Hull – Man Utd 2:3 (koniec) | Aston Villa – Crystal Palace 0:1 (koniec) | Cardiff – Southampton 0:3 (koniec)
Chelsea – Swansea 1:0 (koniec) | Everton – Sunderland 0:1 (koniec) | Newcastle – Stoke 5:1 (koniec)
Norwich – Fulham 1:2 (koniec) | Tottenham – West Bromwich 1:1 (koniec) | West Ham – Arsenal 1:3 (koniec)
Man City – Liverpool 2:1 (koniec)
Cardiff City F.C.
0:3 (0:3)
Southampton F.C.
Czwartek 26.12.2013, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Angielska Premier League

Serdecznie zapraszam na dzisiejszy hit czyli spotkanie Manchesteru City – Liverpool, które zapowiada się arcyciekawie, a relację z tego spotkania przeprowadzi jak zawsze nasz portal lajfy.com. (17:56:11)

Na duże oklaski zasługuję świetnie spisująca się formacja ofensywna gości, która wykorzystała dzisiaj niefrasobliwość obrony Cardiff i wykorzystała wszystkie sytuację wygrywając ten mecz już w 30 minucie.

W drugiej połowie nie obejrzeliśmy tylu bramek co w pierwszej. Southampton zasłużenie wygrywa spotkanie, a gospodarze muszą poprawić zdecydowanie grę w formacji obronnej, gdyż bez urazy zagrali jakby pierwszy raz grali na boisku.

90+3
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Lambert, na boisku pojawia się Gallagher.

90+2
    Cardiff szuka sytuacji do zdobycia chociażby honorowej bramki i dzielnie walczący z lewej strony Kim wywalczył rzut rożny dla swoje drużyny.

90+1
    Kolejne rozpaczliwe uderzenie zawodnika gospodarzy, lecz Théophile Catherine uderza wysoko nad bramką Gazzaniga.

90
    Sędzia dolicza dodatkowe 3 minuty gry, ale wątpię, żeby przez te 180 sekund wydarzyło się coś ciekawego na boisku miejmy nadzieję, że się mylę.

90
    Faulowany przed własnym polem karnym Fonte przez Kima.

90
    Goście rozpoczną ostatnią minutę spotkania od wyrzutu z autu na własnej połowie.

89
    Gospodarze rozgrywają atak pozycyjny, lecz już są rozluźnieni i tracą piłkę na rzecz rywali.

89
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybija niedawno temu wprowadzony Ramirez i gospodarze konstruują od nowa atak pozycyjny.

88
    Długa piłka na prawą stronę do Campbella, a Fonte wchodzi czystym wślizgiem, jednak sędzia widział co innego i będzie świetna sytuacja dla miejscowych.

87
    Na spalonym znalazł się Campbell.

86
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Rodriguez, na boisku pojawia się Ramírez.

85
    Długa piłka na prawą stronę do niedawno wprowadzonego Ward-Prowse, lecz piłka jest zbyt mocno zagrana i od bramki rozpocznie Marshall.

84
    Gospodarze nie mają pomysłu na grę i próbuję nieustannie długich piłkę do Campbella, który osamotniony niewiele może zdziałać.

83
    Rozpaczliwe uderzenie z 30 metrów Noone, a realizator pokazuję jak kibice Cardiff już opuszczają stadion.

82
    Przewaga gospodarzy nie ulega wątpliwości. Kolejny kontratak i Shaw mocno próbuję wbić piłkę wzdłuż pola karnego Cardiff, lecz jego dośrodkowanie zablokowane i Southampton będzie miał rzut rożny.