MMTS – Pogoń 26:33 (koniec) | Górnik – PGE Vive 20:35 (koniec) | Azoty – Piotrkowianin 32:32 (koniec)
MMTS Kwidzyn
26:33 (15:15)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
Niedziela 08.12.2013, 17:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Orlen Superliga mężczyzn

Ja już dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne wydarzenia, których nie brakuje na portalu lajfy.com! (18:35:24)

MVP wędruje do bramkarza gości Stojkovicia, który zwłaszcza po przerwie odebrał chęć do gry MMTS-owi

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, w drugiej już zdecydowana przewaga Pogoni, która szybko odjechała rywalom i kontrolowała resztę meczu. MMTS po raz kolejny rozegrał słabszą drugą połowę, ale tym razem skończyło się to dla nich gorzej niż to było w meczu z Orlen Wisłą Płock