Puszcza – GKS Bełchatów 0:2 (koniec) | Okocimski – Sandecja 0:0 (koniec) | Dolcan – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Miedź – Wisła Pł. 0:0 (koniec) | GKS K. – Flota 1:1 (koniec) | Arka – Stomil 3:3 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:2 (0:2)
GKS Bełchatów
Sobota 23.11.2013, 12:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (13:55:42)

GKS Bełchatów wygrywa w Niepołomicach 2:0! Wynik meczu w 4. minucie samobójczym trafieniem otworzył Wallace, a już w 10. minucie, za sprawą bramki Wilusza, było 2:0. Warto zaznaczyć również, że gospodarze kończyli mecz w ósemkę, bowiem z boiska za dwie żółte kartki wylecieli Uwakwe, Biernat i Wallace!

Koniec meczu!

90+3
    Sprzed pola karnego uderzał Basta, ale zrobił to bardzo niecelnie.

90+2
    W znakomitej sytuacji znalazł się Michał Mak, oddał jednak strzał w sam środek, gdzie stał Stępniewski.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Głęboka wrzutka Szymorka, ale w polu karnym najwyżej wyskoczył bramkarz gospodarzy.

88
    Z prawej strony dośrodkowywał Basta, ale piłka padła łupem Stępniewskiego.

87
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Szymańskiego zastępuje Szymon Sawala.

86
    Mateusz Szymorek ukarany żółtą kartką.

84
    Gol dla gości! Na głowę Szymańskiego piłkę zgrał Baranowski, ten pierwszy posłał ją do bramki, jednak sędzia liniowy uniósł chorągiewkę!

83
    Dośrodkowywał Basta, ale piłka została zablokowana i trafiła w górną siatkę.

82
    Mateusz Mak zmienia z kolei Wrońskiego.

80
    Michał Mak zastępuje Bartosiaka.

78
    Niesamowita sytuacja, gospodarze grają w ośmiu! Tym razem drugą żółtą kartką ukarany Wallace!