Puszcza – GKS Bełchatów 0:2 (koniec) | Okocimski – Sandecja 0:0 (koniec) | Dolcan – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Miedź – Wisła Pł. 0:0 (koniec) | GKS K. – Flota 1:1 (koniec) | Arka – Stomil 3:3 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:2 (0:2)
GKS Bełchatów
Sobota 23.11.2013, 12:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga

GKS Bełchatów wygrywa w Niepołomicach 2:0! Wynik meczu w 4. minucie samobójczym trafieniem otworzył Wallace, a już w 10. minucie, za sprawą bramki Wilusza, było 2:0. Warto zaznaczyć również, że gospodarze kończyli mecz w ósemkę, bowiem z boiska za dwie żółte kartki wylecieli Uwakwe, Biernat i Wallace!

90+2
    W znakomitej sytuacji znalazł się Michał Mak, oddał jednak strzał w sam środek, gdzie stał Stępniewski.

87
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Szymańskiego zastępuje Szymon Sawala.

86
    Mateusz Szymorek ukarany żółtą kartką.

84
    Gol dla gości! Na głowę Szymańskiego piłkę zgrał Baranowski, ten pierwszy posłał ją do bramki, jednak sędzia liniowy uniósł chorągiewkę!

82
    Mateusz Mak zmienia z kolei Wrońskiego.

80
    Michał Mak zastępuje Bartosiaka.

78
    Niesamowita sytuacja, gospodarze grają w ośmiu! Tym razem drugą żółtą kartką ukarany Wallace!

69
    Gospodarze będą grać w dziewięciu! Bartosiaka nieprzepisowo powstrzymywał Marcin Biernat, za co został ukarany drugą żółtą kartką!

67
    Ładne, techniczne uderzenie Bartosiaka sprzed pola karnego, ale pewnie interweniował Stępniewski.

65
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, Janika zmienia Paweł Moskwik.

64
    Żółtym kartonikiem napomniany Biernat.

57
    Za powstrzymanie kontrataku gości żółtą kartką ukarany Wallace.

52
    Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Longinus Uwakwe! Gospodarze przez 40 minut grać będą w dziesiątkę!

47
    Za faul na Wrońskim żółtą kartką ukarany Nowak.

46
    W przerwie nastąpiły dwie zmiany w zespole Puszczy, boisko opuścili Mikołajczyk i Kałat, których zmienili Damian Szymonik i Łukasz Nowak.

Do przerwy goście, dzięki samobójczej bramce Wallace'a i trafieniu Wilusza, prowadzą w Niepołomicach 2:0! Po pierwszych dziesięciu minutach, kiedy to padły obie bramki, do głosu powoli dochodzić zaczęła Puszcza, ale nie gospodarze nie zdołali zdobyć kontaktowej bramki!

41
    Ładna akcja gospodarzy, którą mocnym uderzeniem w boczną siatkę zakończył Janik!

37
    Z prawej strony wprost na głowę Bartosiaka dośrodkował Wroński, napastnik Bełchatowa był zupełnie niekryty, ale uderzył tak, że Stępniewski zdołał obronić!

29
    Kolejne dośrodkowanie Wacławczyka, główkował Szymański, ale bardzo dobrze interweniował Stępniowski.

21
    Z prawej strony uderzał Cholewiak, ale Malarz nie miał problemu z interwencją.

16
    Po dośrodkowaniu na długi słupek z rzutu rożnego piłkę głową w pole bramkowe zgrał Strózik, tam czekał już Wallace, jednak z jego strzałem pod poprzeczkę poradził sobie Malarz!

14
    Za dyskusje z arbitrem żółtymi kartkami upomniani Łukasz Wroński i Longinus Uwakwe.

10
    Gol dla GKS-u!
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wacławczyk, piłka trafiła wprost na głowę WILUSZA, który bez problemu trafił do bramki!

4
    Mocne uderzenie Wacławczyka, z którym radzi sobie Stępniowski, jednak niewytłumaczalnie zachował się w tej sytuacji WALLACE, który zagrał wślizgiem w stronę bramkarza! Ten jednak leżał jeszcze po poprzedniej interwencji i był bezradny! Kuriozalna bramka!