rywali.

16
    Tym razem piłka szybko opuszcza szesnastkę gospodarzy.

15
    Dośrodkowanie na krótki słupek i jeden z obrońców Sochaux prawie trafił piłką do własnej bramki. Kolejny rzut rożny.

14
    Boudebouz decyduje się na strzał zza pola karnego. Dobre uderzenie, ale piłka zostaje zablokowana i będzie korner dla gości.

14
    Prawie kwadrans gry za nami. Gra obydwu drużyn na razie nie zachwyca.

12
    Romaric próbował uderzać z dystansu. Piłka przeleciała bardzo daleko od bramki.

10
    Rzut wolny dla Sochaux. Słabe dośrodkowanie i piłkę wybijają goście.

9
    Bez zagrożenia po wrzutce z rzutu rożnego.

9
    Bakambu dośrodkował w pole karne i tam jeden z obrońców Basti wybił piłkę na rzut rożny.

8
    Goście długo rozgrywali piłkę z prawej strony boiska i przy próbie prostopadłego podania stracili ją.

7
    Khazri przerzucił piłkę nad wszystkim zawodnikami znajdującymi się w polu karnym.

6
    Goście wywalczyli rzut rożny.

5
    Zbyt długie zagranie w kierunku Bakambu.

5
    Bruno na sporym spalonym.

4
    Rzut wolny dla Basti. Zbyt krótkie dośrodkowanie i piłkę spokojnie przejmują miejscowi gracze.

2
    Długa akcja piłkarzy Sochaux zakończyła się na stracie przed polem karnym rywali.

1
    Pierwsza interwencja Pouplina po strzale jednego z gości.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

FC Sochaux: Pouplin – Carlão, Corchia, Peybernes, Nogueira, Rafaël Dias, Boumal, Prcić, Mayuka, Contout, Bakambu
    Rezerwowi: Cros, Doubaï, Kanté, Camara, Roudet, Faussurier, Diallo

SC Bastia: Landreau – Diakité, Modesto, Harek, Palmieri, Romaric, Krasić, Cahuzac, Boudebouz, Khazri, Bruno
    Rezerwowi: Keserü, Adama Ba, Sablé, Ilan, Cioni, Vincensini, Barbato

Sędziowie: Bien, Plancon, Danizan.

Bardzo ciężko wskazać faworyta tego meczu. Sochaux niby gra słabo, ale od kilku kolejek nie zwykło u siebie przegrywać. Natomiast Bastia jest groźna wyłącznie na własnym boisku. Początek relacji z meczu na Lajfy.com już od godziny 20:00.

Zupełnie inaczej radzi sobie w tym sezonie Bastia. Goście dzisiejszego meczu zdobyli jak dotąd 18 punktów, co daje im 10 pozycję w lidze.

FC Sochaux jest jedną z największych negatywnych niespodzianek tego sezonu w Ligue 1. Piłkarze z Montbéliard zajmują ostatnią pozycję w lidze z marnymi 7 punktami na koncie.

Będzie to mecz drużyn, które poprzedni sezon zakończyły w dolnej połowie tabeli. Sochaux zajęło 15 miejsce, a Bastia z sześcioma punktami więcej była 12.

W sobotni wieczór czeka nas spotkanie w ramach 14 kolejki francuskiej Ligue 1. Zmierzą się w nim FC Sochaux i SC Bastia.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.